tellwe.com'da bakılan fallar!

arkadaşlar fama'nın falı için çok beklediniz mi? merak ettim de... biraz heyecanlı ve sabırsız bir yapım var da, sormadan edemedim

Yahu bu fama bana niye bakmıyor anlamıyorum. Geçen ay tarot gönderdim kartlarında nazar var diye iade etti. Dün kahve yolladım "fincanına bakınca enerjim düştü bakamicam" diye iade etmiş. Daha da fal atmam

yahu ben bu medyumtuna ya 2sene önce filan baktırmıştım ama hiç hatırlamıyorum falı nasıldı? çoktan silmişim falını.. baktıran var mı aramızda? bi de çok pahalı bakıyor..var mı yeteneği acaba?

Bu tpikte aradim medyum tunayi, begenenler olmus. Maasimi alinca baktircam icimde kalmasin :)

Bu tpikte aradim medyum tunayi, begenenler olmus. Maasimi alinca baktircam icimde kalmasin :)
çok pahalı be cheryycan.. profiline baktım da 1 yıl önce baktıranlar allah rızası için bi yazsalar şu forumda da çıktı mı çıkmadı mı ona göre göndersek.. yoksa "bacımlı, kardeşimli" fallardan çok sıkıldım.. sanki mahpus damına düştük de yere çömelmiş cigara içerken dertleşiyormuşuz gibi yazanlar oluyor ya, uyuz oluyorum..

Canım bilmiyorum bilgin var mı ama hatırlatmak istedim. Profil sayfanda fal geçmişini görebiliyorsun. O yorumu maille adresine gönderip oradan okuyabiliyorsun.

arkadaşlar fama'nın falı için çok beklediniz mi? merak ettim de... biraz heyecanlı ve sabırsız bir yapım var da, sormadan edemedim
Ben baktırdım, bana 2015 mart ayını verdi. O yüzden çıktı diyemem. 1-2 hafta içinde canını sıkacak birileri demişti. O kişiler hep sıktığı için canımı bildi mi bilemedim. Anı biliyor ama gelecek için dedikleri şu an için imkansız görünüyor.

Kızlar fama falımı iade edince kredim elimde patladı. Bayadır girmiyodum tellweye bir sürü yeni falcı gelmiş. Var mı gelenlerden denediğiniz ve beğendiğiniz?

Canım bilmiyorum bilgin var mı ama hatırlatmak istedim. Profil sayfanda fal geçmişini görebiliyorsun. O yorumu maille adresine gönderip oradan okuyabiliyorsun.
silmiş olduklarım da çıkıyor mu? zira ben bi ara tellwe hesabımı komple temizlemiştim sinirlenip :)

Değişmediyse evet. Çünkü bakılan falları zamanla ben de siliyorum. Profiline bir bak istersen. Benim 2011 den beri baktırdığım fallar duruyordu.

ayy gördüm şimdii ve e-mailime gönder dedim.. bakalım gelince hemen yazarım buraya çıkmış mı..

eveeet kardeşlerim, bu amme hizmetini yapmaktan onur duyarım ..an itibariyle 2 yıl önceki falımı okudum.. "hak teala bu kişyi sana yazmış kardeşim ve yüzük görünüyor. bu oğlan seni arayacak, sana dönecek kardeşim ve siz evleneceksiniz Allahın izniyle"...

kızlar ne aradı ne etti, demek ki hak teala onu bana yazmamış. o yazı kısmında bi sıkıntı var medyumtuna okuyamamış sanırım

ya bu madamsalu'da fena değildi.. genel olarak mantıklı yorumlar yapmıştı.. bak, o da ortada yok..

Ya sen çok matraksın. Seni kaybeden öküzde sorun var sen de değil. Hak teala sana daha iyisini yazıyordur belki. Yazıya su damlamışsa silinmiş olabilir.

Çok üzülüyorum bu erkek falcılara, hani kadın falcılar "canıım, tatlıım, balım" la sıyrılıyorlar hitap sorunundan da, erkek falcılar anca "kardeşim" asdfg.
Gerçi feminist okuma yaparsak, erkek için "kardeşim,bacım" demek "sana karşı seksüel bakmıyorum yok raaad ol" demek de..
Fal konusundan feministliğe nerden geldim, allabelamıversin ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…