tellwe.com'da bakılan fallar!

Binnaz bana olumune sallamis, bence dikkate alma. Istersen ozelden gondereyim canli sohbette yazdiklarini. Oku oku bayram senlen, o derece :) :) Hayatimda boyle sallamasyon gormedim.
Yollar mısın canım bana. Asla 20 liraya değmez ona baktırmaya diye düşünüyorum ben de. Çünkü kısacık bakmış.
Yani olumsuz yorumuna lafım yok ama biraz detay verir insan.

Yollar mısın canım bana. Asla 20 liraya değmez ona baktırmaya diye düşünüyorum ben de. Çünkü kısacık bakmış.
Yani olumsuz yorumuna lafım yok ama biraz detay verir insan.

Yolluyorum sekerim.

Simdi, bence detay verip olumsuz/olumlu yorum yaoarsa eyvallah. Ama sadece ben olumsuz gordum derse insan sorar niye diye. Sadece olacak olacak seni cok seviyor kadar, sebep evrmeden bu is olmaz diyen de salliyor bence.

kirazeye ne falı baktırsam sizce kızlarrr? enerji falı da yazmış ne demek ki o? kart seçmede pek başarılı değilim ben o yüzden tarot katina baktırsam mı baktırmasam mı emin değilim

arkadaşlar kİrazeye fal gönderdim. Referanssız fal bakmıyorum dedi.. anlayamadım bırılerının referans mı olması gerekyor onlıne sıstemde fal bakarken? yardımcı olurmusunuz bana..

arkadaşlar kİrazeye fal gönderdim. Referanssız fal bakmıyorum dedi.. anlayamadım bırılerının referans mı olması gerekyor onlıne sıstemde fal bakarken? yardımcı olurmusunuz bana..
aynı şeyi bana da söyledi. kirazeye fal baktırmak istiyorum yardımcı olabilecek olan var mıııı

Dün kirazeye yine kahve baktırdım kelimesi kelimesine doğruydu gelecek için beklemedeyiz en erken kasımda olacak bir dediği.

söyleyemeyeceğim bir durum ama ilişki konusuyla ilgiliydi. temmuzda baktırmıştım kış dönemi demişti ama erken oldu birazcık daha :KK70:
Ne guzel :)
Bana ne ani durumu be gecmisteki yasanani soyledikleri tuttu haziran olucak dedigi birsey de olmadi ztn coook ileri bir tarih 2 sene sonrasinda verdigi seyinde tutacagini sanmiorum
Bir bana tutturamio kimse yaf

He bir de yildizname yollamistim tarot bakmisti bana yani hic yildizname olmadigi barizdi sesli yorum oldugu icinde kart sesleri geliodu ayni zamanda

Ne guzel :)
Bana ne ani durumu be gecmisteki yasanani soyledikleri tuttu haziran olucak dedigi birsey de olmadi ztn coook ileri bir tarih 2 sene sonrasinda verdigi seyinde tutacagini sanmiorum
Bir bana tutturamio kimse yaf

Gelecegi kim tutturabiliyor ki sekerim, cok cok iyi facilar diisnda.

Kizlar, sonnurum hakkinda fikriniz var mi? Her fali cok pahali, deger mi ?

Gelecegi kim tutturabiliyor ki sekerim, cok cok iyi facilar diisnda.

Kizlar, sonnurum hakkinda fikriniz var mi? Her fali cok pahali, deger mi ?
Orasi oyle cherry cim de ben ask hayatimi gectim bana mesela ikinpatronum oldugunu soyledi iki sayesinde baska bir proje daha yapacagimi soyledi eylul dede beni kendimi gelismtirmek icin kursa gidecegimi soyledi bu is hayatimla ilgili soydieri ki ne iki patronum var nede kursa falan gitme durumum yada yaptigim is ile ilgili pek uyumsuz bir sonuctu kursa gitmek falan demesi yani ask hayatini tamam salliolar ama bari is hayatinin ucundan tutturabilseler ama malesef
Gelecekten cok ani ve durumu bilemeyenlerde ben hislerinin oldugunu dusunmuorum yani cunku 6.hissi kuvvetli olan biri suan olan durum yada cok yakin gelecekte olabilecek bazi seyleri hissedebilir kendimden biliorum ama kimseden 2 sene sonrasini bilmesini istemioruz ztn ki bilmelerine imkan yok

Ya ben aslinda su amerikada polisle fbi ile calisan medyumlardan birini bulsam ne guzel olurdu yaa
Gerci bu yaz gittigimiz bir tatil beldesinde oyle bir kadinla tanistik hapishanede suclularla polislerle caliomus olmus seyleri cozmek adina ama kadin emekli olmus bu isten oyle bazi insanlarda yanina gelenlerde birsey hissettiginde kendi kendine gelip anlatmaya baslio boylesi de var bir de

arkadaşlar dastara baktıracağım nasıl oldugunu bilen var mı?bir arkadaşım çok memnun kalmıştı dedikleri çıktı demişti ama merak ettim yine de.fiyatı diğer yüksek puanlılara göre makul gibi duruyor

X