tellwe.com'da bakılan fallar!

Inanmayin su buyu var diye sarlatanlara. Adini bile hatirlamadigim bi falci promosyon falima buyu var sende surekli nazar var. hasta oluyorsun cabucak bu yuzden hep ters gidiyor hersey istersen bozarim bilmem ne dedi. Yok o benim sansimmis iyi ki ona denk gelmisim Bilmem ne! Ya bi ..... git dedim

Canim benim isyanim kendi sansizligim kotu talihime degil sadece, ilahi adalet hicbirsey de yok, peki bizler sinavdayiz peki agzi olmayan o hayvalara yapilan zulumler ne yani inlarin da sinavi yok herhalde hergun iskence goren kedi kopek at her turlu hayvan haberi okumaktan aglamaktan icim disima cikio peki ya gunahsiz cocuklar onlara zulum edip olduren onlarin ne gunahi var yada mal gibi gorulen esya gibi kullanilan kadinlarin, yada basimizdaki psikopatin bizim paramizi kendi zebkleri icin harcarke maden icaklarinda olen fakir insanlarin iste bu gercek adaletsizlik ben kendi ask hayatimdan coktan vazgectim ama dunya hic yasancak yer degil artik onu soylemek istiordum isyanim buna

KEske burda olsaydinda dertlesseydik hersey yanlizliktan oluyor
Burdaki her arkadasida cok seviyorum herkesin haberi olsun Cherry , Urmia , Samurka , Periii , ve sayamadigim ama hergün okudugum bir sürü isim :)

Allah yardimcin olsun.

Vallahi ben de artik kadere teslim oldum. Kotuyse de kotu, yapacak bir sey yok.

Her sey cikar olmus artik; askin, sevginin, ictenligin bir onemi yok.

Bosver panpa, uzulme.

son 3 sayfayı okudumm vallla ıcım cıktıııııı bogrumeee bısey oturdu kalkmıyor
hele cıkmayan fal lıstesınden ıkı kere oturdu

Sızı yanlızz bırakmaya gelmıyor
AAaaaaaaa olumsuzluktan oldukk bu ne lennnn

Bız kendımız yapıyoruzz herseyıı onceee kendı dusuncelerımızlee!!

Kendımıze deger vermememızle !!
Oncee kendımızın kıymetını bılmemızz lazımm bızz o kadar verıcıyız kı kendımızden once karsımızdakı ınsanları dusune dusune degerımız SIFIR oluyorrr ..
Buyu muyu buda hıkayeee evet oyle seylerle ugrasan ınsanalar var ama arkdaşım sen duanı et uyu sonra elını verırsın kolunu kaptıramazsın mazallah ..

Bende hep şunu düşünmüşümdür 4 -5 yaşında tecavüz edilerek öldürülen bebelerin sınavı ne bu dünyada

Bende hep şunu düşünmüşümdür 4 -5 yaşında tecavüz edilerek öldürülen bebelerin sınavı ne bu dünyada

Aynı şeyi ben de düşündüm, lösemili çocukların , Afrika'da savaş olan ülkelerde doğup 3-4 yaşında tecavüze uğrayan çocukların , sakat doğanların günahı ne ? Dünyada adalet yok.

Kızlar arkadaşım annaperennaya fal yolladı. Soruda belirtmediği geçmiş bir olayı bilmiş. Hakkında sorduğu kişi ile ilgili de olumsuz konuşmuş. Arkadaşım olumsuz olduğu için 'çıkmaz dimi' deyip duruyor. 4 yıllık ilişkilerinin biteceğini söylemiş Ne deyim umarım çıkmaz.

inşallah çıkmaz tatlım.. 4 yıllık ilişki emek az değil.. etkilenmesin o, sallasın..

Bende baktırdim ona
Durum ve karakter analizi süper bende.
Bakalim dedikleri çikacak mi
Bir olumsuz dediği var birde olumlu dediği var. Yani kendisi pembe tablocu değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…