tellwe.com'da bakılan fallar!

wayy arkadaş yaaa olaya gel.. hayır da bu kadın neden bu hırs yapıyor cidden?? isteyen falcılık da yapar, isteyen barışır tekrar başlar.. alla allah ??

Kirpimi yok kız o kadar da sanmıyorum, öyle olsa bana doğrudan yazar niye yeni isimle bana arkadaşlık isteği yollasın ki

Ha bu arada Selena ya kadının hiç bir şeyden haberi yok kirpi ona niye sardı anlamadım

Kirpimi yok kız o kadar da sanmıyorum, öyle olsa bana doğrudan yazar niye yeni isimle bana arkadaşlık isteği yollasın ki
Bence de o kişi, kimliğini deşifre etmiyor ..
Burda ya yazıcam çizicem dedi ama gel gör ki sözde hesabı banlamışşşş da yazamıyormuşşşşş da

ayhh walla şu kirpi'nin ne yapmaya çalıştığını anlamadım ben sabahtan beri kendini yırtıyo da.. KİRPİ, BARKİEL SAMUKA OLSA daaaa OLMASA daaaa biz barkieli de samukayı da seviyoruz (sevenler adına konuşuyorum :) ) yani bacım, derdin buysa, barkiel isterse babam çıksın ben gene de fal atıccam.. lan sabahtan beri insanları meşgul ettiğin konuya bak .. ben de Samuka ABD Bşaknaı filan çıkacak herhal bunca kıyamet koptuysa demiştim.. ya bit git işine

demiş te bu kişi hiç engellenmedi ki ?

Ciddi olarak saçmalamış ....

Ha bu arada Selena ya kadının hiç bir şeyden haberi yok kirpi ona niye sardı anlamadım

Hayır benim ben 1 seneden fazla tellwe de fal baktırıyorum vahi geldi fal baktırmaya karar verdim hislerim kuvvetli enerjim pozitif falcı olarak üye olacam fal baktırdığım mail tel ile bir nick bulacam üye olacam tellwe bunu anlamayacak hadi başta anlamadı 150 y e yakın fal bakacam yorumlarda iyi her şey tıkırında sonra selena ya soru soracam ama o yetmiyecek bir de aynı soruyu aynı şekilde barkiel kimliğim le soracağım

kadın banra ben seni aden diye tanıyordum barkiel olmuşsun bende kadına diyecem ki nicki mi değiştirdim sana söylemiştim kadın bunu sormuyor ki niye deşifre edeyim

kızlar ben yatıyorum ve bu komik-saçma meseleyi bir halt sanıp bunca ciddiye aldığımız için bizi kınıyorum

ve tekrar ediyorum kirpi, selenanın kafasını olduk olmadık şeyler doldurursan bu defa hepimizi karşına alırsın.. selena ile ilgisi yok konunun.. barkiel aden her neyse, selenaya da fal atıyor.. ne alakası var lan bu olayın kadınla.. o kadının huzurunu kaçırma..yetti gari..
hadi kızlar öptümm

hadi ben hasta ruhlu çok iyi de yalan konuşuyorum kirpi de yorumcu bana fal bakmış sildirirsiniz müşteri kimliğini falcı kimliğini burdan da silinir biter

demişte ben neden koruyayım ? Bir sonraki mesajında Kazen beni engelledi yazmışsın ? Seni engellemedim ...

Gel yaz.... Ip adresinden kim olduğunu bulacaklardır....

yazmaman çözüm değil Ip adresin ilk 2 mesajında kayıt altına alındı ...

@kirlikirpi_ facedeki yorumuna yine burdan bıkmadan ve sabırla cevap veriyorum. İşime gelmeyen nedir acaba orayı parantez açıp belirtir misin ?
Kadınlar kulübünün ciddi bir yer olduğuna şüphen olmasın canım, demişsin ya güüüüya durumun pasifmiş şifre istiyormuş filan hani, biraz yukarıyo oku sevgili K Kazen hesabının aktif olduğunu yazdı zaten, neden hâlâ burda değilsin ?

Son olarak ; tanıdığım iyi bir psikiyatr var numarasını ister misin ?

Bu arada bunun altında selena çıkabilir mi?
yok yaa selena hiç böyle bir tip değildir.. işinde gücünde bir kadın.. hatta bunun duvarına yazdıklarını görünce çıldıracak yarın büyük ihtimalle çünkü sürekli burayı suçlamış, sizi suçluyorlar filan gibi yalan saçma şeyler yazmış.. umarım selena yarın burayı da okur da suçlanmadığını filan anlar yoksa ben selenaya kendimizi savunmak durumunda kalacağım sırf aklında şüphe kalmasın diye..

hadi ben hasta ruhlu çok iyi de yalan konuşuyorum kirpi de yorumcu bana fal bakmış sildirirsiniz müşteri kimliğini falcı kimliğini burdan da silinir biter

Evet buradan seni atardık biterdi.... Telefonda sana da söyledim her haltını inceledim....

ben bir şey bulamadım. Kirpi engelli değilsin yazabilirsin....

Eğer fal şirketi üyemizin adresini paylaşmış ise ciddi olarak fatura öder....

falcılar size söyleyeceğim şu sizin nasıl bir iş ahlaksızlığınız var ? Zaten sizi sevmezdim gene sevmiyorum. İnsanların zaafları üzerinden para kazanan zavallılarsınız....

ben yatıyorum kirpi denen üye yasaklanmamıştır dilerse gelip açıklama yapabilir....

iyi geceler aklı kıt, ruh sağlığı yerinde olmayan biri için uykusuz kalamam

Kirpi itiraf mı istiyorsun ben aden34 diye fal baktırıyordum sonra düşündüm ben bu işi yaparım diye tellwe ye üye oldum Barkiel diye fal bakmaya başladım ama işte hata yaptım olmadı demin anlattığım hikaye de benim ne kadar hasta ruhlu olduğumu gösterir, sorun var mı tellwe zaten bunları okuduysa aden34 ü de Barkieli de iptal eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…