tellwe.com'da bakılan fallar!

Canim, ayri oldugumuz kisilerin ne hissettigini ve dusundugunu bilmedigimiz icin, aramadigimiz veya arayamadigimiz icin meraktan kendimizi fala veriyoruz. Acaba o da beni merak ediyor mu ne istiyor simdi ne halde acaba diye. Bir ilahi guce olan inancini kaybetmis oldugun veya olacagini soylemen cok uzucu. Ben ilk asik oldugumda sirilsiklam tertemiz sevdigimde 18 yasinsaydim. Bittiginde olecegim sandim. Ama onun ustune defalarca sevdim. Defalarca yenildim ama yine sevdim. Yeniden sevebilmek bile bir ilahi gucun bize kendi gucunden verdigi harika birseydir. Hayat sinanma yeri. Hem keske tek sinavimiz ask mesk olsa. Benim bu son ayriligim ( ki ayrilmayi ben istedim) bana saglik sorunu olarak geri dondu. Yarin gidip tahlil sonucumu alacagim. Sikayetlerimin psikolojik olduguna eminim ama bakalim ne cikacak. Su an fiziksel olarak gercekten cok kotu durumdayim ve benim canim cigerim herseyim olan annemin bana ne kadar uzuldugunu gozlerimle goruyorum. İliskimi bilmiyordu. Bi otursa bahsetcektim. Olmadi. Simdi de lafini bile etmek istemiyorum eminim o da bu kiza ne oldu birden diye dusunuyordur. He bu saatten sonra yemisim aramasini da, sevmesini de. Merak ediyor muyum evet hem de cok. Ama bu asla benim hayata olan inancimi koreltemez. Unutacagim onu da biliyorum. Yine sevecegim. Sadece su sabirsiz ve stresli yapim beni bu hale soktu. Fallar, fallar fallar diye..
Canım bu yazın beni çok duygulandırdı.Gerçekten de öyle.Her defasında bir daha hiç sevemem ve sevmicem diyoruz ama sonra yine kanıyoruz.Bu sefer buldum dedikçe yine üzülüyoruz.Bunun sonu bir gün gelecek ama dilerim o gün biz eski heyecanımızı kaybedip, yanlışlara bu kadar değer vermişken doğruya ruhsuz olmayız.Çok geçmiş olsun.Yine seveceksin yine sevileceksin.Kendini ve anneni düşün bence.Dünyada birkaç erkek yok.Biri karşına çıkıyor ve geçmiştekilere ben bu maymunla mı çıkmışım diyoruz :KK48:Hiç merak etme yeni maymunlar bulacağız :)

Canım bu yazın beni çok duygulandırdı.Gerçekten de öyle.Her defasında bir daha hiç sevemem ve sevmicem diyoruz ama sonra yine kanıyoruz.Bu sefer buldum dedikçe yine üzülüyoruz.Bunun sonu bir gün gelecek ama dilerim o gün biz eski heyecanımızı kaybedip, yanlışlara bu kadar değer vermişken doğruya ruhsuz olmayız.Çok geçmiş olsun.Yine seveceksin yine sevileceksin.Kendini ve anneni düşün bence.Dünyada birkaç erkek yok.Biri karşına çıkıyor ve geçmiştekilere ben bu maymunla mı çıkmışım diyoruz :KK48:Hiç merak etme yeni maymunlar bulacağız :)

aynen tatlim :) ama su gecis surecleri yok mu her zaman berbattir da biten askin ardindan o zamanin gecmesini beklemek yok mu mahvediyor. Hele benim gibi ne olcaksa olsun mantiginda biri icin olum.

aslinda ben fal baktirarak da hata yapiyorum. Benim is cok yas. Yeniden baslayamaz. Ne halt yemeye kafami bulandiriyorsam iste. Birsey degil ya fal iste cikmayabilir de desem icten ice verilen tarihleri bekliyorum mal gibi ya! Olayi bilseler de tarihi tutan olmadi bende yani gec oldu hep.

