tellwe.com'da bakılan fallar!

kahve ve tarot baktırdım kahvesi de güzel onun birde destekli bakım günleri var ama tam bilmiyorum o zaman özel falıyla destekli bakıyor onu takip edip baktırıcam ama duyuru yapmıyor işte denk gelirsek ancak :KK43:

ben ayın 6 sında naazz baktırmıştım sanırım bizim o gece enerjimiz tutmamıştı.falın olumsuz olan yorumlarını kendisine aktarınca telafi etme yolunu teklif etti bana kendisi.burdan okuyup takip ettiğim kadarıyla yorumları iyi analizi iyi bir bayan ve onun dışındada olumlu ve uyumlu takdir ettim kendisini..

vetellwe naazz la falımız bitti gerçekten muhteşemdi.sanki karşı karşıyaydık dertleşmişiz gibi.bence kesinlikle ama kesinlikle harika deneyin bence kızlar.benim yüregimi hafftetti :)

Kızlar biliyorsunuz ki Naazz'ın baktığı falın tarihini bekliyordum. Sizinle paylaşacağımı söylemiştim. Söylediği şeyleri yaşadım yani tarih tuttu şuan ayaklarım yerden kesilmiş ve 32 dişim dışar da bir vaziyette geziyorum ALLAH'IM ÇOK MUTLUYUM YAAA.. =))):KK45:

Kızlar biliyorsunuz ki Naazz'ın baktığı falın tarihini bekliyordum. Sizinle paylaşacağımı söylemiştim. Söylediği şeyleri yaşadım yani tarih tuttu şuan ayaklarım yerden kesilmiş ve 32 dişim dışar da bir vaziyette geziyorum ALLAH'IM ÇOK MUTLUYUM YAAA.. =))):KK45:
Acaba naza ne falı atmistin

X