tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhaba , bu yazini simdi gordum ve cok mutlu oldum olayin olumlu sonuclanmasina :) kac ay ayriliktan sonra baristiniz ve selena herseyi tutturdu mu cidden
5-6 ay sonra barıştık :) teşekkür ederim ayrıca :) selena çok fazla şeyi tutturdu. Geçen gün kuzenim geldi yanıma ona en baştan okudum fallarımı ve selena gerçekten çok fazla şaşırttı bizi . Enerji meselesi ama bu bana tutturan sana tutturamayalir. İnşallah her ne için baktırıyorsan senin de olumlu sonuçlanır :)

Ayyy cok tesekkur ederim inssss!! Bizim de 3 ay oldu ayrilali umidim bitmek uzere falcilara sardim

Kızlar tellwe acaip karışmış geçenlerde..
Falcılar birbirine girmiş. hem diyorlar ki 10 liralık falda 3 lira kazanıyorum, hem de o 3-5 lira yüzünden ağza alınmayacak şeyler söylüyorlar birbirlerine.
Bazı falcıların bi kaç tane falcı kullanıcısı varmış.
Bunlar bildiğiniz şirketleşmişler ayollll.
Falderyası diye bi site daha var, ordaki falcılardan biri ya da bir kaçı da tellwe de falcıymış. Fal gönderenler dikkat etsin. Kullanıcı adları da başkaymış. Falcılardan biri "bu mesajı okuduğunu biliyorum" yazmış bide.
Her sitede farklı mail ve farklı kullanıcı kullanmak lazım. Ayrıca fal gönderince detay da vermeyin derim.
Bir falcıda kaç hesap var, bldiğin dolandırılıyoruz yahu. Bazı falcılar sürekli reklam paylaşıyor ya, o reklamların altında hep aynı kişiler (bunlar da falcı tabii çoğunlukla) beğen,i ya da yorum yapmışlar. Kimler organize burdan ortaya çıkıyor.
İstatistiklerinin de hep %99-100 olması gibi bir tesadüf de cabası.
Üye olmaya gerek kalmadan şöyle 2-3 günlük duvar geçmişine baksanız her şey ortada.
İdari kabiliyet kalmamış bu tellwe de. Bi falcının bi sürü falcı kullanıcısı nasıl olur yahu. Bunlar hiç bir şeyi mi kontrol etmiyor..! Falcılar kavgadan hırsını alamamış Tellwe duvarlarını da kendi facebook sayfalarına çevirmişler hahaha.
Yorumlar kopuyor yanlız..
Acaip ekşın yuv yuv yuv p

bende orda derin2013 e baktırdım . foss yani . evleniceksiniz dediği sevgilimden 10 günden beri ayrıyız . adam beni terk etti sessice .

Telwede daha evvel falcı reklamı yapan şu falcı şu hacı işimi çözdü diyen ve burda çok yazıp çizen bazı arkadaşların hala umutsuzca falcıların duvarına yazdıklarını okudum
Demek ne eski falları çıkmış ne işleri olmuş yazık onca paraya telwede sanırım bitek selena meşhurmuş

Selam Canlar , ben 2 yildir orda uyeyim. ..
Ilk olarak
Binnaz; ile baslad bu işe ben birini cok seviyordum vefk yaptirdim herhalde tesadufen oldu baristik. Sonra 2.3 defa yine vefk yaptırdım fallar baktirdim bilmedi ve ustelik o evlencem bosancamda demedi . Vefk taptigim kisi ile evlencegimi söylüyordu baskasi ile evlendim ayrildda. Ve vefklerde olmadi .. fallarida cikmadi.

Serkan : serkanla yeni tanistim 1 ay bile olmadi .. gercekde super biliyor . Ben hakkinda solediklerinde bazilarinda beklemkdeyim zamani var daha. Ve serkana birkezde bi arkadasimin niyetine icip yolladim ve arkadasim hamile, soylemedim hamile. Kendiisi bana dedi hamile .. şok oldum...

Nazaan , ayifer : fallari hemen hemen ayniydi dedigim gibi hepside bana ayni zamani verdi serkanda dahi bekliyorum. Ama ikiside neler yaaadigimi neler dusundugume kadar bildi

Ruhani : biraz bildi ... bakalim dedikleri ciktimi..

Estanbul : onu seviyorum .. neler yasadigimi bildi . Kisa bakti . Kisa bakmak demek pek bisey çıkmamıştır. ..

Gelecegin şifresi ; biliyor ama tam tutturamiyor yani tereddutler icinde bakiyor ..

tellwe.com iyi güzel fiyatları da iyi de ama çok geç bakılıyor fallara sinir oldum açıkçası beklıyorum saatlerdir

hala beklıyorum bir daha asla telweye para yatırmayacağım... bu kadar olmaz kaç falcı değiştirdim hala beklıyorum...

tellwe.com benim için bitmiştir 4 gündür falcılar falımı oyalıyorlar kaç gundur beklıyor kaç falcı değiştirdim artık beklemeken sıkıldığım için herhangi, bir falcı bakabiliri işaretledim allah kahretsin ki almula diye falla alakası olmayan biri baktı ve iki satır geçiştirme atmasyon bir daha tellwe.comla işim olmaz...

Falalem'in REZALET bir site olduğunu söylemek istiyorum. Birincisi kesinlikle eski falları okuyorlar.
Ben bir arkadaşımın hesabından fal attım ve arkadaşımın eski fallarını okuyup bana aynı şeyleri yazmışlar.
Ayrıca kafalarına göre fallara bakmayıp günlerce beklettikten sonra yine kafalarına göre hiçbir açıklama yapmadan falları iade eden falcıları var.Ben mecbur muyum seni günlerce bekledikten sonra falıma bakılmadan iade yapılmış olduğunu görmeye?
Zaten işe yarar tek bir falcısı yok bunu söylemiyorum bile. Meryem, Burç Tekdemir, Rezzan Abla, Naira Şuman, Mert Reiki, Gizem Hatun..Hepsine baktırdım, hepsi REZALET. Yuvarlak yuvarlak laflar, benle uzaktan yakından alakasız fallar, ucundan köşesinden ufacık bir şeyi doğru söyleseler içim yanmayacak.
Buraya para kazandırdığınız yazıktır haram olsun.

Serkan hangi serkan?

Selenaya neden fal atamıyorum bi aydır hep limiti dolu diyor

Selena yı delirtmişler bu gün de. O sakin efendi hanım duvarda atar yapmış. Saraylı onunla ilgili bir şeyler çevirmiş. Olayı çözemedim valla. Geysu ile de uğraşmışlar. Herkes de burdan prim yapmaya çalışıyor gibi.
Az önce selena ya fal atcaktım ama sayfası kapanmış galiba aramalarda çıkmıyor. Facebook umu kapadım demişti sabah duvarda. Ordan da atamayacağız. Eeee biz nasıl fal atıcas şimdi Selena ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…