tellwe.com'da bakılan fallar!

bacım ne saçmalık gelsin burdaa yazsınn oyun gibi bi ordann bi burdann bize yazık gerçekten şunlara eğlence olmuşuz:KK14:
ahaha üşenmeden yazmış valla.. off sen bizdeki beynin kapasitesini bilsen .. ama neylersin kirpikçiğim sigara gibi bağımlılık.. yoksa burdaki her üye emin ol neyin ne olduğunu bilip saçma sapan ucube falcılara bel bağlamayacak kadar da zekidir.. kimin kaç farklı sitede hesabı var,kim copypasteci, kim üfürükten teyyareci onu biliriz az çok..promosyondan vip+ ya geçmen kısmet olursa ve ismin cismin belli olursa seni de burdan melhur yaparız merak etme :KK70: ama dikkat et sonra patlama arkadaşın gibi..

image.jpg
image.jpg

Bu ortaligi karistiran kirpi her kimse Kazen engelli degil gelip yazabilir demesine ragmen buradan degil FB hesabindan ulusa sesleniyor bu da ayri bir ironi! Ben birsey uydurmuyorum dun gece sacma sapan yazilan su yukaridaki postta ne varsa onu belirttim. Gece 1'de gelcem acikliycam demesine ragmen gelmeyen, yorumcuyum demesine ragmen rumuzunu aciklamayan, b.k atacak yer aramayin diyerek iyice mahalle agzi konusmalarla insanlara hitap eden birini ben ne kaile alirim ne cevap veririm. Şurda Barkiel ve Selena'ya fal attim diye mevzunun nereye gidecegini merak ettim. Ama bu sacma kisilikle ugrasacak kadar bos insan degilim. Ulusa seslenmeye devam etsin. :KK53:

Bu arada samukayi tanıyanlar onun falla işi olmaz diyenler arkadaşlar, selena nin aciklamasi hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum?

Canım Samukayı tanıyan benim. Ben samukayı da Selenayı da ayrı ayrı çok sever ve güvenirim.
Yine sözümün arkasındayım, samuel = barkiel ilişkisi olduğuna ihtimal vermiyorum. Bu demek değil ki Selena bana göre yalan söylüyor. Selena'nın açıklaması da kendi penceresinden baktığı şeklinde. En başta o kirlikirpi ( Nicki çok uyumu olmuş karakteriyle, Kirli ve Kirpi gibi dikenlerini batıran biri ) zaten sözüne itimat edilmez olduğu apaçık ortada. Ortaya bir taş attı ve sonrasında kozlarını burda paylaşmak yerine FB üzerinden buradaki yazılara istinaden boş boş konuşup duruyor. Kaldı ki kazen hesabının engellenmediğini kaç kez açıklamasına rağmen ..

Ayrıca sesimin soluğumun çıkmadığını söyleyenler var ki başı herzamanki gibi halk kahramanı kirpi çekiyor, dün de açıkladım belli ki altını çizmem gerek benim sorumlu olduğum bir okulum ve derslerim var
Eğer bu sorumluluğumu sizler yerine getirecekseniz ben sabaha kadar konuşabilirim ..

Netice itibariyle ortada apaçık net olan bir kanıt vs yok, sadece kişisel açıklamalar ve varsayımlar var dolayısıyla herkes mantığına yatana inanıyor ve benim inancım da samukanın bu işte parmağı olmadığı yönünde. Umarım da haklı çıkarım

Hatta bu olayların üstüne bize indirim yapsın bekliyoruz kirpi :KK22:
işi gücü yok bunun kirpi kirlisi kirpi diye kadın ismi olmaz sen erkeksinğğ:KK45: git bi uyu kendine gel sanane para benim istediğime fal atarım sanki görevli gönderildinn altı üstü fal bakıyonn evde 3 kadınız sana çok uyuz olduk :mad:

selena ya ben de güveniyorum. ama dünden beri samukayi savunan birileri vardı arkadasiyiz diyerek. Nick yazmama gerek yok okuyanlar bilir. ama selena nin açıklamasından sonra hiç sesleri çıkmadı Bu konuyla ilgili. çok şüpheci oldum sanırım.

Ben artik beynimi kaybettim, o yuzden yorum yapmiyorum hicbir seye. Kirpiydi, Selenaydi, derken kafamda deli sorular donuyor...

Ben artik beynimi kaybettim, o yuzden yorum yapmiyorum hicbir seye. Kirpiydi, Selenaydi, derken kafamda deli sorular donuyor...
ablamla biz bişe anlamadık bizene bunlardan siteler çözsün bacım ya kirpi adıyla gelmiş bidee dalga geçiyor samuka falcıysa buda sitenin çözceği iş burdaki insanlar için vakit kaybı sanki çok önemli bişe çözmüş gibi işii gücüü yok yazıyorr da yazıyorr ben gidiyoree iyigeceler kızlaar:KK68: kirpi defol sende :KK11:

Eki Görüntüle 1333024 Eki Görüntüle 1333028

Bu ortaligi karistiran kirpi her kimse Kazen engelli degil gelip yazabilir demesine ragmen buradan degil FB hesabindan ulusa sesleniyor bu da ayri bir ironi! Ben birsey uydurmuyorum dun gece sacma sapan yazilan su yukaridaki postta ne varsa onu belirttim. Gece 1'de gelcem acikliycam demesine ragmen gelmeyen, yorumcuyum demesine ragmen rumuzunu aciklamayan, b.k atacak yer aramayin diyerek iyice mahalle agzi konusmalarla insanlara hitap eden birini ben ne kaile alirim ne cevap veririm. Şurda Barkiel ve Selena'ya fal attim diye mevzunun nereye gidecegini merak ettim. Ama bu sacma kisilikle ugrasacak kadar bos insan degilim. Ulusa seslenmeye devam etsin. :KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

İlla ki baktıracaksan tellwede önereceğim falcılar ;
Saraylıhanım
MedyumSelena
Luna06
Fama
Kiraze12

Test edildi onaylandı:KK52:
Diğerlerine hiç bulaşma derim bacım

İclerinden bi tek sarayliya baktirmadim.

Selena fama ayni konustu
Kiraze luna ayni konustu

Bi grup yanilcak ama hangisi acaba. Gidisata bakilirsa luna-kiraze dedikleri cikmayacak gibi duruyor.

İclerinden bi tek sarayliya baktirmadim.

Selena fama ayni konustu
Kiraze luna ayni konustu

Bi grup yanilcak ama hangisi acaba. Gidisata bakilirsa luna-kiraze dedikleri cikmayacak gibi duruyor.
Kirazenin dediği çıktı bana yazmıştım burda içlerinde en çok kiraze ve lunayı beğendim

Luna çok ilginç detayları bilmişti. Birde katina bakmasına rağmen Başka birşeylerden yardım almıştı çünkü ikibuçuk yıl sonra olacak şeyleri söyledi bana. Katinadan çıkaramaz bunları.

Selenanın falı bende çıkmadı ama Allahı var hisli hatun. Hakkını yemeyim bildiği çok şey oldu keza Saraylı da onun gibi..

Şu ablanı çok merak ettim zezii
Burda iki lafından biri ablam :rolleyes:
bende iki abla var biri fal belasından yeni sıyrıldı evlendi diye biri ise benimle yola devam ediyor neyini merak ettin kuzumm ikimizz fal baktırıyoz ya oda takip ediyo fotosunu atimmi sana napimm:KK48: selam söyledi bildiğin düz ablaymışş:KK70:

X