tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlarr Deepwhite a katina baktırdım çok beğendim :) Baya uzun ve güzel bakmış. En azından doğru şeyler yazmış :)

Fal klübü hk;

Kızlar bugün Nesibe Hn, face yorumlarını okudum ve benim düşüncemde değişiklik oldu; şöyleki hani reklam yapanları ayırt edebiliyoruz ve burdan deşifre ederek gerekirse tartışıyoruz başta aman ne gerek var anlayan anlar diyordum ama işin boyutları farklıymış iyi yapmışsınız kızlar helal olsun size :KK73:

Fal klübü hk;

Kızlar bugün Nesibe Hn, face yorumlarını okudum ve benim düşüncemde değişiklik oldu; şöyleki hani reklam yapanları ayırt edebiliyoruz ve burdan deşifre ederek gerekirse tartışıyoruz başta aman ne gerek var anlayan anlar diyordum ama işin boyutları farklıymış iyi yapmışsınız kızlar helal olsun size :KK73:

Yalnız sedapelenk miydi neydi, ERKEGGGG demiştim harbi erkek çıktı yiğitpelenk diye asdfgh.

Esince bana bakmış.

Ben Esince yi hiççççççççççççç beğenmedim. Resmen sallamış, kurtulan 5 tl nize mutlu olun bence.

Aynen yazıyorum : '' öncelikle geçmişinde sevgi beslediğin erkeklerin sana uygun olmadığını birlikte olmuş olsaydınız bile bir süre sonra ayrılacağınızı görüyorum bunların nedenleri bu erkeklerin eğlence amaçlı ciddi bir ilişki niyetinde olmadığını açıkça görüyorum. yani olmadığı senin için daha hayırlı olmuş inan bana. ''

Valla ben de bunlar p.ç diyip geçmiştim ama p.ç sandığım tiplerden biri başka biriyle evlenmek üzere, diğerinin ayrıl-barış giden 5 yıllık uzun bir ilişkisi var. Züğürt tesellisi olmuş resmen , adamların evlenmeye/ciddi ilişkiye niyeti var ama benimle değil.

Hayatıma biri girecekmiş , buyrunuz tarifi : '' eğlenceyi seven arkadaş canlısı aynı zamanda duygusal yapıda ve anlayışlı işinde başarılı maddi durumu yerinde senden yaş olarak büyük.yaş aralığı 30 yaş ve üzeri için diye bilgi veriyor. ben en fazla 30-33 yaş gibi hissediyorum. girdiğin bir ortamda karşına çıkacak bu erkek. sende elektrik alacaksın. o senden daha fazla etkilenecek. ilk başta arkadaşça başlayıp kısa sürede ilişkinizin adını koyacaksınız. ''

ohaaaa diorum esincenin bana baktigi falda bunun hemen hemen ayniysiydi yani bir fal bu kdr benzemez pes dogrusu, sevemedim onu tuttarsiz die bosuna demiorum
hayatımda bu kadar yuvarlak bir tanım daha görmedim. Benim ortamlara falan girdiğim yok, zaten tek arkadaşım yok :KK47: Ortama girsem de bir kişiyle tanışmışlığım yoktur, beni yemesin yani. 26 olmamdan yola çıkarak aklınca 30-33 demiş , bravo.

Ne anı ne geçmişi bilmiş, gerçekten çok kötü bir fal. Nesibe den şaşmamak gerek.

Esince bence sizin ve benim gibi fal meraklısı sazanları kaçırdığına yansın :KK70:

X