Sedee 5 sıra, Amaryah 7 sıradayım. Son falcıklarım paracıklarım bıttı. paylascam sızınle de nasıl fal baktıklarını :p

selam kizlar uzun zmndir yazmiyordum su fal isini biraktim cunku hem insan beklenti icine giriyor hem de olumlu seyler olmayinca moral bozuklugu hepiniz gibi bende uzun zmnimi gecirdigimi kisiden kendim isteyrek ayrildim yani onun bazi noktalarda karar vermesi gerektigi icin ama subat ayindan beri beni okdr cok onemseyen insandan ses cikmayinca bende keci inandinda aramayinca fallara sardim son 8 ayda baya fal baktirmisi hepsini okudum size usenmeden analizmlerimim yazdim kisa sunu soyleyebiliirmki 3-5 kisi disainda bu sitelerdeki insanlar faldan cidden anlamiyor ben onlardan cokcok daha iyi fal bakarim malesef gercek bu, buir gun yakalarsam son kez venusamberi denemek isterim onun disinda harcayacak 5 kurus param yok, umarim kizlar hepiniz hayatta hakettiginiz kisiyle karsilasir cok mutlu olursunuz hayat sdc kosturmca para kazanmak kariyer degil, sevgi ask olmayinca hep bir eksik malesef, ama artik dunya o kdr boktan olmuski insalar aska deger vermiyor hersey cikar uzerine kurulu malsef ve kotu niyetli insanlar kazniyor, ben tum inancimi herseyi rafa kaldirdim malesef gerci olmak adina eger dunyada ilahi adalet olsaydi bu kdr pislik olmazdi, kotuler hep en iyi yerlerde ulkler birbiriyle savasiyor olmazdi, hep fakir ac suzu insanlar oluyor olmazdi malesef her bilim adaminin oldugu gibi bndemde bir yaradana bir ilahi guce inancimi klmadi hem dunyanin bu kdr yasanilmaz bir yer haline gelmesineden hem de kendi hayatimda yasadigim bu kdr olumsuz olaylardan sonra, sezen aksunu gecer gecer adli sarkisini her dinledigimde hickira hickira agliyorum her zmn unutan ben olup yoluma devam etmek zorunda kalan kalbi kirik mutsuz olan ve arkamda biraktigim her kisinin mutlu olmasina adaletsiz dunya, siz siz olun hayatinizi hep son gununuzmus gibi yasayin geresi bos yalan

Canim benim cok sitem etmissin allahin gucune gitmesin eger o bizleri yaratmasaydi biz bu dunyada nefes bile alamazdik o seni duyuyor sitemlerinide oyle ama allah bazi sevdigi kullarina sıkinti verirmiski allaha daha cok yaklassin daha cok dua etsin diye eminim haklisin bendede farkli versiyonlar var az cok birbirimizin durumunu biliyoruz hauay para degil ama askta degil ama olmazsada anlamsiz olur fallar biizi beklentiye soktu hep bu beklentiler gercek olmadikca bizler husrana ugradik bekledik bekledik hep bekledik fallaedan onceki halini hatirla daha mutluydun .Hayat bize bazen oyun oybuyor biz yanlisa egiliyoruz fal baktirdigimizdada ayni bu olaylar devreye giriyor iste sömürülen duygularimizi istismar eden insanlara bu hakki elimizle veriyoruz her falci icin soylemesemde dokandirici cok fazla ..
Emiliym bu kotu süreci en kisa surede atlatmani dilerim moralini ne duzeltecekse onu yap sana ne unutturucaksa onu uygula gerekirse dans ve benzer kurslara yazilarak motivasyonunu arttir yada sevdigin muzikleri dinle evet gecici cozumler belki ama senin moralin keyfin mutlulugun herseyden onemli degilmi sanki..seni bekletenleri degil seni bekleyenleri deger vermek daha dogrudur belkide herseyin hayirlisi....

Canim, ayri oldugumuz kisilerin ne hissettigini ve dusundugunu bilmedigimiz icin, aramadigimiz veya arayamadigimiz icin meraktan kendimizi fala veriyoruz. Acaba o da beni merak ediyor mu ne istiyor simdi ne halde acaba diye. Bir ilahi guce olan inancini kaybetmis oldugun veya olacagini soylemen cok uzucu. Ben ilk asik oldugumda sirilsiklam tertemiz sevdigimde 18 yasinsaydim. Bittiginde olecegim sandim. Ama onun ustune defalarca sevdim. Defalarca yenildim ama yine sevdim. Yeniden sevebilmek bile bir ilahi gucun bize kendi gucunden verdigi harika birseydir. Hayat sinanma yeri. Hem keske tek sinavimiz ask mesk olsa. Benim bu son ayriligim ( ki ayrilmayi ben istedim) bana saglik sorunu olarak geri dondu. Yarin gidip tahlil sonucumu alacagim. Sikayetlerimin psikolojik olduguna eminim ama bakalim ne cikacak. Su an fiziksel olarak gercekten cok kotu durumdayim ve benim canim cigerim herseyim olan annemin bana ne kadar uzuldugunu gozlerimle goruyorum. İliskimi bilmiyordu. Bi otursa bahsetcektim. Olmadi. Simdi de lafini bile etmek istemiyorum eminim o da bu kiza ne oldu birden diye dusunuyordur. He bu saatten sonra yemisim aramasini da, sevmesini de. Merak ediyor muyum evet hem de cok. Ama bu asla benim hayata olan inancimi koreltemez. Unutacagim onu da biliyorum. Yine sevecegim. Sadece su sabirsiz ve stresli yapim beni bu hale soktu. Fallar, fallar fallar diye..

