tellwe.com'da bakılan fallar!

Vallahi bana Esince tutmadi ama bunun kahinvangayla ne alakasi var sekerim, ben de bunu cozemedim

Esince iyi bir falci aslinda, dedikleri tutan cok kisi var ama bana i-ihhhh.

Vallahi bana Esince tutmadi ama bunun kahinvangayla ne alakasi var sekerim, ben de bunu cozemedim

Esince iyi bir falci aslinda, dedikleri tutan cok kisi var ama bana i-ihhhh.
Kahinvangayla alakasi yok tabi :) senin yolladigin linktrki tum yazilanlari okurken ordan gozume carpti

Bilmem ben nedense ondan negatif enerji aldim fazlasiyla

Kahinvangayla alakasi yok tabi :) senin yolladigin linktrki tum yazilanlari okurken ordan gozume carpti

Bilmem ben nedense ondan negatif enerji aldim fazlasiyla

Ben de , Esince'den oldum olasi yazdiklarindan negatif elektrik almisimdir, bana baktigi 2 fal da basarili degildi, uyusamadik.

Marseille yi tavsiye ederim, bir de Falci Sema'yi .

Arkadaşlar Esince'nin geçen yıl baktırdığım bir falı çıktı, yazmıştım; ama başka bir falını daha okudum baktırdıklarımdan, o çıkmamış. Tamamen atmış. Yani anlamak güç. :Ss

Ben de , Esince'den oldum olasi yazdiklarindan negatif elektrik almisimdir, bana baktigi 2 fal da basarili degildi, uyusamadik.

Marseille yi tavsiye ederim, bir de Falci Sema'yi .

Falcı Sema hep iyi şeyler söylüyor sanırım. Herkes mutlu mesut yazmış yorum kısmına. Birinin eski sevgilisi yeni kız bulmuş mesela, boy boy foto koymuş ama falcı sema ona dahi çok güzel şeyler demiş.
Sana da mı öyle oldu? Dediğinden çıkan oldu mu?

bence de abartmış yahu..insanlara boş yere ümit vermek de nedir.. işte bizler de belki böyle böyle önümüze bir türlü bakamıyoruz

Yeniden baktirsam mi ben bu hatuna , ikilemde kaldim simdi .

1 kere gonderim, cikmadi.

2.ci kereye bakmadi, yani kartlarin olumsuz diyip, aciklama yazip iade etmis. Fal bakmis kadar yazmisti ama :)

ben de tellwede elimi attığımı kurutuyorum ya önce kirazeye attım 4 gün girmedi ondan çekip selenaya attım kiraze geri döndü bu sefer de selena ortada yok

Arkadaşlar kendimle ilgili yorum gördüm hatta -larrr Viva sana bakmışım sanırım ve çıkmamış o an kart ne gösterdiyse ne kadar gösterdiyse odur ötesi yoktur. Sen odaklanamamış veya enerjimiz tutmamış olabilir ayrıca ben iyi olduğumu idda etmedim hiç :) Uzun yazarsın anlatmak için uzun kısa yazarsın iade et bazı fallar oluyorki sadece tek cümledir. Size tavsiye etceğim falcılar var. Sabah en iyisi diyolardı ki sistemde yok artık.
Binnaz bana söyledikleri çıkmadı ama enerji uyuşmazlığı olabilir rhea mıdır biri var benim baktırmadığım falcı kalmadı
derin iyidir artık varmı bilmiyorum birkerebir ask (medyumemelin hiç bir kelimesi çıkmadı) telwesırat sanırım o yok harfiyen çıkmıştı. hera çıkmadı. efsunlar asla diyorum yollamayın başkasının yorumunu yolluyor bide inkar ediyor. falsatr dastar portakal hiç biri çıkmadı iki kişi dışında gerçekleri yazan diğerleri bende aşk için baktırdım herkesle beni ewlendirdiler çocuklarımız oldu mustu ailelerden uzak yaşadık. Fal olumlu olsun diyorsanız telweyi bırakın yüzyüze baktırın inanın sadece orası para tuzağı fal fiyatlarıda artmış. Sizdende falcılar çok birşey kazanmıyor unutmayın şuan 12ye bakıyorum kazandığım 3,60 bu fiyata kimse bişey söylemez. Enteresan bi yer. Ben birde çema cafe hüseyin abi var burda okumadım bilenler vardır. Onu tavsiye ediyorum telden bakıyor ve bilmediği birşey olmadı ben çok memnun kaldım. Fiyat çok çok uygun. Siz birşey söylemiyorsunuz ne isim ne ilişki direk başlıyor yorumlanıza hayran kaldığım biri düşünen olursa özelden anlatabilirim

kızlaar tellwede gerçekten iyi kahve falı bakan var mı? kimi tavsiye edersiniz?

Aaa öyle mii..
Nasıl yazılıyor tam olarak ? Googleda aratınca çıkmadı da?
falalemde bakıyor ester.. ben ikisine de baktırmıştım ancak hiç ses kayıtlarını karşılaştırmak aklıma gelmedi. belki benzerliktir belki de doğrudur bilemiyorum ama tarzları yakındı birbirlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…