tellwe.com'da bakılan fallar!

olayı dışardan izleyenlerdenim. merakl sonucu ne çıkacak diye takip ediyordum. şahsen ben şaşırmadım eğer barkiel, samukaysa. çünkü içime doğmuştu. bu sitede neye "yok ya o olmaz" derseniz, o şey olur arkadaşlar. %95 doğru çıkar yani şüpheler... kaç senedir üyeyim buraya, kanıksadım artık. :KK14:

kızlar bildigim halde sustum size söylemedim ama ortaya çıkması için konunun topicte samukaya dönük çok şey yazdım.affedin lütfen ama anlatamazdım selenanın yapması akrtarması gerek konuydu ve aramızda kalsın diyip rica etmişti.ama tekrar söylüyorum ben kazen e dün gece gerekli msj yolladım.evt selena bana net bir dille ve emin olarak samuka ve diger bütün nicler aynı kişi dedi.ve ben allah ruh saglıgı versin dedikçe vicdan versin dedi çok kızgındı ama suscaktı yine ama dün gece belliki dayanamadı ve açıklamay yaptı sonunda bu olayı biz degil telve ve kk yöneticileri net bir şekilde ortaya net kanıtlarla bilebilrler.ama diyorum ben konduramadım samukaya dedimde defalarca konduramıyorum.ama tekrar söylüyorum samuka barkiel degil yada barkiel demedim.eger barkielse hisleri güzel hatun fal atarım dedim.olay fal bakması degil kızlar.olay işin diger tarafı ve selenanında kızdıgı olayın diger tarafı.hem bizim fallarımıza bakıp hemde bizimle oturdugu yerden dalga geçmesi olay benim takıldıgım ve igrendigim yer burası ve aynı şekilde selanada bu konuya takılmıştı.dikkat edin güvenmeyin sizi kandırması sizinle dalga geçmesi çok çirkin demişti

Burda eleştirilmesi gereken en önemli merci tellwe yönetimi ve çalışma sistemi arkadaşlar.. tamam üç kağıtçı her yerde her sitede var ama gerek falcıların birbiriyle bu kadar haşir neşir olduğu,kolayca üyelik alınabilen,sorulara karşında in mi cin mi olduğu belli olmayan izlenimi uyandıran mesajlar.. tellwecafede falcıların insanların bir arada sürekli olması,fal duvarlarının herkese her şekilde açıklığı vs.. diğer hiçbir sitede böyle bir disipsinsizlik yok.. Muhattap olduğun kişiler belli.. ne bileyim anladınız siz bir ciddiyet var .. ve bu da az da olsa güven veriyor insana..ben de bu açıdan baktığımda tellwe deyince hep derim yine derim yine sölicem.. flash tv karmaşası geliyor aklıma.. kim kime dum duma.. fallarımı sistemden okuduyup duyduklarımı da zihnimden silicem.. bundan sonra her ne kadar pembe tablo desek de Fal alem/binnaz/fal sepeti ordan en fazla 2 isme aralıklarla bakım yapmak rutin bir zamanlamayla en sağlıklı karar olacak benim için..bu ne ya valla billa...

kızlar bildigim halde sustum size söylemedim ama ortaya çıkması için konunun topicte samukaya dönük çok şey yazdım.affedin lütfen ama anlatamazdım selenanın yapması akrtarması gerek konuydu ve aramızda kalsın diyip rica etmişti.ama tekrar söylüyorum ben kazen e dün gece gerekli msj yolladım.evt selena bana net bir dille ve emin olarak samuka ve diger bütün nicler aynı kişi dedi.ve ben allah ruh saglıgı versin dedikçe vicdan versin dedi çok kızgındı ama suscaktı yine ama dün gece belliki dayanamadı ve açıklamay yaptı sonunda bu olayı biz degil telve ve kk yöneticileri net bir şekilde ortaya net kanıtlarla bilebilrler.ama diyorum ben konduramadım samukaya dedimde defalarca konduramıyorum.ama tekrar söylüyorum samuka barkiel degil yada barkiel demedim.eger barkielse hisleri güzel hatun fal atarım dedim.olay fal bakması degil kızlar.olay işin diger tarafı ve selenanında kızdıgı olayın diger tarafı.hem bizim fallarımıza bakıp hemde bizimle oturdugu yerden dalga geçmesi olay benim takıldıgım ve igrendigim yer burası ve aynı şekilde selanada bu konuya takılmıştı.dikkat edin güvenmeyin sizi kandırması sizinle dalga geçmesi çok çirkin demişti
Evet falindan memnun kalmistim barkielin ama dalga gecme kismi dogruysa cok kotu sonucta biz onun musterisiydik nasil biz ona saygi duyuyosak oda bize duymaliydi ben sana katiliyorum canim

Tellwe'de şu ana kadar 3 kişiye baktırmıştım. Jelizaroze, Ugga, Barkiel. bunlardan Barkiel'in zaten tespitler dahil tamamıyle foss çıktığını söylemiştim diğer ikisini beğenmiştim ama tellwe benim için bitmiştir...