Ozetle demem su ki, karamsar olma ve bizden en guclu, en yuce olana tutun. Guzel gunler gorecegiz, gunesli gunler :)

estanbul un mu tarihi tuttu yani?

Evet bende tuttu tavsiyeyle baktirmistim cafede anlatiyorlardi bisanmak uzere ilan birine barisacaksiniz demis barismislar soyedigi tarihde hakkinda yorumlarda cok iyiydi goze alip yolladim .gelismelerle ilgili yasiyorum su an ama kesin sonuc icin zamani var . durum dedigi gibi olursa veya ters gider olmazsa yazarim

kızlar şuan çok kötüyüm. light diye biri tarotuma baktı ve büyülü ölüm varmış ailemden 7 yıldır devam ediyormuş.. bikaç kişi yok dedi, aslında korunuyoruz ama harf istedim h,a dedi. babannemin adı havva. habibe mi dedim sana söyleyemem düşmanlık olur falan dedi. korkuyorum. büyüyü bzacakmış. avuç ve göz fotoğraflarımı istedi koruma altına alcam seni diyo. çok kötüyüm kızlar:KK43:((

:KK43:
Canım bana da öyle büyü var gel bozalım, çözelim, sevgiline yapılmış, bağlamışlar, falan filan diyen çok falcı oldu ben hiiiiiçççç inanmadım sonuç?? Erkek arkadaşım benim yanımda :) inanma derim ben böyle şeylere birde ölüm büyüsü diyorsun sen kim neden yapsın bunu? Takılma canım gönlünü ferah tut

kızlar şuan çok kötüyüm. light diye biri tarotuma baktı ve büyülü ölüm varmış ailemden 7 yıldır devam ediyormuş.. bikaç kişi yok dedi, aslında korunuyoruz ama harf istedim h,a dedi. babannemin adı havva. habibe mi dedim sana söyleyemem düşmanlık olur falan dedi. korkuyorum. büyüyü bzacakmış. avuç ve göz fotoğraflarımı istedi koruma altına alcam seni diyo. çok kötüyüm kızlar:KK43:((
Ya bir ben mi inanmıyorum böyle büyü ve büyü bozma işlerine.Kötü enerji vardır ona inanırım ama bir kağıda birşeyler yazıp yastık altına koyarak, birşeyler okuyup üfleyerek insanların boşanmasına, birleşmesine, ölümüne... nasıl sebep olunur benim aklım almıyor. Her gördüğü negatif kartı büyüye yoran falcılar var.Tabi bunu iddia ettikten sonra senden büyü bozma parası alacaklar ve sen o falcıya daha nice fallar baktıracaksın.Ben bunların hepsinin yalan dolan olduğuna inanıyorum.Aç oku internette binlerce kişi medyumlara kaptırdıkları paralardan yakınıyorlar.İnsan kandırmak kolay. Ev parası harcamış ve hiçbir sonuç alamamış insanları gördükçe bu dolandırıcıların kandırma konusunda ne kadar başarılı olduğun da görüyoruz. Bence hiç moralini bozma.Sen şua aşamadan sonra böyle bişey olduğuna inanırsan doğal olarak o kötü inanç ile herşey kötüye gider. Hepimiz hayatımızda neler neler yaşıyoruz.Bu kötü şeyleri yaşamak için birinin bize büyü yapmış olmasına da gerek yok.Bence paranoyaklaşmadan bu fikirden uzaklaşmalısın.

Bu arada o Light denen falcıya yapılan yorumları oku.Tek büyü var dediği kişi sen değilsin.

