tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaşlar merhaba ben de tellwede çok fal baktıran biri olarak nacizane yorumlarımı yazayım 'crazywomen' bu falcıyı özellikle deneyin derim falda kesinlikle bana geri dönmeyeceğini bildiğim eski sevgilimin 15 gün içinde beni arayacağını söyledi bnde içimden bu kadarda atılmazki demiştim dalga geçmiştik arkadaşımla. Ve 13. Gün eski sevgilim aradı dediği gibi buluştuk ve gerçekten çok şaşırdım çünkü çok nokta atışları vardı bu falcıyı mutlaka deneyin bi derim onun dışında kiraze12 ninde dedikleri çıkmıştı bana onuda çok beğeniyorum
Saraylıhanım: bunun falı bende çok kötü patladı hiç bende alakası olmayan bir faldı birde dedikleri hiç çıkmadı aslında beğeniliyor ama enerji meselesi heralde
Klothoyagmur: üslubu iyi eğitimli olduğu belli ama beni şaşırtan hiç bi yorumu olmadı eh işte diyelim
Selena: şuanki durumu bilemedi ama ilginç bi şekilde gelecekte ki bir şeyi tutturdu bir ay içinde olacak dediği birşey olmuştu

crazywomen ben de bildiği şeyler oldu
herra ilk fal iyi sonrsı vsattı..
pembekahvee çok vasattı 3 cümle yzmış
turnuplove çıkmdı

FalaNiyetHakkaniyet çok iyimser konuşmuş ama hiçbiri çıkmdı

missladybird bende falı çıktı yanlız evlilik vr demişti ama evlilik şu an için planlar dahilinde değil

Bende crazywomen soyledigi hicbirsey cikmadi 3 hafta demisti nisanda o zmndan beri kac 3 hafta gecti hem de su fali baktirmistim hic tutarli degildi o zmnda sdc nabza gore serbet verio die dusunmustum acikcasi

Bende crazywomen soyledigi hicbirsey cikmadi 3 hafta demisti nisanda o zmndan beri kac 3 hafta gecti hem de su fali baktirmistim hic tutarli degildi o zmnda sdc nabza gore serbet verio die dusunmustum acikcasi
Canım bende tarot baktırmıştım ama bende ciddi anlamda bilmiş çok ayrıntı vermemiştim hatta çok genel sormuştum ama ayrılık nedenimizi çok net bi şekilde söylemişti çok şaşırmıştım birde olmaz dediğim durum çıkınca yazmak istedim buraya açıkcası bu formdaki yorumları hiç okumadım bilmiyorum başka crazywomen e baktırıpta falı çıkan varmı ben tesadüfen atmıştım fal

Ben bana ne dedigini hatirlamiyorum ama ben de begenmistim crazywomen i.

fama fatima mi acaba bu arada falimpir lebuda geri dönmüş çok mutlu oldum çok seviyorum kendisini... bana söylediklerinin çoğunu yaşadım...her ne kadar o siteyi hic sevmesem de...
bi o bir telwede selena bir de falalem de mert...
selenayi da çok ayri seviyorum çok iyi niyetli birisi..
mert de öyle nerelerde bilmiyorum uzun zamandir yok..

siz ne düşünüyorsunuz?

Selena ablaya ben de bayılıyorum. Dediklerinden yaşadığım çok oldu. Çok ta şeker birisi :) Yakın zamanda yine fal attım ona, gelişmeler olmuştu durumumla ilgili. Yine güzel baktı, dedikleri yine çıkarsa yazarım. Mert'in ses tonuna hayrandım ben ama gelecekte tutmadı bende. Ama denenebilir yine de Mert.

Benim favorim de selena ve merttir :) mert'in an ve geçmişi harika dinlerken ağzım açık kalıyor. Ve dediklerinden de yaşadığım oldu. Selena da şaşırtacak kadar başarılı. Onun dediklerinden de yaşadığım oldu. En son iskambil atmıştım bi onda pek tutturamadı. Ama katina ve tarotta çok iyiydi

kızlar fama nın dediklerini yaşayan var mı? artık geleli bir süre geçti en azından verdiği tarihler yaklaşmıştır belki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…