Ben en çok bizimle dalga geçildiğine üzüldüm. Derdimiz sıkıntımız olmasa fal baktırmazdık ki. Bununla dalga geçilmesi beni incitti açıkçası. Ben de barkiele fal baktırmıştım keşke baktırmasaydım. Tellwede gerçekten memnun kaldığım üç falcı var benim. Selena fama ve ugga. Ugga zaten uzakta fama gitti selena da uzaklaştı zaten

Hayır anlamadığım konuyu Selena'ya bağlayan Kirli Kirpi denen FB kullanıcısı. Selena neden bu konuya çekildi ?

Selena'nın bir şeyler bildiğini nereden biliyordu ? Kirli Kirpi ?

Not : Bu mesajdan sonra Selena bu sitede üye olmaması ve cevap hakkı olmadığı için adının kullanılmamasını rica edeceğim.

Ben çıkamadım işin içinden...

Hayır anlamadığım konuyu Selena'ya bağlayan Kirli Kirpi denen FB kullanıcısı. Selena neden bu konuya çekildi ?

Not : Bu mesajdan sonra Selena bu sitede üye olmaması ve cevap hakkı olmadığı için adının kullanılmamasını rica edeceğim.

Çünkü barkiel aden34 ilknur46 selenaya sık fal baktırıyordu. Olay selenanın duvarında patlak verdi kirlikirpi ordan yürümüştür

Ben en çok bizimle dalga geçildiğine üzüldüm. Derdimiz sıkıntımız olmasa fal baktırmazdık ki. Bununla dalga geçilmesi beni incitti açıkçası. Ben de barkiele fal baktırmıştım keşke baktırmasaydım. Tellwede gerçekten memnun kaldığım üç falcı var benim. Selena fama ve ugga. Ugga zaten uzakta fama gitti selena da uzaklaştı zaten
Bana barkielin fali cikmisti ustelik ben sevmistim falini dogru mu bilemem ama dalga gecmesi gercekten cok uzucu sonucta ne umutlarla fal atiyoruz yani uzuluyo olabiliriz evet sorunlarimiz olabilir ama

dün akşamdan itibaren yırttım kendimi kızlar dalga geçilmiş gülünmüş diye.sadece bu konu üzerinde durdum.ama anlatamadım.ama inanın bende çıkamadım bu işin içinden kimin kimle ne alıp vereöedigi var bilmiyorum ama özel hayatı ile dalga geçilen hassas konularına gülünen bizler olmuşuz.buda bizim boşlugumuz ya daha öncede dedim ya Fama bana demişti anlatma özelini açma biraz daha az ayrıntıyla fal baktır demişti hatun .

bu kadar seyı yapan ınsan kendıne baska bır hesab acıp ıftırada atabılır gayet..
aklımaa su anda gelen seneryolardan bırısı sadecee !!
olanlara sasamıyorum cunku eger bu hesapların hepsı barkıelse yanı samukaa o zaman arkdaşı dedıgı kendınee ıftıraa atan ınsan da kendısı olurr cok kolay bısey 5 dakkada hesap acıpp kendını sucluyormuss gıbı gosterır gayette ınandık hepımızz ılerı derece sızofrenıye baglıycakk olayy ondan korkuyorumm ..

kızlarr urmınada gıttı galıbaa demın ben bınnaz abla topıgınde bırsey yazdım genel bır durumdu bu sanal falcılarla ılgılı urmınada bana cevap yazmıss ve bır taneee GERIZEKALIIII alıppp nesıbenın duvarında paylasmıss kı kadının sadece atı gecıyorr gercekten baydınızz artıkkk ...

kızlar ben hala o dogru nu yanlış diyemem.ben gözümle görmedim kulagımla duyadım.yada delillerim yok kanıtlayacak yada çürütücek.ama ben kendi hayatıma ilgili selenanın bana benim hayatımla ilgili aktardıgı anlattıgı bir kuruş bile almadan abla sıcaklıgıyla beni yönlendirmesi benim hayatımımdaki bildiklerime inanmamı saglar.ve mantıklı geldigi içinde dinlerim cidden bir abla gibi yaklaşmıştır bana hatta rüyamı bile başka güvendigi insana net şekilde yorumlatmış bana akratarmıştır. ama diyorum tekrar benim hayatımda bildigim emin oldugum şeyler için geçerli bu.ben kesin deliller ortaya çıkmadan kimsenin günahını almam alamam.

Ben de burayi cozemedim, Selena ne alaka ? Selena bu ise nerden karisti ? Simdi de siteyi birakip gitmis, zaten adam gibi tek bir falci vardi, o da kacti.

Barkiel de en son 3 gün önce girmiş sisteme... aman cuma gecesi herkesin günahı kendine,...

vay anasını serhat neler dönüyormuş ya:KK70: olay nerelere nerelere dönmüş gelmiş. sonucunda samuka nın foyası ortaya çıkmış. üzücü ne zamandan berı burada olan bi isim bu. o zaman samuka nın kötülüğünü isteyen kötü bi komşu/arkadaş yok piyasada. kirli kirpicik de o zaman samuka mı oluyor? iyice karıştı kafam. bi de 'fal bakarken iyiydi inanıyordunuz o zaman ezikler' diye bi yazı paylaşmış fb dan.
yemek yedikten sonra oturdum üşenmeden okudum son 20 sayfayı. niye böyle bişi yaptım bilmiyorum. yazık lan zamanıma.. bi de şimdi bu yorumu yazıyorum gereksiz yere hgfdfsg tamam bitti:KK70:

X