tellwe.com'da bakılan fallar!

Canım ortalıkta şöyle bir dedikodu dolaşıyor ; Samuka arkadaşımızın falcı Barkiel olduğu iddiaları var topikte ama ben inanmıyorum tabi :)

bende inanmıyorum. Ben barkiel e 2 kere fal attım farklı hesaptan. İkisinde de aynı şeyleri söyledi. Hatta ısrarla aynı şeyleri söyledi. Barkiel benim kim olduğumu ne bilsin? Ayrıca buradaki rumuzumla aynı rumuzu da asla kullanmam tellwe de. Samuka'nın da olayla alakası olduğunu hiç ama hiç zannetmiyorum. K Kazen 'in bahsettiği dedikodu ne onun merakı içerisindeyim ama:KK64:

bende inanmıyorum. Ben barkiel e 2 kere fal attım farklı hesaptan. İkisinde de aynı şeyleri söyledi. Hatta ısrarla aynı şeyleri söyledi. Barkiel benim kim olduğumu ne bilsin? Ayrıca buradaki rumuzumla aynı rumuzu da asla kullanmam tellwe de. Samuka'nın da olayla alakası olduğunu hiç ama hiç zannetmiyorum. K Kazen 'in bahsettiği dedikodu ne onun merakı içerisindeyim ama:KK64:
Kazen bugün anlatacakmış herşeyi bekliyoruz :)

vallahi orda ilknurun arkadaşı olduğunu söyleyen hanım, sen nasıl bir dostsun ? sen nasıl bir arkadaşsın ? insan ne olursa olsun arkadaşının özelini-sırrını böyle meydana döker mi? bizler artık dostlarımıza da güvenmeyeceksek kime güveniriz? bence bu fal-falcılık olayı değil artık insanların sırtından vurulması olayı.. barkiel ister ilknur olsun ister başkası, seveni memnun olanı var burada..

bence o arkadaş falan değil bi insan arkadaşı hakkında öyle nasıl konuşur hasta falan :KK43: bide sırrını dökmüş ortaya. O kişi her kimse düzenbazdır bana göre. İnanmamakta fayda var.

Neler olmuşş burdaa :KK53:

Ben tellwe de hep aynı nikimden fak gönderiyorum , benim fallarımı görebiliyolar mı diğerleri ???

Aman allahım yoksa hepsi bu yüzden mi bana aynı şeyleri söyledilerrrrr :KK57::KK57::KK57::KK57:

bunu ben de merak ediyorum. falcılar diğer baktırdığımız fallarımızı görebiliyorlar mı? eğer görebiliyorlarsa çok saçma....

bu arada bu son olaylardan hiç bir şey anlamadım ben, kim kimmiş, kim kimi sırtından bıçaklamış? havada kaldı olaylar. :KK14:

Selenanın duvarında yazılanları şimdi okudum. Ne biçim insanlar var dünyada kimse kimseye güvenemicek mi şu hayatta? Yalandır doğrudur bilemem ama bi insanın özel hayatını ortaya dökmek nasıl bi ahlaksızlık? Samuka ablanın arkasından neden böyle dolaplar çevriliyor anlamış değilim. Etraf ruh hastası kaynıyor onu anladım ama

Selenanın duvarında yazılanları şimdi okudum. Ne biçim insanlar var dünyada kimse kimseye güvenemicek mi şu hayatta? Yalandır doğrudur bilemem ama bi insanın özel hayatını ortaya dökmek nasıl bi ahlaksızlık? Samuka ablanın arkasından neden böyle dolaplar çevriliyor anlamış değilim. Etraf ruh hastası kaynıyor onu anladım ama

Ben de anlamadim, ayni kisi 2 farkli nickle Selena'nin duvarinda Samuka'ya pislik atiyor....kendisine de soyledim, bu insanlar gupegunduz manyak, senden ne istiyorlar diye. Vallahi her yer manyak kayniyor.

