tellwe.com'da bakılan fallar!

:KK49:Arkadaşlar benim kendi sorularıma Selena,Klothoyağmur, Kiraze,bilgeabla,fama, binnaz aynı tarihi şey yapmışlar.. (Birkaç falcı daha varda unuttum) yani patlarsa hepsi baya güzel patlıyacak :KK53: Ama Selena ve Kiraze ye çok güveniyorum bakalım:)

Ben bi kaç gündür yormları okuyup naaza baktırayım diyordum sağolun kızlar iyide baksa kötüde baksa şu yaptığından sonra onemi yok benim icin. Daha once baktirdgm kisileri paylasmstm hatirlarsiniz. kotu haber!. Ask hayatimla ilgili niyet ettigim ve sordugum ne varsa herkes pozitif yaklasmis yorumlara okudum demin hatta tarih vermisler .. tamamen tersi cikti gecen gun sevdigim cocuk eski kiz arkadasini hala nasil unutamadigini anlatti durdu bana acildi evet ama kotu bir acilim oldu:) yerle bir oldum . Gozu yasli birakti gitti beni resmen :) siniden guluyorum suan. Iste fallara inanma falsizda kalma dedikleri bu olsa gerek. Darbe yiyene kadar biraz mutlu oluyoruz o guzel yorumlarla
pozitif yaklaşanlar kimler?

Ben bi kaç gündür yormları okuyup naaza baktırayım diyordum sağolun kızlar iyide baksa kötüde baksa şu yaptığından sonra onemi yok benim icin. Daha once baktirdgm kisileri paylasmstm hatirlarsiniz. kotu haber!. Ask hayatimla ilgili niyet ettigim ve sordugum ne varsa herkes pozitif yaklasmis yorumlara okudum demin hatta tarih vermisler .. tamamen tersi cikti gecen gun sevdigim cocuk eski kiz arkadasini hala nasil unutamadigini anlatti durdu bana acildi evet ama kotu bir acilim oldu:) yerle bir oldum . Gozu yasli birakti gitti beni resmen :) siniden guluyorum suan. Iste fallara inanma falsizda kalma dedikleri bu olsa gerek. Darbe yiyene kadar biraz mutlu oluyoruz o guzel yorumlarla

Falcıların herkese olumlu atmasyon yapma sebebi, fal baktıranın aksi yorumlara dayanamayıp eksi puan vermesiymiş.
Bunu biri yazmıştı duvarda.

Ben de bi ara aşk hayatımla alakalı bi şey sormuştum; 5-6 kişiye baktırmıştım kehriban, efsunlar, ask3, mikelanjelo (ya da adı her neyse) vb.
Tamamen tersi çıkmıştı.

Benim durumum geri dönecek mi mevzusu değildi. Yeni tanıştığım biriyle alakalıydı.

Canım sıkma canını burda kimler neler atlatmadıki sen de atlacaksın güzelim , şu poizitifçiler kimdi gülüm

Sonunda ben de uye oldum telweye fakat burdaki yorumlara bakiyorum ve kararsız kaldım, sizce kime fal baktirayim kızlar? Yani gelecekle ilgili en net ve tutarli yorumu kim yapiyor?

Sonunda ben de uye oldum telweye fakat burdaki yorumlara bakiyorum ve kararsız kaldım, sizce kime fal baktirayim kızlar? Yani gelecekle ilgili en net ve tutarli yorumu kim yapiyor?

İyi ettin bacım bulaşma yol yakınken geri dön kimse net ve tutarlı yorum yapmıyor sana yapan bana yapmıyor bana yapan ona yapmıyor neticede bir kısırdöngü parana ruh sağlığına yazık

En basiti benim başarı oranım sizler beni konuşana kadar %100 dü ve sizler burda beni konuşmaya başladığınızda bir falcı arkadaşımız bana fal baktırıp düşük puan verdi başarım%99.2 ye düştü yani burası en başından bana zaten bir (-) kattı sizin beni övdüğünüz dönemlere bakıyorum ben zaten o sıra tellwe'de yokum ki 10 gündür bir rahatsızlığımla uğraşıyorum ve sistemde doğru düzgün fal bakamıyorum.

