tellwe.com'da bakılan fallar!

Bende kirpiyi ariyordum facede :KK17:
kim bu kirpi ya dün taş attı kaçtı buraya kızlar bizimle eğleniyorlar selena ablayı sevmiştim yalan söylüyor mu diye yazdım buraya ama ne bileyim samuka hiç tuhaf davranan biri değildi özelden de konustuk bidefa falcı için burası ne kadar karıştı kimse kim bizene kirli kirpi nerde yazıyo:KK64:

Ayy tam tartismanin üzerine dustu gibi olcak ama telwede iyi bi falci onerir misiniz kizlar
Çoğu gitti zaten ama...kalanlardan Klothoyagmur'u/Kirazeyi/luna'yı deneyebilirsin. Tavsiyem tellwe'de baktırmaman bu bir kaç isim dışında geri kalanların çoğu şarlatan. Çoğunu birden fazla üyeliği var. Çoğu vasat falcılar gereksiz yere fiyatı çekmiş.

gördüm dalga geçiyor gibi :63: biri söylesin çok uzun okuyamadım bacılaaar bu kirpi samukanın nesiymiş niye öyle arkadaşıyım yazmış arkadaşı niye yapsınkiiio_O

Çoğu gitti zaten ama...kalanlardan Klothoyagmur'u/Kirazeyi/luna'yı deneyebilirsin. Tavsiyem tellwe'de baktırmaman bu bir kaç isim dışında geri kalanların çoğu şarlatan. Çoğunu birden fazla üyeliği var. Çoğu vasat falcılar gereksiz yere fiyatı çekmiş.
Cok tesekkur ederim canim

Kızlar dunden beri bu konuyu desenlerdenim.iş b.ka sardı.kirpicik bizim iyligimiz icinde yapmis olsa selenayida diger herkezide bu sekilde isin icine surukleyen kisi.madem böyle bir olay vardı madem kendiside yorumcu o zaman bunu telvye bildirseydi selenaya fal atsaydı ordan yazsaydı.kizlar falcı falciyla oynuyor arada lafı hakareti biz yiyoruz.durum bi bakin ya artik kimse haklı degil herkez kendini düsünüyor.bizleride b.ka surükluyorlar.baktirmayım telvede olsun bitsin.ve ne haklı diyin ne haksız dün samukayı sardınız kirpi kotü dediniz bu gun selena açiklamayaptı kirpi gakli sammuka tüü kaka oldu.kirpi dün yırttı kendini iftira dediniz.kızlar hepsi oyun gormuyormusunuz.kirpi direk selenanin duvarina yazdı bizde gorelim diye olayı bilerek buyuttu selenayi bilerek ise katti.soruyorum size neden selenaya fal atmadi yada ozelden yazmadı.oyun kizlar onlar birbirlerini karaliyorlar bizde aralarinda top gibi bir oraya hir oraya gidiyoruz

Bu arada samukayi tanıyanlar onun falla işi olmaz diyenler arkadaşlar, selena nin aciklamasi hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum?

Samukayı tanımıyorum ben..Selenanın açıklamasından da tek anladığım samuka, aden, ilknur v.s..barkiel olduğu..
Bir şekilde bulaştırılmış bu işe diye düşünüyorum..Selena iyi niyetli bir kadın, dertleşmek isteyenle dertleşiyor..O yüzden biliyordur kimin ne olduğunu..

Pretty little liars gizemi çözüyoruz sanki..Bu ne yahu, dünden beri tantana.

Canm kiraze , lunao6 ve yagmur kaldı sadece orda iyi falcı dedigimiz gerisi artık şansina boş atar dolu alırsın dolu atar boş bilemem ama diger kalan çogu boş atanlardan.
Tamam canim onlardan biri varsa baktirayim sallayanlara baktirmanin luzumu yok dedigin gibi o_O

şimdi bu kirli kirpikçikk hımm hem fal baktırıyor hem fal bakıyormuşş ok.. aden,ilknur ve barkiel samukaymış hımm.. sanırım kirli kirpicik Barkiel in burada gitgide meşhur olduğunu görünce bir şekilde miroskosu Selena nın duvarında yorumunu yakaladığımız gibi aden/barkiel de kazara Selena ya fal baktırmışken üyelikleri karıştırıp yorumunu yazmış.. bunu gören ve zaten hem burayı takip eden hem selenanın takipçisi olan hem fal baktırıp hem fal bakan kirpikçik bu olayın peşine düşerek ve belki de daha önce fal baktığı kişinin samuka olduğunu anlayarak ( biz bilirsiniz falcıya bir iki faldan sonra bacı kardeş muhabbetine girip çok samimi oluruz neyimiz var neyimiz yok dökeriz ) bir şekilde çıkarım yaparak yani barkielin samuka olduğunu hem sessiz sedasız uyanıklık yaparak popülerleşmeye başlayan rakibini elemek,hem çok saygı duyup koruduğu Selena ablasına sahip çıkmak,hem de bizi çoook düşündüğünden ötürü.. tüm foyayı ortaya mı dökmüştür Sayın Kirpikçik buna da mı bir cevap lütfen???

Samukayı tanımıyorum ben..Selenanın açıklamasından da tek anladığım samuka, aden, ilknur v.s..barkiel olduğu..
Bir şekilde bulaştırılmış bu işe diye düşünüyorum..Selena iyi niyetli bir kadın, dertleşmek isteyenle dertleşiyor..O yüzden biliyordur kimin ne olduğunu..

Pretty little liars gizemi çözüyoruz sanki..Bu ne yahu, dünden beri tantana.
selena ya ben de güveniyorum. ama dünden beri samukayi savunan birileri vardı arkadasiyiz diyerek. Nick yazmama gerek yok okuyanlar bilir. ama selena nin açıklamasından sonra hiç sesleri çıkmadı Bu konuyla ilgili. çok şüpheci oldum sanırım.

şimdi bu kirli kirpikçikk hımm hem fal baktırıyor hem fal bakıyormuşş ok.. aden,ilknur ve barkiel samukaymış hımm.. sanırım kirli kirpicik Barkiel in burada gitgide meşhur olduğunu görünce bir şekilde miroskosu Selena nın duvarında yorumunu yakaladığımız gibi aden/barkiel de kazara Selena ya fal baktırmışken üyelikleri karıştırıp yorumunu yazmış.. bunu gören ve zaten hem burayı takip eden hem selenanın takipçisi olan hem fal baktırıp hem fal bakan kirpikçik bu olayın peşine düşerek ve belki de daha önce fal baktığı kişinin samuka olduğunu anlayarak ( biz bilirsiniz falcıya bir iki faldan sonra bacı kardeş muhabbetine girip çok samimi oluruz neyimiz var neyimiz yok dökeriz ) bir şekilde çıkarım yaparak yani barkielin samuka olduğunu hem sessiz sedasız uyanıklık yaparak popülerleşmeye başlayan rakibini elemek,hem çok saygı duyup koruduğu Selena ablasına sahip çıkmak,hem de bizi çoook düşündüğünden ötürü.. tüm foyayı ortaya mı dökmüştür Sayın Kirpikçik buna da mı bir cevap lütfen???
bacım ne saçmalık gelsin burdaa yazsınn oyun gibi bi ordann bi burdann bize yazık gerçekten şunlara eğlence olmuşuz:KK14:

X