tellwe.com'da bakılan fallar!

canımmmmmmm benımmmm allahımm nasıl sevındımm kendımee cıkmısss gıbıı allah daha guzell seyler yasatsın sana ınsallahh :)
boylee ozenlee yazmanda mukkemmel olmuss emegınee saglıkk ınsallahh dahda guzell haberler verırsın yenı yılaa guzell haberlerlee gırıyoruzz kızlarrr ohhhhhhhh yandan yandannn amanda amannnn

veee dedıgıneede sonunaaa kadar katılıyorum bazı seylerı akısına bırakmak en hayırlısıı baktırdıkca duusndukcee gelıcegımızee manı oluyoruzz bıraz ara vermek guzel seylerıde beraberınde getırıyor bende onaa ınanıyorummm :)

audreyimmm sen benim canımsııın :) inşallah senin de güzel haberlerini alırız senin yerin çok farklı bendeeee :) o kadar dertleştik konuştuk hakkını helal et fıstığım :) allah sizi de nazarlardan saklasın gözü olanın da gözü çıksın vallaa anladn sen beni

Aman gitme ya nereye gidiyosunki gelirsin arada bir fal baktirmak şart mi sanki

ben baktırmıştım,aaa bilmiş diyeceğim bişey olmamıştı.bir kaç konu sormuştum onlarla ilgili genel gecer yorumlar yapmıştı.sen bilirsin tabi yine
çok beklettti venüsün kızına attım hatta artan kredimle de kılıçkraliçesine sanal fincan attım bakalım herkes farklı tarih veriyor ötelene ötelene sıktı bu iş son falımdı öyle karar aldım en azından :)

Kızlar bilgi amaclı sizlerle paylşmak istiyorm bende fama nazz selena elmirahatun nesimee baktrdığm fallar tutarlı çıktı bu kişiler olumsz konusmştu durum o şeklde ilerliyo malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…