tellwe.com'da bakılan fallar!

medyumsahra başarılı diyebilirim, tutturdu fakat beklemedeyim.. famayı bekliyorum şuanda ama umudumu yıkan medyumaraf oldu. onun dışında Shamanix i tavsiye edebilirim, MADAMESTORM'a baktırdın mı?

Medyum Araf olumsuz mu konustu ? Yok baktırmadım. Famadan çok umutluydum 2015 2015 dedi geldik 15e bakalım Şubatta da bir şey olmazsa benim bütün fallarım patlıyor.

fama bana da 2015 dedi:KK43: anı bilmiş miydi? evet medyumaraf olumsuz konuştu. tavsiye edebileceğin falcılar va rmı? tuttruan, gerçi enerji meselesi ama merak ettim:))

Bugün bende nesimee'yi denedim. Binnaz abla konusuna da yazmıştım zaten. Bir kaç nokta atışı vardı. Ortalamaydı hatta güzeldi diyebilirim. Söylediği bir şeyin vaktiyle çıkacağını düşünüyorum. 2 vakit verdi bana en kısa vade verdiği benim sanırım. Çıkarsa yazarım kızlar :)

fama bana da 2015 dedi:KK43: anı bilmiş miydi? evet medyumaraf olumsuz konuştu. tavsiye edebileceğin falcılar va rmı? tuttruan, gerçi enerji meselesi ama merak ettim:))

evet anı çok iyi bilmişti, Karsıdaki kişiyi dengesizliğini,3 ay olumlu bir şey olmayacağını. Ama en iyi klothoyağmur süreci bildi. Ha hala süre var diyor o süre bitmedi ayrı :KK70:

Bugün bende nesimee'yi denedim. Binnaz abla konusuna da yazmıştım zaten. Bir kaç nokta atışı vardı. Ortalamaydı hatta güzeldi diyebilirim. Söylediği bir şeyin vaktiyle çıkacağını düşünüyorum. 2 vakit verdi bana en kısa vade verdiği benim sanırım. Çıkarsa yazarım kızlar :)
inşallah olur cnaım, bana 3,5 ay içinde demiş fakat beklemek de öldürmüyor değil :))) anı bildimiş demi?

Kızlar fama bende de anı cok iyi bldi bana 2015 agustosa tarh verdi
fama ben de bilmiş, aşk hayatım hakkında baktırmıştım.. o kızla konuşma içinde fakat ilişkisi yok demişti.. birinden nişanlı olduklarını duydum ama yüzük yok bişey yok. nesimeee de kız için ilişkisini güzel göstermeye çalışıyor dedi analizleri iyiydi beğendim.. bilmiyorum hayırlısı

ayrıca fama da bana kasımda baktırmıştım, bu sene içinde yok ama 2015'de umut var dedi, ilişkinizin olacağını kesin olarak söylüyorum dedi neyse :))) heyecanlandım sizi de bilince kızlar

X