tellwe.com'da bakılan fallar!

bi an başımdan aşağı kaynar sular döküldü bizim samuka barkiel mi diye bi kaldım:rolleyes: fallarının hastasıyız samukaa:KK70:

önce anlamadım telefondan girmiştim sonra pc ye geçince baktım okuyorum okuduğumu anlamadım kal geldi derler ya aynen öyle, şaka bir yana ben de o yetenek yok ha kendi katina kartlarım var ama o kadar anlamam sonra
ya kazen ben durumu anlatayım sanırım yanlış anlaşılma olmuş. tellwede selenanın duvarına barkiel ve aden34 isimli iki kişi aynı yorumu yapmış. yani aden34=barkiel. barkiel falcı kimliği dışında fal da baktırıyor yani orda. sonra ben duvardaki konuşmaların devamını okudum. selena barkiele demiş ki aden34ten önceki adın ilknur34tü yanlış hatırlamıyosam demiş. ben de samukanın eski nickini ilknur34 sanıyodum. yani ben barkieli samuka sandım burda samukaya sordum. sonra samuka bana cevap verdi onun eski nicki ilknur46 imiş. yani ben yanlış anladım olayı. benim yüzümden karışıklık olduysa özür dilerim ben

Kızlar döndüm:rolleyes: ya ecel terler döktürdünüz ha hemen de dedikodu kazanları kaynamaya başlamış bam lanman onla ilgili değil ayrıca kızlar bir seneden fazladır burdayım burda 2 kişinin adı dışında kimsenin adını bilmem kimseye özel den mesaj atıp ta senin sorunun nedir diye sormadım ayrıca sizlerin nick de tellwe de benim gibi farklı daha bir çok örnek verebelirim ama neyse boşverin

önce anlamadım telefondan girmiştim sonra pc ye geçince baktım okuyorum okuduğumu anlamadım kal geldi derler ya aynen öyle, şaka bir yana ben de o yetenek yok ha kendi katina kartlarım var ama o kadar anlamam sonra

Kızlar döndüm:rolleyes: ya ecel terler döktürdünüz ha hemen de dedikodu kazanları kaynamaya başlamış bam lanman onla ilgili değil ayrıca kızlar bir seneden fazladır burdayım burda 2 kişinin adı dışında kimsenin adını bilmem kimseye özel den mesaj atıp ta senin sorunun nedir diye sormadım ayrıca sizlerin nick de tellwe de benim gibi farklı daha bir çok örnek verebelirim ama neyse boşverin

Tırstım artık kardeş kusuruma bakma..

X