tellwe.com'da bakılan fallar!

selena'ya su falı atmıştım. Çekip kiraze12 ye atıyımı yoksa kalsın mı? 40 tl vardı selena ya su falı parapsikolog'ada katina attım. Düşüncenize göre değiştiririm
Kiraze12 nin falı çıktı bende.. Hemde kelimesi kelimesine yaşıyorum dediklerini kendisi tellwede favorimm.. birde kiraze12 nin falına paralel konuşann klothoyagmur un falı da çıktı..

bende cıkmadı bıtanem ya genelde kotumu konusuyor ben onu anlamadım arkdaşlarımdada hep kotu seyler yazılmıss o yuzden takmaa ben sılmıstım falı sende sıl bakma okumaa cunku ınsan ıster ıstemez o enerjıyı yagıyor tabıkı hep olumlu seyler olmuycak hayatımızda ama oldurmedıgı kalmıstı bır benı :KK70: senın konunu bılmedıgım ıcın mantık cercevesınde kendı ıcınde dusun tart bıtanem :KK43:

Inş çikmaz dedikleri. Sana patlamiş. Belki bana da patlar. Her dediği çikacak diye birşey yok tabi

hep aynı anda aynı seylerı dıyorlar bende sasırdım bendede tarıhler aynı yaa hepsı patlıycak ya hıcbırı =))
ben hepsine aynı şeyi yazdım ve açık bir konuydu hepsinin tespiti herşeyi aynıydı ve benim kafama koyduğum tarihle aynıydı yoksa inanmazdım ama kafama koyduğum tarihle aynı cevapları verdiler özellikle fama.

Ben de eskiden sık baktırdığımda bikaç konuda birden tüm falcılar aynı şeyi diyordu.
Aaa hepsi söylüyorsa olur diyordum ama hiç çıkmamıştı.
Zaten ağzı iyi laf yapan tipler hep aynı yönde yorum yapıyor.
Bu yüzden dikkate almamalı bence.

Ben de eskiden sık baktırdığımda bikaç konuda birden tüm falcılar aynı şeyi diyordu.
Aaa hepsi söylüyorsa olur diyordum ama hiç çıkmamıştı.
Zaten ağzı iyi laf yapan tipler hep aynı yönde yorum yapıyor.
Bu yüzden dikkate almamalı bence.

Aynen, ben de bir Kasim furyasi vardi gecen yil, hepsi agizbirligi etmis gibi Kasimda yeni biriyle taniscaksin dediler patladi tabi :)

Ya benim sorum öyle değil ya anlatamam açıklayamamda o yüzden bişide yazamam pof neyse beni sallayın ama genel falcı kelimeleri isiminde şu olcak veya yıl sonu veya 3 hafta sabret vbvbvb. Baktırdıklarım hep önerilen kişiler. Ben sorumda yazmadan hedefimi hayalimi başarımı bilen falcıya şaşırıyorum asıl

Ya benim sorum öyle değil ya anlatamam açıklayamamda o yüzden bişide yazamam pof neyse beni sallayın ama genel falcı kelimeleri isiminde şu olcak veya yıl sonu veya 3 hafta sabret vbvbvb. Baktırdıklarım hep önerilen kişiler. Ben sorumda yazmadan hedefimi hayalimi başarımı bilen falcıya şaşırıyorum asıl

Ben de, bir sey soylemeden bilenleri seviyorum. Falalemdeki Meryem ve tellwe FalciSema benim icin bu kategoride :)

X