tellwe.com'da bakılan fallar!

yok referans istemedi, fal da fena geçmedi aslında şuana kadar kimsenin demediği şeyler dedi. anı benim için bildi aslında kendime itiraf etmekten çekindiğim bazı şeyleri de ondan duyunca değişik oldum tabi, umarım karşıdaki kişi içinde bilmiştir :) net tarih değil ama yakın zamanlar verdi. bakalım eğer bir hamle olursa yazarım gene :)
ben hızımı alamayıp klothoyağmurada gönderdim 4. sıradayımm şimdi haftaya gelir heralde :)
Aynen günde bir fal ancak bakıyor dediler. Ben geçmiş falını okudum bana çıkan birşeyi olmamış.

Eski sevgili için baktıran arkadaşlar, falcıların geneli "eski sevgilim neden aramıyor beni" diye sorduğunuz zaman
"çünkü şu anda bazı sorunları var. kafası karışık. aslında seni seviyor." gibi atmasyon cümleler kurarlar. =) Bunlara inanmamak lazım. Hep "kafası karışık. başka işleri var." deyip umut etmenizi sağlarlar. =) Biri de çıkıp demez ki "sevse yanında olurdu zaten. neyin peşindesin sen saf kızım." =)
Ama umut verici cümleler kurmak durumunda kalıyorlar mecburen. Çünkü fal baktıranlar "olmaz artık bu iş." gibi bir ifadeye tahammül edemiyorlar. Güzel şeyler olacağına, ayrıldıkları insanın hala kendisini sevdiğine inanmak istiyorlar.
Falcı sayfalarındaki yorumlarda hep bunu gördüm ben.
Hal böyle olunca fal bakan insanlar da formülü öğrenmiş bir şekilde umut tacirliğine devam ediyor. Herkese istediğini vermiş oluyorlar böylece. Kimsenin kalbi kırılmadan kapanıyor konu.
Bir nevi rahatlatmak amacı var bu işte. O yüzden genelde fos çıkıyorlar.

Kizlar merhaba aylar önce bende mercury ve medyumalihocaya baktırdım mercury biraz iyi niyetle baktı ve çıkmadı doğrusu alihocanın dediklerini teker teker yaşadım ve şuan sanırım sitede yok ona çok fal attım geri dönüş sağlayamadım birde şuan sitede perihanabla diye bir falcı var bu kadın istanbulda gerçekten bu alanda çalışıyor ve tuhaf biri arkadaşım ona kahve baktırdı yüzyüze ve gerçekten dediklerini yaşadı istanbulda oturanlar mesaj atabilir yerinide veririm kadın gerçekten özel bir güç ile bakıyor yüzyüze görmüş bi insan olarak gözümün derinliklerine bakıp başımdan bir nişan geçtiğini anladı atarken cok dikkatli atın herşeye hazır olun sizinde tavsiyelerinizi alırım bende bu sitenin mudavimlerinden sayılırım fal konusuyla çok ilgileniiyorum

Kizlar merhaba aylar önce bende mercury ve medyumalihocaya baktırdım mercury biraz iyi niyetle baktı ve çıkmadı doğrusu alihocanın dediklerini teker teker yaşadım ve şuan sanırım sitede yok ona çok fal attım geri dönüş sağlayamadım birde şuan sitede perihanabla diye bir falcı var bu kadın istanbulda gerçekten bu alanda çalışıyor ve tuhaf biri arkadaşım ona kahve baktırdı yüzyüze ve gerçekten dediklerini yaşadı istanbulda oturanlar mesaj atabilir yerinide veririm kadın gerçekten özel bir güç ile bakıyor yüzyüze görmüş bi insan olarak gözümün derinliklerine bakıp başımdan bir nişan geçtiğini anladı atarken cok dikkatli atın herşeye hazır olun sizinde tavsiyelerinizi alırım bende bu sitenin mudavimlerinden sayılırım fal konusuyla çok ilgileniiyorum

Benle ilgili hiçbir şey bilemedi malesef perihanabla

olumsuz oy göremedim ben keşke kullansaymışsın o zaman yada duvarına yazsaymışsın bende baktırmak istiyorum ama sitede ne kadar etkili olur bilemedim.

Ben genelde düşük puan verip iade istemem pek. Kötü de olsa ortada emek olduğunu düşünürüm.
Senin kararın tabi beğenenler de var.

peki baktırdığın varmı iyi olan?

Artık tellwede pek fal baktırmıyorum ama geçen sene baya baktırmıştım. Defnesultan, ugga, selena beğendiklerim arasında. Defnesultan ve ugga şu an bakmıyorlar ama selena bakıma devam ediyor. Serüven'in de kitap falı güzeldi. Bunlar haricinde aklımda kalan falcı yok pek

Artık tellwede pek fal baktırmıyorum ama geçen sene baya baktırmıştım. Defnesultan, ugga, selena beğendiklerim arasında. Defnesultan ve ugga şu an bakmıyorlar ama selena bakıma devam ediyor. Serüven'in de kitap falı güzeldi. Bunlar haricinde aklımda kalan falcı yok pek
bişi sorcam selena malum varlıklarla mı bakıyo acaba fala? bilgin var mı

buda bana garip geldi açıkçası. his insanın o anki psikolojisiyle doğru orantılı bi nevi. bence daha ötede bişi var

His dediğimiz şeyin anlık psikolojiyle alakası yok bence. Karşındakiyle enerji alışverişine bağlı. Bir falcıyı birimizin beğenip birimizin beğenmeme sebebi de bu bence. Bende bazen arkadaşlarıma filan kahve falı bakarım ama birine söylediklerim çıkıp diğerine hiç çıkmadığı olmuştur.
Ki şunu söyleyebilirim varlıksal bakanlar da geleceği tutturamıyor. Onlar genelde anda ve geçmişte çok iyiler.

His dediğimiz şeyin anlık psikolojiyle alakası yok bence. Karşındakiyle enerji alışverişine bağlı. Bir falcıyı birimizin beğenip birimizin beğenmeme sebebi de bu bence. Bende bazen arkadaşlarıma filan kahve falı bakarım ama birine söylediklerim çıkıp diğerine hiç çıkmadığı olmuştur.
Ki şunu söyleyebilirim varlıksal bakanlar da geleceği tutturamıyor. Onlar genelde anda ve geçmişte çok iyiler.

selenayı inceledimde yorumlar gerçekten kötü fiyatıda cok yüksek bence.

arkadaşlar ya telwede cok fal baktırdım. kendımde bakıyordum ama baktıgım tum paraları baktırmak ıcın harcadım desem yerıdır :)) cok guzel falan bakanlar oldu ama hıc bırı gelecegı bılemedı ya da enerjım tutmadı bılmıyorum. ısım vermeyeyım ama bırı cok guzel analız yapmıstı bana sayfalarca dedım kesın cıkcak yanı cunku benı ozetlemıstı yok cıkmadı :KK43:(( gelecegı bılen hıc olmadı mı sızın ya? bana falcı onerın :KK43:((((

X