tellwe.com'da bakılan fallar!

Bu arada benden de size bir bilgi, dun tam onunden geciyordum,Dejavu cafeye girip Edi ye baktirdim.Ben acikcasi oylesine laf olsun diye baktirdim ama acayip begendim.Kahve ictim, su ani,icinde bulundugum durumu,karsimdaki kisinin huyunu suyunu,benle ilgili su anki dusunce ve hislerini vs cok iyi anlatti.Gelecekle ilgili soyledikleride evde bakan yigit,fincan cafe senay,laf cafe halil,binnazdan maya demir vs ile ayniydi.. gununde oldugu bir gundu sanirim

Bu arada benden de size bir bilgi, dun tam onunden geciyordum,Dejavu cafeye girip Edi ye baktirdim.Ben acikcasi oylesine laf olsun diye baktirdim ama acayip begendim.Kahve ictim, su ani,icinde bulundugum durumu,karsimdaki kisinin huyunu suyunu,benle ilgili su anki dusunce ve hislerini vs cok iyi anlatti.Gelecekle ilgili soyledikleride evde bakan yigit,fincan cafe senay,laf cafe halil,binnazdan maya demir vs ile ayniydi.. gununde oldugu bir gundu sanirim
Bu arada fincan cafe Senay bana acayip tutturuyor.Dun dedigi birseyi yasadim yine.Bazilari hic begenmiyor ama sanirim elektrik olayi

Kiraze bende birlikte olacağım kişinin tarifini ve ilişki sürecini bilmiş ama zaman şaşmış. Zamanı tutturmaları çok zor. Kirazenin verdiği tarihten 9 ay sonra tanışmışız. Bi de bazı şeyleri karıştırıyolar doğal olarak. Mesela marla diye bi falcı vardı o zaman ne sallamış bee demiştim :) şimdi bakıyorum da kadın o zaman yenı biriyle tanışacaksın demişti. erkek arkadaşımın tipini burcunu karakterini ve işini bilmiş. Aynı şehirde değilsiniz iş için tayinle gelcek demişti bulunduğun şehre. Öyle olmadı ama şöyle oldu erkek arkadaşımla hep aynı şehiredeymişiz sadece biz tanışmadan kısa bir süre önce işi gereği çalıştığı kurumun merkez binasına atanmış. Sonra biz tanışmışız. Böyle frekanslar karışabiliyor tabi :)
Birde kizlar,kiraze ve ester kira ayni kisilermi ben hala anlamadim??

Kiraze tellwedeydi, sonra falaleme transfer oldu. Tellwe kullanicisi hayranlari israr etmis, tellwede de baksin diye, bana oyle demisti :)
Teşekkür ederim canım bende baktırdım estere falalende herkese çıkıyomuş inş banada çıkar dedikleri uslubunu tarzını ses tonunu bende beğendim tatlı bi kadın

Aaa.. demek ester ve kiraze ayni kisiler..ben farkli diye en son duyum aldigimdan kirazeyede enerji fali yolladim,ayni kisiye iki defa bakmis olacak..ama enerji falinda belki farklilik vardir biraz ..

Lunayı takip teyim ama yakalayamıyorum saat kacta yakalayabildin canm
Canim ben gunduz gondermistim sanirim,o zaman hep acikti..simdi talep artti sanirim,arada kapatip sinirli sayida aliyor..ama dun gunduz tum gun acikti mesela

Ayniymis. Ben falalem de hic baktirmadim. Kiraze yi de tellwe de tanidim. Simdi falalem e baktim da yorumlar ne kadar tek duze ve ayni elden cikmis gibi. Herkes memnun. Tellwe de ki yorumlar canavar gibi :KK66: sevmedim falalemi ne bileyim :)
Ya kizlar kirazeyede enerji fali gonderdim ayni soru icin,farkli kisiler sanip..Ne yapsam sizce geri ceksemmi,ne yazacak kadin ayni konu icin iki defa :p Yoksa enerji fali daha farkli detaylar verirmi dersiniz?

X