tellwe.com'da bakılan fallar!

Ya kizlar kirazeyede enerji fali gonderdim ayni soru icin,farkli kisiler sanip..Ne yapsam sizce geri ceksemmi,ne yazacak kadin ayni konu icin iki defa :p Yoksa enerji fali daha farkli detaylar verirmi dersiniz?

Canim ben olsam cekerdim ya beklet
Kredini zaman gecsin biraz sonra yollarsin kirazeye ya da baskasini dene. Kiraze hisli bi kadin kahveymis tarotmus enerjiymis fark etmiyor. Zaten itiraf edelim bazi mahluklarla iletisim kurabilen kisi ani ve gelecegi hisseder. Karttan kahveden kisinin tipini veya ismini bilen kimse olamaz. Zaten ben boyle falcilari seviyorum. Yoksa kart dizilimi ve kartlarin anlamina gore internette hersey var bende oyle fal bakarim :) ben rastgele hic incelemeden pat pat hizlica kart secip kiraze ve selenaya attim onlar o kartlara bakmiyor bile. Enerji fali icinde aynisi gecerli arac olarak kullaniliyor sadece. Biraz arastir yeni birini dene yada sabret derim sen bilirsin yine de :)

Canim ben olsam cekerdim ya beklet
Kredini zaman gecsin biraz sonra yollarsin kirazeye ya da baskasini dene. Kiraze hisli bi kadin kahveymis tarotmus enerjiymis fark etmiyor. Zaten itiraf edelim bazi mahluklarla iletisim kurabilen kisi ani ve gelecegi hisseder. Karttan kahveden kisinin tipini veya ismini bilen kimse olamaz. Zaten ben boyle falcilari seviyorum. Yoksa kart dizilimi ve kartlarin anlamina gore internette hersey var bende oyle fal bakarim :) ben rastgele hic incelemeden pat pat hizlica kart secip kiraze ve selenaya attim onlar o kartlara bakmiyor bile. Enerji fali icinde aynisi gecerli arac olarak kullaniliyor sadece. Biraz arastir yeni birini dene yada sabret derim sen bilirsin yine de :)
Sagol canim,evet haklisin..telwede de baktiracak insan kalmadi,zaten iyi bakan az..barkiel,nazz,klotho,luna denedi,baskada kimse kalmadi sanirim..

Kızlar daha önce topicte bahsetmiştim bundan 6 veya 7 ay önce tellwe de hislerenerji ye baktırmıştım ve şu anki yaşadığım olayı bir tek o söylemişti yani bana 2 kez daha kriz noktanız olacak demişti ve hatunun dediği çıkmıştı 5 aydır yoktu dönmüş ben bir kez daha deneyeceğim o hatunu

Kızlar bu arada famada ilişkimle ilgili ' sana kendisi adım atacak bu sene bitmeden ilişkiniz tekrar başlayacak ' demişti..

Famanın da falı çıkmış oluyor bu durumda onu söylemeyi unutmuşum kiraze kadar detay vermese de dedikleri oldu wallahi
Fama bende çok ince ayrıntılarda vermişti.geçmişe dönük.

X