tellwe.com'da bakılan fallar!

Fama sana ne demisti sekerim?

Luna ya baktirdin mi?

canlar fama bana 3 ay olumlu birsey olmayacak 2015 dedi. Karisik dusuncelerde duygularindan emin olarak o sana gelicek dedi. Gecen gun beni kirmayip tek kart cekti sabret 2015 te gorunuyor olumsuzluklara kaptirma kendini dedi. Greta da korkuyor duygusal bir iliskiden hic hazir hissetmiyor kendini ama 3 4 icinde acildigini goruyorum dedi. Ama ben dun kizla gordum. Cikarlar cikmazlar bilemem ama bu is artik olmaz. Sadece iki cift cumle soyleyecegim gun olur umarim. Fama da Greta da anda cok cok.iyilerdi nokta atislari vardi. Gelecek artik.zor gorunuyor ama buyuk konusmayayim.

KIıızlarrr Selena nın duvarına bakın :)) eğer ismi ve resmi gerçekten oysa Fal sepeti Miroskos bile baktırıyo ona yorumuna çok şaşırdım..

Ben cok enteresan bisi yakalamistim bikac ay önce selenanin profilinde birisi gelmisti sinavi kazanamiycaksin diye iddia etmis selena ama fali baktiran kisi kazandigini söylemis ve fal bakamiyorsunuz diyerek iade istemis 1 puan vermisti 5 dakika gecti gecmedi o yazilar kayboldu...
Aylar öncede miraskosu görmüstüm ama o dönem falci degildi sonradan bir baktimki hem tellwede hem falsepetinde falci olmus üstelik selenaya fal baktiriyor cok gülünc geldiginden baktirma geregi duymadim dogal olarak yazmayi unutmus olabilir ..;(

O teyze baskalaeina da bakiyorsa biz de baktiralim , nerde kendisi ?

işte ben de bu noktalara çok takılırım hatta dedim ya kaç falcıdan böyle şüphelendim ki eminim onlarıbn aynı anda farklı isimlerle falcılık yaptığından yani bu özeni,bu analizi bu detaycılığı hayatımızın başka kulvarlarında da göstersek beyin gücüyle nesne hareket ettiririz bence o kişi Mirosko

haha o yorum yok çok ndim yorumların altına yok kaldırılmış,o işte hay bizden kaçar mıııı

O teyze baskalaeina da bakiyorsa biz de baktiralim , nerde kendisi ?
yok canim oyle fal bakan biri degil bize rica ile bakti. Bir arkadasimiza marseille ile ayni seyi soyledi ikisi de net evlilik dedi. Ama marseille bana hic olmadi. Acaba iki kisi diye bahsettigi tek kisi miydi bazen oyle dusunuyorum. O zaman marseille de 2015 veriyor ve hepsi patliyor. Ben iyiyim kotu degilim. Kizlar hissediyorum bu kizla cikacak. Net patladiginda net patladi diye yazarim

Gercek hayattada dedektif gibi arastirmaciyim ama bu özelligim bazen iyi olmuyor herkes hakkinda herseyi bilmek bazen can sIkIyor..

Canim benim cok takilma fallara neler patladi bizlerde bilsen .. 2 senemizi burda bosa cürütmedik ..

Marsiele bana da hiç bakamadı

Merhaba!
Aslında tekrar merhaba olacaktı o. Yeni üye değilim eski nick'im -kattvall- sorun şu ki şifremi tamamen unuttum ve o hesabı aldığım gmail'imi kapatmak zorunda kaldım bu yüzden yeni bir hesapla devam etmek zorundayım. Hatta modlar bununla ilgilenirse çok iyi olur. Uzun süre fal baktırmıyordum saraylıhanımla bozdum yeminimi :)

Tellwe'de baktırdığım kişileri yorumlamak istiyorum belki sizin de işinize yarar.

Chole: Artık bakmıyor galiba ama ilk baktırdığım ve gerçekten beğendiğim bir falcı.
Klothoyagmur: Bazı şeyleri bilememiş ama genel anlamda iyi güzel ve seviyeli bir üslubu var. Durumu bilmiş.
ALTINCIBOYUT: Bana nişan görmüş...19 yaşımdayım ve hayatımda uzun süredir kimse yok. Sanırım başka bir yoruma gerek yok.
MadamSalu: Direk sorunun etrafında dolaştı ama hayır tutmadı.
VenusAmber: Memnun kaldım. Durumumu iyi bilenlerden ve o kişinin nerde oturduğunu nasıl biri olduğunu da bildi. Gelecekle ilgili söylediği şeyler tutmadı ya da zamanı gelmedi bilmiyorum.

amasrist: Durun en iyisi direk falını kopyalayayım.

