tellwe.com'da bakılan fallar!

Bende çok beğendim onu, tavsiye ederim kesinlikle pembe tablocu değil

Sizi çok iyi anlıyorum biliyor musunuz? Benim de çok uzun süreli ( 5 yıl çocukluk aşkım aynı zamanda) bir ilişkim vardı tam ilişkide denemez ona biz ne arkadaştık ne sevgiliydik çok garipti her şey ve hiçbir şeydik.
Falcıların çoğu durumun düzeleceğini, çok güzel olacağını artık bir şeylerin olacağını söyledi söyledi söyledi ben ise kafamda o adamla evlendim ayrıldım aldatıldım büyük bir aşk yaşadım kavga ettim barıştım ama aslında hiçbir şey yoktu ortada.
Duygularının olduğunu biliyordum belki herşeyi oluruna bıraksaydım daha farklı olabilirdi en azından BEN kesinlikle daha farklı olurdum sürekli depresyonda gezdim üniverste'de bir yılımı kaybettim bu yıl tekrar alıyorum derslerimi. Feci kilo aldım stresten 90'a kadar çıkmak üzereydim ve daha 19-20 yaşlarındayım 162 boyum var.
Ne kadar yüksek uçuyorsan o kadar kötü oluyor düşüşü. Bu insanların çoğu bizim umutlarımızla oynuyor bunu kasten yapanlar var bilmeyip sallayanlar bir de gerçekten gördüğünü söyleyenler var. Çok inanmamak gerekiyor çünkü geleceği kısmetini sadece Allah bilir değil mi? Ben ne kadar para verdim Ankaradaki falcılara bir tanesi bile çıkmadı.
Şu an nasıl biliyor musunuz? O adam umrumda değil. Başka biri daha vardı depresyondayken yakınlaşan ama sonradan bana köpek gibi davranan bir pislik...Zerre umrumda değil.
Hayatınızın merkezine kimseyi koymayacaksınız siz olacaksınız orda. Kimse sizden daha önemli değil çünkü. Üzülme diyemem kimseye çünkü üzüleceksiniz ama güçleneceksiniz de.
Bırakın giden gitsin eminim bir gün gelecek gittiğine sevineceksiniz. Bazı şeylerin bitmesi gerçekten çok hayırlı oluyor bunu şimdi göremiyorsunuz ama sonradan ''Neden ben beni hak etmeyen adama bu kadar değer verdim? Kendimden ödün verdim?'' Diye soruyorsunuz.
Yiyin,için,kendinize bakın,gülün,eğlenin Kimse için değmiyor.
Emek veriyoruz başka bir ''bencil'' kız için aldatılıyoruz. Seviyoruz o zaman da enayi yerine konuyoruz.
Hepi topu 50-60 yıl yaşayacağımız bu dünyada neden bir başkası için üzülelim ki?

Mesajları karıştırırken sizi gördüm. Fal çıktı mı acaba? :)

Fama yı falcılar arasında göremeyen bir tek ben miyim? yok o da mı gayba karıştı ...

İyi dediklerimiz gidiyor ya,tutunacağımız dallardan biri de kırıldı iyi mi...

Medyumselena'nın dediklerinden çıkan var mı içinizde?
Sevimli biri, enerjisi çok güzel ama bazı yerlerde benim asla yapmayacağım birşeyi söylemiş.
Zamana bırakmak en iyisi sanırım bu arada kendisini öneriririm diğerlerine 10-15 vereceğime bundan sonra 1 kere ona baktırırım.

Selena bende büyük patladı.

Alstar fena patlamış ama annemle bana aynı fali yollamışsınız diyor biride bakın birde kim var alstar yorumlarında

prenses34

çok doğru sölüyosunuz ve beni bire bir anlatmışsınız.peki ben vedat beyle barışıpda görüşücekmiyim?nezaman görüşcem?vedat borçlarını ödeyip bidaha kumar oynamıcak dimi?hastanede güvenlik işi yapıyorum.iş değişikliği yapacakmıyım yılbaşından sonra?yada istediğim biyerde güvenlik işimi yapacam?işyerinde benden hoşlanan biri var çok ilgili benle.onumu seçsem napsam bilmiyorum.kimle evlencem ben?

Prenses geri dönmüş

prenses tüm hayatını ben bile öğrendim hangi yorumcuya girsen sayfasında var

Şu kız bile mithattan vazgeçtiyse bizim için hala umut var demektir hahaha. Bir de nasıl para yetiştirebiliyor bütün falcılara hem bunu merak etmişimdir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…