İnsanları saf zannediyorsun galiba ve kendini aklamak için bir yalan silsilesi kurmuş destansı bir mesajla burada insanların sana inanmasını mı bekliyorsun?:KK75: Senin madem bu siteyle alakan yok burada isminin geçtiğini nereden biliyorsun? Falcı arkadaş bana düşük puan verdi diyorsun burada ki rumuzla tellwe de aynı rumuzu kullanacak kadar saftirik bir falcı yoktur sende takdir edersin ki. Peki sen o zaman sana düşük oy veren kişiyle buradaki üyenin kim olduğunu ne biliyorsun. Benim bu sitedeki rumuzumla tellwe de ki farklı benim kim olduğumu senin mantığına göre bilmen lazım o halde :KK45:

Kimlere fal baktığın açıkcası beni hiç ilgilendirmiyor. Belki de yaptığın iş de çok başarılısın ama tellwe de bir falcı üyeliği açıp burada da sahtekarlıkla kendini öven bir kişi bana göre insanlara sahte ümitler veren yorumlar da yapabilme potansiyeline sahiptir.

Fikri yazan bendim. Hani buraya yeni gelen üyelerde oluyor ve fikir almak hemde eski üyelerin farklı kişi denemek istedikleri zaman anketi kullanarak istedikleri falcı hakkında bilgi sahibi olabilirler bence. Yoksa önünde gelen buraya farklı hesaplar açıp buraya kendini övebiliyor. Sonrada beklenmeyen saçma fallar gözükebiliyor. Bide burdan bilgi toplayıp fala yazanlar var.. Sonra aa her şeyi bilmiş diyoruz..

canım anket açmak için yeni topik açılması gerek ama o anketlerde IP engellemesi yok o yüzden yeni üyeliklerle oy verilme durumu çok müsait. Forumun bunu tamamen engellemesi gerek o da mümkün mü bilmiyorum. Özel adres açarak yapıyorlar bunu bildiğim kadarıyla.

Kızlar daha önce yazdığım belirttiğim isimler vardı hatırlarsaniz biraz geri giderseniz çıkarla herra, kehanettin, shamanix vs vs.. Yani aslına bakarsanız oldukca tutarlı yorumlar olmuştu nokta atışarı vesaire gerçekten memnun kalmıştım . Ne yazıkki daha öncede dediğim şeyde haklıyım. Gelecek çok değişken bir yapıda . Kötü beklerken iyi , iyi beklerken kötü gelmesi çok muhtemel. Ben diyorumki artık paso negatif düşünücem :KK43: en azımdan ufakta olsa güzel bişey olunca sevinirim.. Fakir edebiyatına kaldı işimiz aşk hayatında hale bak. Kuzum benimde sevgili olmadık bide bahseden olmuş. Bu çocuk bana acildi ben onu sevmedigmi soyledim hazir olmadigimi ve baslamadik. Cunku gecmisten kaynaklanan guven sorunum
Vardi zamana biraktik. Ve zamanla cocuk kendisi cozuldu flirt donemlerinde. Kotu bir cozulum ve acilim oldu.. Fallarmda askla ilgili bunu sormustum gelecek varmi diye. Hepsi var dedi. Benim son gunlerde yasadiklarimla falda cikanin alakasi yok. Tam tersi hic olmamis gibi olup hayatima bakmaya calisiyorum ben suan salladim fali falan.. Verilen tarihlere daha var. inanmasamda bakacagim eger cikarsa( ben ihtimal vermiyorum) paylasirim kizlar.

Kızlar daha önce yazdığım belirttiğim isimler vardı hatırlarsaniz biraz geri giderseniz çıkarla herra, kehanettin, shamanix vs vs.. Yani aslına bakarsanız oldukca tutarlı yorumlar olmuştu nokta atışarı vesaire gerçekten memnun kalmıştım . Ne yazıkki daha öncede dediğim şeyde haklıyım. Gelecek çok değişken bir yapıda . Kötü beklerken iyi , iyi beklerken kötü gelmesi çok muhtemel. Ben diyorumki artık paso negatif düşünücem :KK43: en azımdan ufakta olsa güzel bişey olunca sevinirim.. Fakir edebiyatına kaldı işimiz aşk hayatında hale bak. Kuzum benimde sevgili olmadık bide bahseden olmuş. Bu çocuk bana acildi ben onu sevmedigmi soyledim hazir olmadigimi ve baslamadik. Cunku gecmisten kaynaklanan guven sorunum
Vardi zamana biraktik. Ve zamanla cocuk kendisi cozuldu flirt donemlerinde. Kotu bir cozulum ve acilim oldu.. Fallarmda askla ilgili bunu sormustum gelecek varmi diye. Hepsi var dedi. Benim son gunlerde yasadiklarimla falda cikanin alakasi yok. Tam tersi hic olmamis gibi olup hayatima bakmaya calisiyorum ben suan salladim fali falan.. Verilen tarihlere daha var. inanmasamda bakacagim eger cikarsa( ben ihtimal vermiyorum) paylasirim kizlar.

