tellwe.com'da bakılan fallar!

yani o arkadaşı barkiel oluyor öyle mi? barkielin aden34 olduğu kesin. samuka da barkiel olmadığına göre o arkadaşı barkiel demektir
Valla canım çok net anladığım, inandığım ve inanmak istediğim şey şu ki samukanın barkiel olmadığı. Kafamda puzzle gibi parçaları birleştiriyoruum ama tabloda samukanın böyle birşey yapmadığı çıkıyor ..

yani o arkadaşı barkiel oluyor öyle mi? barkielin aden34 olduğu kesin. samuka da barkiel olmadığına göre o arkadaşı barkiel demektir

Bence de arkadas= Barkiel

Barkiel de manyak cikti iyi mi :)

Samuka kesinlikle Barkiel degil, orasi acik. Ilknur ablanin fal bakmakla bir alakasi yok ki be :)

Bence olay soyle oldu: Bu arkadas fal baktirdi , etti. Sonra bakti tellwede bedava para donuyor, uye oldu falci olarak. Neden boyle bir cirkeflige kalkistigini ise bilemicem.

bak madem faceden yazabiliyorsun yayınla bakalım şu ispatlarını ! eğer bak mühlet veriyorum, yarım saat içinde yayınlamazsan artık bu konuyu kapatıcaz.. KIZLAR KİRPİDEN VE İTHAMLARINDAN DAHA ÖNEMLİ KONULARIMIZ VAR, ONLARI KONUŞALIM..

Hani insanların can dostu yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez birbirimizde evinizin anahtarlı olur, çocuğunuzu bırakırsınız hanginiz eve önce gelirse yemek yapar oturur birlikte yerseniz benim öyle bir can dostum aynı zamanda karşı dairemde oturan bir arkadaşım vardı,

fal baktırma sebebim öküzü bu arkadaşım tanıştırdı, allem etti kallem etti aramızı yaptı bu arkadaşım bu öküzü 10 yıldır tanıyor başta her şey normal di sonra öküz de değişiklikler v.s oldu ayrıldık tartışma v.s

aradan bir süre geçtikten sonra öküz le tekrar konuşmaya başladğımızda tavrının değişmesi v.s bu arkadaşımızın aramızda laf götürüp getirmesi yalan yanlışlar olduğu ortaya çıktı ve beni öküz bu bayan arkadaşıma karşı uyardı senin dostun değil sırrını verme v.s diye ama iş işten geçmişti

biz tekrar başladık ama bu sefer bu arkadaştan sakladık barşıtğımğızı ama ne yazıkki bir şekilde öğrenmiş tabii onun arkasından oyun çevirdiğimizi düşünmüş hatırlarmısınız aylar önce perican hatırladı topic te yazdıydım benim orda bir kadın var süper kahve falı bakıyor ağzım açık kalmıştı diye burda yazdım hatırlıyorum hatta perican la konuştum utanıyorum kadının evine sırf fal baktırmaya gitmeye diye o da git hatta benim yerime de iç baktır diye espri yapmıştı.

aradan bir süre geçtikten sonra öküz le tekrar konuşmaya başladğımızda tavrının değişmesi v.s bu arkadaşımızın aramızda laf götürüp getirmesi yalan yanlışlar olduğu ortaya çıktı ve beni öküz bu bayan arkadaşıma karşı uyardı senin dostun değil sırrını verme v.s diye ama iş işten geçmişti

Ben meseleyi gayet anladim, iyi geceler dileyerek yatiyorum. Daha fazla bir sey okumama gerek yok.

Sana da bir sey soyleyeyim mi, bu hayun senin adamdan hoslaniyordur buyuk ihtimal. Yoksa ona ne , herifle gorusup gorusmemen? Adamla gorustugunu duyunca rezillik cikarmis iste. Olay bence bu, senin adam da vaziyeti cakmis zaten. Adamla sadece arkada solsa neden bu kadar kin gutsun?

@kirlikirpi_ facedeki yorumuna yine burdan cevap vereyim belli ki 10 kg yürek de yetmemiş sana 10 kilo daha yolluyorum ..

Sormuşsun neden tüm gün sustuğumu ? Canım benim, senin gibi boş işlere ayıracak kadar bol vaktim yok ne yazık ki ..
Tüm gün okuldaydım, evimin işi gücü dersler derken bu saati buldu affola geciktirdiğim için umarım bağışlarsın (!)

bu hatun bizim ortak arkadaşımız bu kahve falı bakan kadını ikna ediyor ya parayla yap bu işi diye benim bilgilerle üyelik alıyor yani biri karşı dairem de oturuyor du (şimdi taşındı Allah tan) fal bakan da yan bitişik binam şimdi ben bu hikaye yi sizlere nasıl anlatayım bir tek perican a anlatabildim biri bana anlatsa inanmazdım bugün birde modemi kapattım wiles şifresi falan değiştirttim

gelelim kirpi Allas sizi inandırsın tanımıyorum, bana face den birkaç saat önce arkadaşlık isteği yollamış ama yeni açmış

X