tellwe.com'da bakılan fallar!

Baktı kimse barkiel olsa bile ciddiye almiyor koruyor hala bu defa dalga gecitor guluyor lafları cıktı ortaya.zaten açiklama yapsada yüregı olan kendini anlatan ortada.ama süper bir kurmaca.bende diyorum hala barkiel bile olsaydı bende yine baktırirdım.yazık basit ama can sikan oyunlar

kızlar bu olayı fırsata çevireyim ....

bedava kahve falı bakıyorum ....

baştan beri diyorum hep diyorum Barkiel -Aden- samuka hepsine fal baktırıcam lan.. favorim bunlar benim.. oldu mu??.. var mı ?? sana ne ? sabahtan beri vır vır vırr.. insanların zamanını aldın, bi halt olsa.. taaaaa sabah dedik umrumuzda bile değil bizim diye... umrunda olanlar da baktırmaz olur biter..

Şu hasta halimle yarım yamalak okudum, okuduklarımdan da bişey anlamadım zaten.
Samuka kendini aklamış..iyi olmuş..kirpi sana da Allah acil şifalar versin, ne diyim.
Selenayı bu işe neden karıştırmış anlamadım.
Ayıp be. O kadın böyle şeylerle uğraşacak bir kadın değil.
Bir de bir sürü şey saçmalamış duvarında..Yok mailini deşifre etmişmiş, yok kazen dava edecekmiş,yok konuşmasın diye engellemişler,yok bilmemne..Ne zırvalamış bu vatandaş anlamadım.

Kızlar yazılanları yeniden okuduğum da yanlış anlaşılan var;
Aden34 benim Selena ya soru sormakla ilgili msj atan benim ama o msj dan bir süre sonra benim msj aynısı kopyala yapıştır Barkiel olarak Selena ya atılmış.
Kadında doğal olarak soruyor sen Aden din bu nick diye Barkiel de cevap veriyor sonra İlknur ismi çıkınca burdan bir arkadaş uyarıyor beni duvara giriyorum yazı bir var bir silinmiş arada kopukluklarla Barkiel in benle ilgisi olduğunu anlıyorum ve zincirlime devam ediyor. Kirpi yi cidden tanımıyorum, barkiel , kirpi aynı kişi mi bilmiyorum

Sabah okudumda olaylari sil bastan gece 1 densonra kalamadim Bu olaylar tamamen arkadasa güvenmek herseyini ona anlatmaktan basliyor ... sifrelerini bile vermissin ilknur abla bu derece guvenmissin ama donmus dolaşmiş gene sana zarar vermek istemisler ustelik senin sohbet ettigin dertlestigin bir yerde... artik dusunemiyorum nasi sacmalik oldugunu ama etrafindaki insanlara guvenmemen gerektigi cok acik bir sekilde meydana cikti

Hiç sorma hayatımda dost diye soktuğum 2.kişidir nerden bileyim boşandıktan sonra semt değiştirdim 20 yıl oturduğum yerden çıktım İst bir köşesinden başka bir köşesine taşındım orda kimseyi tanımam etmem tanıştık ne bileyim böyle olacağını üstelik ben ona nasılsam o da bana aynı şekilde açıldı her şeyini anlatırdı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez oldu
ne zaman erkek arkadaşımı hayatıma soktu onun sayesinde öğrendim gerçek yüzünü sonra inanmalı veya inanmamalı bir çok falım da çıktı tarifiyle birlikte :)

Samuka sen Barkiel'in kim olduğunu bilmiyorsun.
Aden 34 sensin
İlknur 46 senin bu yamukluk yapan arkadaşın

Doğru mu anlamışım

O degil de barkiele fal atcaktim sinavim bitince atasim kacti daha da atmam Fama yok Greta yok. Gretaaaa okuyorsan geri don geri don ne olur geri don Acaydim gollarimi gitme diyeydim. Beni bi tek sen bildin geri don

Gecmis olsun İlknur abla en azindan sanalda ne oldugunu anladin. Allah korusun daha kotu zararlar verebilirdi sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…