tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlarrr falciasmin nasllllll bn ona gönderdm

Kuzum , belki sana daha iyi bakar ama ben onu hiç beğenmemiştim!!!!!!!!! Falı cnm lardan geçilmiyordu, fenaydı!!! Noktalama işareti yerine cnm koymuş :)))))) İmla eksikliğini saymazsak yazdıkları bana vasat geldi, bilemedim :2: Tekrar okudum şimdi senin için , genel şeyler yazmış , nokta atışı yok.

Son düzenleme:
Kuzum , belki sana daha iyi bakar ama ben onu hiç beğenmemiştim!!!!!!!!! Falı cnm lardan geçilmiyordu, fenaydı!!! Noktalama işareti yerine cnm koymuş :)))))) Bana vasat geldi, bilemedim :2:

yapmaa yaa binnaz ablam nasl degştrym hmn o iyiyse
o yazdgn chloeye onu bulmdm bn katinada 5 lik arıyorm bna kimi önerrsn

Simdi kahve falim geldi askkahinine yolladigim eskiden bu kadar uzun bakmiyordu ama saraylihanim gibi uzun yazmis kredi artti diye herhalde is degisikligi yaptigimi bildi verdigi tarih 1 ay sonrasi icin bakalim cikacakmi umidim var ama cok guzel bakmis ilk defa uzun yorumlamis. Kiraze12 ye tarot gonderdim cevrimici olmasini bekliyorum

ben kirazeye temmda baktrmştm verdgi trh eylldü aman yok asla bu kdr uzun srmez dedm önmsemdm ama flnı bidaha dnlynce kadın ne ddyse cıkmıss hemde herseyyy dün bdha yollldm yne cok iyyydi

Dedikleri cikan ve onerebilecegim falcilar: kiraze12, askkahini, sarayli hanim,nurdanus ve belki herra olabilir. Hepsini tavsiye ederim

Ben hala chloeyu bkliyorm

Bugün kahve falımda aşk kahini bana arsa ile ilgili bir işiniz ve ardından maddi kazancınız olacak demişti. Aklıma hiç gelmedi ama bugün öğrendim, Antalyadaki arsamızın üzerinden yol geçecekmiş bu nedenle satın alınmak isteniyormuş. Ağzım açık kaldı

Bekle beni aşk kahini geliyorum

kiraze yorumladı yol yapacaksın sürekli dedi evet bu ay en az 3 kez şehirdışına gitcem bunu bildi hayatını kökten değiştirceksin dedi şubat gördü ama benim hayatım 1 ay evvel değişti zaten hemde kökten...

aşk ile ilgili artık falcıların acımasızca yalan savurduklarını düşünüyorum...martta baktırırken nisan nisanda mayıs derken ağustosa geldik eylül başı diyorlar...

beklemedeyim bile demiyorum hadi ordan diyorum adam askerde ya bu eylülde evlilik diyo adam ardına bakmadan gitmiş dönmemiş ailesi beni çok severken hiç bir pürüz yokken...neyse fala son şimdilik...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…