canım herra cok mu pembe tablo cızdı gercı bendede patlarsa hepsı patlıycak ama o kadını begenmıstım :S

Merhaba sırf bu siteye şuraya 2 çift yazı yazmak için geldim,kimsenin bilmediği veya tahmin etmediği bir olay söz konusu telwe sitesinde fal bakan çoğu falcı birbirinin aynısı bayanlar,boşuna baktırıp paranızı ziyan etmeyin, hayatımda hiç bukadar aptal duruma düşmemiştim. Hiç fal baktırmadığım falcı telwe cafede gelip daha önceden farklı falcıyla paylaştığım olayları rahatlıkla bana söyleyebiliyor bildiğinden mi? Tabiki de hayır ya birbirlerine paylaştığımız bilgileri veriyorlar yada kendileri farklı bi nickle hesap açıp uyutuyorlar:)

Merhaba sırf bu siteye şuraya 2 çift yazı yazmak için geldim,kimsenin bilmediği veya tahmin etmediği bir olay söz konusu telwe sitesinde fal bakan çoğu falcı birbirinin aynısı bayanlar,boşuna baktırıp paranızı ziyan etmeyin, hayatımda hiç bukadar aptal duruma düşmemiştim. Hiç fal baktırmadığım falcı telwe cafede gelip daha önceden farklı falcıyla paylaştığım olayları rahatlıkla bana söyleyebiliyor bildiğinden mi? Tabiki de hayır ya birbirlerine paylaştığımız bilgileri veriyorlar yada kendileri farklı bi nickle hesap açıp uyutuyorlar:)

Biz de zaman şüphelendik emin olduklarımız da oldu senin emin olduğun isimler var mı

Hepsini eşleştirebilmek mümkün birkaç kişi hariç, insanları kek yerine koyup birde çok bişey biliyorlarmış gibi fal bakmıyorlarmı? Üstelik çok iyi bir falcı kalkıpta bir sitede fal bakmaz özellikle su falı en ucuz 100 tl oluyor oda en sallayanında, şüphelerim doğrultusunda aklıma gelenleri söyleyeyim bayanlar :ikamet,tutankamon,medyumhiper,efsunlar,ruhani,fenomen,falaniyethakkaniyet,kocaalem,realfalcı,metalist,gaiptenhaber,metaphoraa,starlight81 istedikleri kadar benim tek nickim var desinler hislerim pek beni yanıltmaz,belki birkaç tanesinde yanılmış olabilirim ama yok arkadaş :) kendime hakim olamıyorum...

Hepsini eşleştirebilmek mümkün birkaç kişi hariç, insanları kek yerine koyup birde çok bişey biliyorlarmış gibi fal bakmıyorlarmı? Üstelik çok iyi bir falcı kalkıpta bir sitede fal bakmaz özellikle su falı en ucuz 100 tl oluyor oda en sallayanında, şüphelerim doğrultusunda aklıma gelenleri söyleyeyim bayanlar :ikamet,tutankamon,medyumhiper,efsunlar,ruhani,fenomen,falaniyethakkaniyet,kocaalem,realfalcı,metalist,gaiptenhaber,metaphoraa,starlight81 istedikleri kadar benim tek nickim var desinler hislerim pek beni yanıltmaz,belki birkaç tanesinde yanılmış olabilirim ama yok arkadaş :) kendime hakim olamıyorum...

Bizde zaman zaman şüpheye düşüyoruz ama kanıtlayamayız buna engel olacak tek merci site yönetimi ıp ler v.s ile isteseler tespit ederler bizleri bu şekilde kandıranlara diyeceğimiz tek şey aldıkları paraları helal etmiyoruz.

Birden fazla hesap falcı hesabı açıyorlarsa çok çirkin ama benim takıldığım 1-2 hatta 3 falcı fark edebilirsiniz siz 13 adet falcı ismi sayıyorsunuz bir tek kişi diye. bunların hepsini nasıl anlayabildiniz. Bu kadar mı güçlü hisleriniz var .
Sizin de falcı olduğunuzu ve bu isimleri karalamak amaçlı yazdığınızı düşünmemem için bir neden söyleyin.
Açıkça öyle şeyler dönüyor ki naazz 4 ayrı hesap kendi reklamını yaptığı gibi başka bir hesap açıp iyi yorumcuları karalıyorda olabilir. o yüzden bu iddianızı ispatlamanızı rica edeceğim. çünkü bu saydıklarınızın içinden benimde fal baktırdığım isimler oldu. gerekirse şikayet edebiliriz. ama boş atıp dolu tutuyorsanız bu iftiraya girer.

