tellwe.com'da bakılan fallar!

Bermuda selenanin su fali nasildir ya gunlerdir bekliyorum ama siram ilerlemiyor
Bana su falında dediği şeylerin %90ı çıktı desem abartmış olmam ki 3-4 kere atmışımdır ona :) ama beklentini yükseltmiyiö enerji meselesi :) evet ya bayadır girmiyo selena ama bence beklemene değer :)

arkadaşlar klotho nasıl 4 sıradayım ama yaklasık atalı bı 5 gun oldu 13. sıradan indim tarot atmıstım denemeye deger mı sizce ?

arkadaşlar klotho nasıl 4 sıradayım ama yaklasık atalı bı 5 gun oldu 13. sıradan indim tarot atmıstım denemeye deger mı sizce ?

Bende şuan tarotunu bekliyorum, yorumlar oldukça iddialı, baktırıpta memnun kalanda fazla, merakla birlikte denenmeli diyorum

TELLWE geçmişim; (kasım 2014 sonu itibariyle)

* UGGA- tarot * genel anlamda güzel bir fal olmuş, bildiği noktalar var, mart başı hamile kalacaksın demiş. gelecekle ilgili soru işareti olan kısım bu...An yorumlamada mükemmel

*LİMOS- tarot * gelecekle ilgili konuşmuş, çıkacak-çıkmayacak demem için süre geçmesi lazım.

*BARKİEL- tarot* çocuğum olduğunu bilmiş ama cinsiyetini bilememiş. Genel anlamda tutarlı ve an açısından doğru bir fal bakımı olmuş.

*SİBELLA1- kahve* genel soruma yönelik bir fal olmuş ve henüz çıktı çıkmadı diyemiyorum. Bunun dışında bana tılsımlı dua önermiş, kurşun döktürmemi vs de söylemiş.

*BERTHA-tarot* soruma odaklı bir paragraflık yorum yapmış ve zamanı var.Çıktı-çıkmadı diyemiyorum o nedenle ama net konuşmuş.

*KEHANETTİN-tarot* Beni güzel analiz etmiş ve iş ile ilgili sorduğum soruya net olarak olmayacak demiş,bilmiş Diğer sorum için haziran ayını beklemem gerekiyor :))

*SHAMANİX-sanal fincan* Sorum için sanal fincan olduğundan dolayı :))) tarot kartlarına danışmış ve net cevaplamış, bilmiş

*NUR3455- tarot* genel anlamda idare eder bir yorumlama olmuş. Zaman olarak soruma 9-10 ay demiş...:)))

* FALCIEZRA- tarot* sorduğum iki sorumunda zamanı var.İlki nisan ayı diğeri de şubat ayı gibi...

*VENÜSÜNKIZI- kahve* sağlık anlamında ki anlık şikayetlerimi, karakter analizimi ve şuan ki ilişki durumumu (hisler dialoglar vs anlamında) güzel yorumlamış.

NAAZZ (kahve) ve KLOTHOAGMUR (tarot) için beklemedeyim...

Tellwe geçmişimi paylaşayım dedim arkadaşlar, içinde beni vayyy be diye şaşırtacak olmamış şimdi bunu anladım. Ama yine bir denerim diyebileceklerim;
*Kehanettin
*Shamanix

Bana yarına kalmadan yorum alabileceğim iyi kahve falı bakan birini önerebilir misiniz?

öyle mi acaba canım neden gelmiyor beklemekten sıkıldım diye fal baktıracaktım yeniden :)
Bilmiyorum ama ben de senin gibi beklemekten sıkılıp çok fal baktırıyodum. Sonra dediğini dinleyip elimden geldiği kadar az fal attım. Denk mi geldi yoksa gerçekten selenanın dediği mi doğruydu bilmiyorum ama az fal baktırmaya başladıktan sonra istediklerim olmaya başladı. Çok fal krizin gelirse açıp eski falları oku ben öyle yapıyodum

10 tl yükledim kime baktırsamm tekrar falcılara mı atsam nazz ya da uggaya mı canım? uggaya dertleşmek için atabilirim ama bilmiyorum karar veremedim. ayrıca 1 fincana 2 kere bakılmaz şeyi oldu neyse falcıya attığım falı promosyon yüklesem de 2 kere bakılsa farklı kişilerden süre uzar mı ki, ya da sevdiceğim gider mi ki başkalarınaa?

Naazza hiç baktırmadım ama ugganın anı çok iyiydii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…