tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar döndüm:rolleyes: ya ecel terler döktürdünüz ha hemen de dedikodu kazanları kaynamaya başlamış bam lanman onla ilgili değil ayrıca kızlar bir seneden fazladır burdayım burda 2 kişinin adı dışında kimsenin adını bilmem kimseye özel den mesaj atıp ta senin sorunun nedir diye sormadım ayrıca sizlerin nick de tellwe de benim gibi farklı daha bir çok örnek verebelirim ama neyse boşverin

Samuka hanım siz de böyle olsaydınız sanaldaki bu çakalıktan dolayı kurşun kalemle bileklerimi kesecektim. =(
Geçmiş olsun.

Yemin ederim şu aralık ayı bitsin bir daha ne fal ne de başka bir şey ya aaa bu yaştan sonra neler geldi başıma ay ben o adamın taaaaaaa durun şimdi gene bamlanırım

adama derken fal baktırma sebebiim yanlış anlaşılmasın

Canım geçmiş olsun

Sağol canım Arkadaşlar yanılıyorsam gene özür dilerim eskiye dönük baktım yanlış bakmadıysam ayrıca ama ne kadar önemli bilmiyorum Barkiel den ilk bahseden ben değilim ayrıca o değil de bu akşam bir kez daha neyi anladım biliyormusunuz iyice paranoyak olduk ne bilim paramızla kendimizi rezil ediyoruz sizleri tanımam etmem bu siteden bugün gitsem ya da dedikleri gibi barkiel olsam tellweden de giderim kim öle kim kala ama bu site dışında iki arkadaş edindim onları kaybetmek istemem benden çok gençler ama onlar benim için cidden önemli

Sağol canım Arkadaşlar yanılıyorsam gene özür dilerim eskiye dönük baktım yanlış bakmadıysam ayrıca ama ne kadar önemli bilmiyorum Barkiel den ilk bahseden ben değilim ayrıca o değil de bu akşam bir kez daha neyi anladım biliyormusunuz iyice paranoyak olduk ne bilim paramızla kendimizi rezil ediyoruz sizleri tanımam etmem bu siteden bugün gitsem ya da dedikleri gibi barkiel olsam tellweden de giderim kim öle kim kala ama bu site dışında iki arkadaş edindim onları kaybetmek istemem benden çok gençler ama onlar benim için cidden önemli
Bende seni seviyorum askimi burdan ilan ediyim bari :))

Kızlar neler oluyor anlamış değilim, Selena da şimdi duvarına ben seni ilknur34 diye hatırlıyordum ilknur46 mışsın demiş benim hiçbir bir zaman ilknur34 diye bir nic kim olmadı fallarımı ilknur46 diye yolladım sonra başka bir nick

Kızlar neler oluyor anlamış değilim, Selena da şimdi duvarına ben seni ilknur34 diye hatırlıyordum ilknur46 mışsın demiş benim hiçbir bir zaman ilknur34 diye bir nic kim olmadı fallarımı ilknur46 diye yolladım sonra başka bir nick
selenanın ilknur46 dediği kişi barkiel. anladığım kadarıyla barkiel şimdi aden34 nickiyle fal atıyomuş önceden de ilknur46. ama ilknur46 sensin ablacım ben anlamadım bi karışıklık var kesin

selenanın ilknur46 dediği kişi barkiel. anladığım kadarıyla barkiel şimdi aden34 nickiyle fal atıyomuş önceden de ilknur46. ama ilknur46 sensin ablacım ben anlamadım bi karışıklık var kesin

ben anladım mı sanki sonra barkiel mesaj atıyor selena ya sonra aden34 atıyor aden34 ilknur34 oluyor sonra değişiyor ilknur46 oluyor of sıkıldım yaaaaaaaa

ben anladım mı sanki sonra barkiel mesaj atıyor selena ya sonra aden34 atıyor aden34 ilknur34 oluyor sonra değişiyor ilknur46 oluyor of sıkıldım yaaaaaaaa
Resmen şu son sayfaları okurken kafam allak bullak oldu. 34ler, 46'lar, adenler, ilknurlar, barkieller.... Sonuç olarak bu Barkiel her kimse paranoyak derecesinde Tellwe manyağı ki bu kadar rumuzla uğraşıyor arkadaş.İnsanın kafası karışır, şifreleri unutur ya :KK70:

Kızlar cidden yoruldum ve kafam allak bullak oldu, Kazan bir şekilde ortaya çıkarır nasılsa ona güveniyorum benimde aklıma gelen bir şey var ama şimdi burdan hemen yazmak istemiyorum sadece iki arkadaşla paylaştım bir süre ben buraya girmeyeceğim, çünkü girince dayanamıyorum cevap veriyorum aklınızda herhangi bir süphe uyandırdıysam özür dilerim Allaha emanet olun.

X