tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlaar famanın bende bi dediği çıkmış şimdi bulamadım nereye gitti bu kadın bilen varmı? nesibeye baktım girmicem bugün demiş benim tek soruma bir fal baktırmam lazım şaştım kaldım tavsiyesi olan telveyi sevmiyorum ama orda kredim var kim bugünlerde cok iyi

Barkiel i deneyebilirsin kartlara çok bağımlı kalmadan,güzel tespitlerde bulunuyor.. Fama konusunda maalesef kayılatra karışmış ben de çok beğenmiştim..

Kizlarr son 3kredim kaldi 3krediye oneriniz varmi acaba. Dayanamayip kredi yukleyip selena ve naaz a fal attiim gene. Resmen bagimlilik yapiyor bu site yahu

Uggda yok sanırım
Ya Ugga ya bu yıl içinde 2 kez katina atmıştım ,yok artık diyeceğim bir iki nokta atışı ve diğer çok güvendiğim 3 isimle aynı öngörülerde bulunmuştu 2015 için.. neyse geçen hafta tekrar görünce tamam dedim bidaha atayım bu kez saman falı attım( su ve saman çöpleriyle yapılıyomuş,nasılsa o kadında başka bir yetenek var dedim saman maman bahane) 2 gün kaldı baktım en son 4 gün önce girdiğini görünce tekrar geri çektim.. keşke tekrar yakın zamanda gelse...benim tellwede favorilerim artık kesin : Saraylı,Kiraze ( Ester olana baktırdım nasılsa aynılar),Selena ( bu kadının nezaketine ve çıkarsız ve etik duruşuna hayranıım),Herra( bu yıl çok güzel tespitleri var,geçen yıl gördüğü bir şey de bu yıl gerçekleşti), Falcısema( durum geçmiş analizleri iyi,ve gelecek öngörüleri için de gerçekçi yani çıkar çıkmaz söylüyo),Serüven( bu kadının kitap falını deneyin,çok ilginç),Naazz( yaptığı davranışı ötelersek,falı iyiydi ),Fama ( gitmeyeydi iyiydi) ve en son Barkielciğim ( ah tam Saraylı havası var,kibar,naif) geri bir sürü deneyimim var ama çöp hepsi..

Ugganin fali cikmismiydi gitmismi ben anlamadim canim

Ugganin fali cikmismiydi gitmismi ben anlamadim canim
canım durum analizinde benim söylemediğim ne kartlarda çıkan ne de kolay bilinemiyecek bir şeyi söylemişti şok olm uştum.. süreye daha çok var ancak şöyle bi durum var.. gerçekten çok etkilemişti beni çok fal baktırırıım hepimiz kurt olduk ve çoğu artık etkilemez ama onun dedikleri hala aklımda ve dediğim gibi bu bahsettiğim falcılar ve Binnazdaki 2 isimle aynı öngörüler.. gitmiş mi bişmiyorum sadece ben tekrar fal attığımda sisteme 3 gün önce girmişti 2 gün bekledi,çektim,umarım gitmemiştir.. bu arada Ankarada veya İstanbulda kimi önerirsin var mı yüzyüze iyi dediğin biri?

Canim bende begenmistim uggayi umarim gitmemistir ben istanbuldayim ankarayi bilmiyorum ama istanbulda yigiti begenmistim telde bakan telwede barkiel ugga begenmistim birde :)

Canim ben sana sormak istemistim selena ve kirazeyi yanlis alinti yapmisim

Selena veya kirazanin dediklerinden cikan oldumu birde canim ben deneyemedim onlari
Canım Selena şimdi enerji olayını kendi de diyor.. tuttuğu zaman gerçekten çok iyi nasıl denir o kadında ciddi ciddi bir şeyler var.. benim hikayemi ayrıntıları gizli kalmış ayrıntıları hep ondan öğrendim.. ve hep der fala bağımlı kalmayın diye .. ve o kadar da dürüst bir insan ki sık fal gönderdiğinde iptal edip daha yeni baktık diyo kafede diğerlerinin dk da yediği kredi yi düşünürsek hiçbişey almadan destek oluyo,kart çekiyo falan... çok çok severim kendisini.. bana en başından olumlu yaklaştı olumsuzlukları da söyledi tabi.. Kiraze Ester se Ester e bakmışlığım çok,çıkmaya daha süre var ama mantıklı yaklaşımları,çıkarımları var ve geniş zamanlı konuşması özellikle kelimesini sıklıklı kullanması bıcır bıcır ses tonuyla zaten enerjisi sana geçiyor.. olumsuz bir şey dicek olsa ses tonu düşer kısılır falan sefiom ben onu Selenamı da çookk

Kızlarrrrrrrr! Şok oldum şuan. Kiraze/Ester falımı yorumlamış ve resmen yıllardır beni ve ilişkimi biliyor gibi en ince detayına kadar durum ve kişilik analizine kadar bilmiş. Düşüncelerimi okumuş resmen. Ben böyle bir fal hayatımda görmemiştim. Ocak ayını verdi bana çıkarsa koşa koşa haber vercem size. Şimdi sırada Selena'nın falı var onu bekliyorum. Bakalım O'da bilebilecek mi.

Canim yuzyuze dedigin tellwe disinda diyorsun sanirim. Valla diger arkadaslarimdada olmusmudur bilmem ancak melekler kahvesi eren derim gerisi fos derim. Kendi dusuncem. Eren ne dediyse cikti 3kere baktirdim. Suanki erkek arkadasimin her ozelligini burcuna kadar soylemisti. Hatta ben yok artik attin falan diyip kizdirmistm cunku dedikleri bana imkansiz seylerdi:) sen bana inan not al gorceksn demisti. Saka gibi resmen not aldgm tarihler kisilik ozelllikleri burc isim falan cikti yani.

Melekler kahvesi İstanbul da mı Greeneecim? hangi semtte? çok iyiymivalla ama hep diyoz tutan var tutmayan var...

Melekler kahvesi İstanbul da mı Greeneecim? hangi semtte? çok iyiymivalla ama hep diyoz tutan var tutmayan var...
Istanbul taksimde canim . Tabikide biraz sans biraz yildiz meselesi. Mesela daha oncede yazmistim. Herksin begendigi kiraze bende tamamen patladi falda:) oluyor boyle seyler. Yuz yuze fal olayi her zaman daha iyidir aslinda. Da su tellwe sitesi bir sardimi birakmiyor insanii

aynen öyle çok haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…