Ben de anlamadim, ayni kisi 2 farkli nickle Selena'nin duvarinda Samuka'ya pislik atiyor....kendisine de soyledim, bu insanlar gupegunduz manyak, senden ne istiyorlar diye. Vallahi her yer manyak kayniyor.
hayır bir de şurdan bakıyorum olaya diyelim ki samuka barkiel olsun, ben samukaya burda anlattığımdan fazla özelimi filan anlatmadım. bilmez-etmez, yine burdakilerin çoğu da öyledir eminim. yani kadın sınırlı bilgiyle fal baksa dedikleri nokta atışı olsa bu onun yetenekli old.nu gösterir ki burda memnun kalanların sayısı hayli fazla.. arkadaşının amaçladığı sonuç bu forumda gerçekleşmez o bakımdan, insanlar sadece Samuka abla benim de bir falıma bak diye msj atarlar bol bol, bu olur yani.. aman açık ve net ki bütün falcılar burayı dakika dakika takip ediyor.. kimi gelip kendi cvp yazıyor kimi tekipçilsiyle msj yolluyor falan fistan..
kimisi de der ki ben prensiplerim gereği fal baktıran falcıya fal atmam. o daha dişe dokunur bir sonuç olur bu olayda.. yoksa benim için samuka barkiel olsa önemli değil zira reklamcılık yapmadı nazz gibi.

Duvarda 2 farklı yazı var benim öyle dostum olacagına 10 tane düsmanım olsun en azından düşmanimı bilirim.sır verenden ne dost ne arkadaş olmaz.samukaya bir oyun oynanıyor bence.dün gece dedim ona gitme yol açma kimseye kaçtı deditme dedim ama gitmiş bu gün gelse bari geri.bi ilknur46 donüyor ilknur46 barkiel diyor selenanın duvarındaki yazı biz öyle anlıyoruz yani.ilknur46 aden34 oluyor sonra barkiel oluyor sonra gelip samukaya bir sekilde yapıstırılıyor.saçma sapan işler dönüyor.
şunuda eklim kızlar barkielin bana olan 2 falıda gerçekten çok iyiydi.bnece gercekten iyi bir falcı.bencede oda samukada çıksınlar ve boş laflara iftiraya yol acmasınlar.
ama selena bana pazar günü bana yorgun oldugunu enerjisinin düsük oldugunu soylemişti iyimisin abla demistim birseyler dönüyor hissediyorum ama ne oldugunu çozemiyorum canım sıkkın demişti.selena bence telwede çozer bu olayı burdada kazenden haber bekliyoruz artık.

selana'nın bu olaylardan bayıp Fama gibi bırakmasından-ara vermesinden korkuyorum.. hayır arkadaş nerde iyi falcı var, gidip onun duvarında olay çıkarıyolar ya! :63: hayır git bir Allstar'da çıkar olayı, di mi ama ? :cool: (Allstarcım o profil fotosu senin değil de bir mankeninse iki elim yakanda bilesin) :oops:

hayır bir de şurdan bakıyorum olaya diyelim ki samuka barkiel olsun, ben samukaya burda anlattığımdan fazla özelimi filan anlatmadım. bilmez-etmez, yine burdakilerin çoğu da öyledir eminim. yani kadın sınırlı bilgiyle fal baksa dedikleri nokta atışı olsa bu onun yetenekli old.nu gösterir ki burda memnun kalanların sayısı hayli fazla.. arkadaşının amaçladığı sonuç bu forumda gerçekleşmez o bakımdan, insanlar sadece Samuka abla benim de bir falıma bak diye msj atarlar bol bol, bu olur yani.. aman açık ve net ki bütün falcılar burayı dakika dakika takip ediyor.. kimi gelip kendi cvp yazıyor kimi tekipçilsiyle msj yolluyor falan fistan..
kimisi de der ki ben prensiplerim gereği fal baktıran falcıya fal atmam. o daha dişe dokunur bir sonuç olur bu olayda.. yoksa benim için samuka barkiel olsa önemli değil zira reklamcılık yapmadı nazz gibi.
Evt barkiel samuka olsa bileki bence böyle bir ihtimal yok ki diyelim öyle.bneimde ozelimi bikmez.öyle birsey olsa bile samukacım süpersin fincanıma baksana derim.

selana'nın bu olaylardan bayıp Fama gibi bırakmasından-ara vermesinden korkuyorum.. hayır arkadaş nerde iyi falcı var, gidip onun duvarında olay çıkarıyolar ya! :63: hayır git bir Allstar'da çıkar olayı, di mi ama ? :cool: (Allstarcım o profil fotosu senin değil de bir mankeninse iki elim yakanda bilesin) :oops:
O tip falciların duvarindan yorumlardan sadece kufür hakaret cikar canm geçen hafta alstarada döktürmüslerdi :)

:-) ben kesin alstar durmaz gider demistim ama hala aynı manken profiliyle devam ediyor
ahahah ben hiç yorumlara veya fiyatına bakmamıştım psikolojim bozulur diye.. Allstarcım sesli fala geç, uzun cümleler kur ve umut dağıt insanlara, sesini de kısık sesli romantiğe ayarla, Mert reiki'yi sollarsın..

X