Ben uzun zamandır gözlüyorum,ben her falcıya aynı derdimi söylemem söylediğim var söylemediğim var A falcısına söylediğimi B falcısı nerden biliyor? Ben gereken yerlere şikayetimi yapacağım zaten hukuksal süreç başlatmayı düşünüyorum,beklemedeyim siz bilirsiniz ben iftira atmıyorum hemen falcısın milleti karalıyorsun olayını giriyorsunuz,ben sadece söylemek istedim baktırıp baktırmamak sizin elinizde,tabi ki falcı size benim tek hesabım bu diyecek.Ayrıca falcıyı karalasan nolucak sanki helal para kazanıyor:) Umrumda da değil düşüncemi belirttim.

Ben uzun zamandır gözlüyorum,ben her falcıya aynı derdimi söylemem söylediğim var söylemediğim var A falcısına söylediğimi B falcısı nerden biliyor? Ben gereken yerlere şikayetimi yapacağım zaten hukuksal süreç başlatmayı düşünüyorum,beklemedeyim siz bilirsiniz ben iftira atmıyorum hemen falcısın milleti karalıyorsun olayını giriyorsunuz,ben sadece söylemek istedim baktırıp baktırmamak sizin elinizde,tabi ki falcı size benim tek hesabım bu diyecek.Ayrıca falcıyı karalasan nolucak sanki helal para kazanıyor:) Umrumda da değil düşüncemi belirttim.

Elinizde ki ispat bazı şeyleri bilmesi ise biz zaten bunun için yani bilsinler diye para veriyoruz. tahmin olabilir , biliyor olabilirler. Çünkü baktırdığım falcılardan bazıları o kadar bilinmesi imkansız şeyleri bildikleri oldu ki ağzımın açık kaldığı durumlar oldu o yüzden hak yemek yanlış olur ( direk isim vermeyeyim sizin yazdığınız isimlerden bir kaçı bunlar ) . Benim söylemek istediğim elinizde ispat var mı tahminin ötesine geçecek 2-3 isim söyleseniz tek kişi diye anlayacağım ama 13 isim veriyorsunuz bu ciddi bir sayı 13 ismi nasıl eşleştirdiniz onu anlamaya çalışıyorum.

Verdiğim nickler birbiriyle bağlantılı belki 1-2 sinde yanılma payım olacak diyeceğim de yok:) Şuanda burda anlatamayacağım bir olay oldu,komik yani kimi kandırıyorlar? Verdiğimiz ücretler 3-5 tl değil dikkatinizi çekerim aynı kişilere baktırıp duruyoruz,mesela geçen biri yazmış bir falcının duvarına siz eskiden daha orta yaşlı bir beydiniz noldu böyle gençleşmişsiniz,insanlara bir süre fal bakıyorlar sonra yıldızlarla alakalı problemler yaşıyorlar kendilerini unutturuyorlar sonra aaa oda ne yeni fotoğraflarla bizlerle hepsi:)

Verdiğim nickler birbiriyle bağlantılı belki 1-2 sinde yanılma payım olacak diyeceğim de yok:) Şuanda burda anlatamayacağım bir olay oldu,komik yani kimi kandırıyorlar? Verdiğimiz ücretler 3-5 tl değil dikkatinizi çekerim aynı kişilere baktırıp duruyoruz,mesela geçen biri yazmış bir falcının duvarına siz eskiden daha orta yaşlı bir beydiniz noldu böyle gençleşmişsiniz,insanlara bir süre fal bakıyorlar sonra yıldızlarla alakalı problemler yaşıyorlar kendilerini unutturuyorlar sonra aaa oda ne yeni fotoğraflarla bizlerle hepsi:)

Emin olduklarınızı özel den yazar mısınız çünkü ben dediğim gibi bu isimlerden bir kaçına baktırıyorum. gerçekten dediğiniz gibi ise baktırmayı bırakayım. şüphe etmediğiniz ve iyi diyebileceğiniz kim var.

banada özelden isimleri yolayabilirmisininz şüphe etmediğiniz iyidir dedikleriniz hangileri.

X