Inanma boyle seylere evladim, senden para koparmak icin hepsi.

teşekkür ediyorum kızlar, varlığınızı ve rahatlattığıızı bilmek güzel.. bi imam arkadaşa sordum, biz zaten geçmişteki kötülüklerden temizlendik ve korunuyormuşuz. light kafamı karıştırdı kötü oldum. ona söylediğimde diyor ki ben söyledim vebali üstüme deil gibisinden birşeyler. gördüğümü söylerim diyo. ailem hassas noktam fakat Allah var, umarım bir şey olmaz canlarıma..

bir de işin garibi 7 yıl dolacak diyor fakat bilmem bir şeyler.. varlık çıkarmaya gitcekmiş musallat mı ne olmuşlar sonra karabüke gelirim dedi. öğlebelinde bir yerde gömülü dedi. Allah bana yardım etsin. böyle insanlardan da korusun rabbim islah etsin, bu büyü işlerine karışanları, insanı huzursuz edenleri.. İyi niyet ve temennilerine duacıyım kızlar. iyi akşamlar, seviyorum sizleri

Evett uzun zaman sonra tekrar buradayım. Kızlar kavga mı ettiniz ne :KK11: herkesin dini inancı, fikri vs kendinedir kimse kendine iş edinmesin :KK66: Kirazenin dediklerinin çıktığını söylemiştim daha sonra baktırdım bir iki falda durum analizi güzeldi ancak dedikleri çıkmadı. Aslında kirazede şöyle bi durum var verdiği tarihlerde hiçbir zaman çıkmıyor. Ne bileyim mesela kış dediği önemli bir duurm sonbaharda oldu gibi. 2015le ilgili söyledikleri de vardı daha önceden bakalım onları bekliyorum.. Hakkını yiyemem işini güzel yapar kiraze. Klothoyagmur'a ise ben yılın başlarında yollamıştım. Sanırım o zaman biraz karışık soru sormuştum. Sorduğum kişi ile ilgili verdiği tarih hem çıktı hem çıkmadı diyebilirim. Mayıs ayı demişti öyle bir şey olmadı ancak hava burcu grubu biri ile sonbaharda yakınlaşacaksın demişti. Benim sordupum kişi ile oldu ve kova burcuydu. Geçen yine kahve attım gelişmelerin 4 aylık bir sürece yayıldığını söyledi bekliyorum. Bir de ona katina attı bugün ama emin değilim. Yağmurun katinasını beğenen var mı çıktı mı? yada özel fallarını tavsiye eder misiniz?

kızlar naneşe diye birine katine baktırdım .

Ay çok güzel anlatımış şöle böle size birliktelik var sana tüm benliğiyle aşık evlilik var falan fsıtık .

Dedim iyi diyosun hoş diyosunda bu adam benden uzaklaştı niyee ?

bu bey başka bir hanıma karşı daha derin olumlu duygular beslediği için ondan dolayı terk etmiş canım...

dedi bana yaaa krizlerdeyimmmmmmmm :eek:

İnanmayayım dimiii kızlarrrrrr :KK15:

bir de işin garibi 7 yıl dolacak diyor fakat bilmem bir şeyler.. varlık çıkarmaya gitcekmiş musallat mı ne olmuşlar sonra karabüke gelirim dedi. öğlebelinde bir yerde gömülü dedi. Allah bana yardım etsin. böyle insanlardan da korusun rabbim islah etsin, bu büyü işlerine karışanları, insanı huzursuz edenleri.. İyi niyet ve temennilerine duacıyım kızlar. iyi akşamlar, seviyorum sizleri

cok enteresan bir konu musallat mi olmuslar size ?? ben bu konuda birtakim yazilar okumustum bu islerden bahsetmek dogru degil ama uzaktann uzaga cözüm yolu olmuyor onu söyleyebilirim öyle bisiler teklif ettiyse palavra atiyordur
ayrica musallat etkilerini internette ac oku sende oldugunu düsünüyosan hissedersin zaten.

tatlım bir de beğenenler olmuş, tek falcı sizsiniz gerisi hikaye güzelsiniz falann:KK12:
Her falcının sayfasında öyle yorumlar var canım.Bu falcıların üslubuyla ilgili sanırım. Bazılarının dili o kadar etkileyici ki söylediklerine imkan vermesen de inanasın geliyor. Hele şu puanı yüksek falcıların çoğu pembe tablocular.Ben bazen cidden şaşırıyorum nasıl beğeniyorlar bunları diye.

kızlar naneşe diye birine katine baktırdım .

Ay çok güzel anlatımış şöle böle size birliktelik var sana tüm benliğiyle aşık evlilik var falan fsıtık .

Dedim iyi diyosun hoş diyosunda bu adam benden uzaklaştı niyee ?

bu bey başka bir hanıma karşı daha derin olumlu duygular beslediği için ondan dolayı terk etmiş canım...

dedi bana yaaa krizlerdeyimmmmmmmm :eek:

İnanmayayım dimiii kızlarrrrrr :KK15:
Hahahah çok güldüm yaa. Pek İyi kıvıramamış :p

X