'' Merhabalar tatlım...Üzerinde düşündükten sonra doğru kararı vereceksin sıkıntılarından kurtulmak senin elinde Zor anında güçlü bir insanlardan yardım alacaksın...görüşmeler yapmışşsın iş ile ilgili olabailir bunlardan olumlu sonuçlar alıcaksın...Dikkatli olursan mutluluk senden kaçamayacak. Emeklerinin karşılığını alacaksın. Arzu ettiğini alıcaksın ama yakın gelecekte değil Size verilen tavsiyelere inanmayın...işsizsen iş bulacaksın ama daha da önemlidsi söz nişan adın bir adım atılabilir bu yakın gelecekte...hiç birşey için aceleci davranma sen çok tutkulku iklinizide yakan bir aşk yaşayacaksın canım oldukça çok haber trafiği olacak yine yakında..çok güzel bir aile hayatın olacak senin bağları çıok güçlü olan.. Bir hediye alarak mutlu olacaksın. Evde mutluluğu iş yerinde ise başarıyı yakalayacaksın. Dileklerin gerçekleşecek. Birşeye sahip olduğunda onu paylaşmayı unutma...sana zarar vemek isteyenler var bunlara dikkat et hiç ummadığın beklemediğin birileri bu kişiler...öpüyorum mutluluklar diliyorum ''

Yani... Ne diyebilirim?

----
Bu günlerde baktırdıklarım;

Bu sıralar bir promosyon gönderdim elif isimli biri baktı sanırım çoğu şey geleceği kapsadığı için iyi veya kötü diyemem ama şu an bakıldığında pek tutmadı o da.

saraylihanim : Kendisini çok beğendim. Bana söyledikleri şeylerin olabilitesi yüksek yani diğerleri gibi sallamamış gayet mantıklı :). Tutarlı bir yorumu var ama kahvede ne kadar çıkarsa o kadar söyledi daha fazlası yok ve bence bu güzel birşey Çoğu falcıya kalsa ingiltere kralliyet ailesine gelin gidiyordum :) Özet olarak kendisi iyidir öneriyorum.
Sadece taşınabileceğimizi söylemiş şu an için pek mümkün değil ama bilmiyorum yine.

Bir de Ankaradaki falcıları yorumlayacağım diğer postumda.

Şimdi biraz kredim var annem baktırmaktan vazgeçti medyumselena'ya gönderdim ama Ona baktıran var mı? Nasıl? Ona mı yoksa Kiraze12'ye mi göndermeliyim bilmiyorum???

Kiraze/Ester ( çok sık baktırmamak kaydıyla, haklı olarak... En fazla nokta atışı olan iyi yorumcudur.)
Selena ( küçük bir detay çıktı sadece ama gerisi için beklemedeyim)
beğenime göre sıraladım, hep diyoruz belki ama, herkesin memnuniyet sıralaması farklı olabiliyor gerçekten, fakat bu kişiler kaliteli iyi yorumcular, keza SaraylıHanım ve Venüsamber de öyle (iyi yorumcu olmaları konusunda da hem fikiriz) ama yorumun çıkıp/ çıkmaması tamamen değişkenlik gösteriyor işte...

Fal furyasının müdavimi yazıyor Neredeyse bütün falcılar PATLADI
Evet evet yanlış okumadınız. Hem de neredeyse hepsi.
Erkek arkadaşımdan ayrıldım.Sıkıntılı süreç yaşadım son iki aydır.Bundan dolayı tekrar sardım fallara ve baktırdıklarım.
jelizaroze
Shamanix
parapsikolog
BinNaz
AFETAbla
naazz
efsunnnnnekek
Eleonore
DASTAR
FAMA
Herra

Mercury

Medyumemel

Bunlar bana tekrar bir ilişki başlangıcı olacak diyenler ki adam benden kaçıyor resmen. Ayrıca tayini çıkmış.Dolayısıyla bizim ilişkimiz tamamen bitmiş bulunmakta. Bu arada verdikleri tarihler KASIM-ARALIK-OCAK başı.

Bir tek AUGUR - SELENA tekrar ilişkimiz olamayacağını söylediler.
Daha bir sürü falcı var ama hepsini yazmaya erindim.Ama orada gördüğünüz bütün falcılara göre biz çok mutlu olacaktık. Evlenecektik. Bütün sorunlar bitecekti. Hiç bir şey düzelmedi. Her şey daha kötüye gitti. Hatta şu an birbirinden nefret eden iki insan haline geldik.
İster baktırın ister baktırmayın. Ama sakın bel bağlamayın.
Bu kadar. Umarım siz mutlu olursunuz.

arkadaşlar bugün estanbul a fal baktırdım .

Gayet güzel ve tutarlı yorumları var karşındaki insanın ruh halini ne düüşndüğünü falan gayet iyi söyledi.

umarım gelecekle ilgili söyledikkleride çıkarrr

Zaten hep olumsuz fallar çikiyor anasını satayim.. ne zaman baktırmiştin selena ya ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…