tellwe.com'da bakılan fallar!

o konuda kesin bir şey diyemem mesela bende fal bakıyorum 21 yaşındayım ve çok güçlü empati yeteneğim var. Çoğu büyük insanın hislerini doğru anlıyorum kendleri bile şaşırıyor bu kadar genç biri nasıl anlar diye.

Bazı falcılar çok iyi ama çoğusu vasat diyebilirim. Ben Estanbul, Augur ve Peitho'ya baktırdım. En iyi Peitho bakmıştı.Augur çok yüzeysel geldi. Estanbul'un söyledikleri gerçek olacak mı diye bekliyorum.

`Yiyin kocanizin parasini ötekine kalmasin`slogani pazarlarda boşa mi söylendi :))

Kızlar koşun koşun siteye düzgün bir falcı geldi sonuna kahve falı attım tüylerim diken diken şuan inanın ismi FAMA. Doğru düzgün soru bile sormadım. Reklam gibi algılamayın. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. İyiyi söylediğim gibi gelip kötü olanını da söylüyorum. Sallamasyon falcılara para yedireceğimize gerçekten hakkıyla bu işi yapana gitsin paralar istiyorum. Hade bakalım iyi kahveler

nesini beğendin gülüm bugün bir ara bende profiline baktım ilgimi çekmişti.

Kızlar marlasinger diye bir flcı gözüme çarptı. Elimde patlayan 10 kredim var da atsam mı diye düşündüm. Baktıran var mı daha önce?

Canım telwedeki marla benim artık girmiyorum çok yorucu ve zaten hobi amaçlı giriyordum arada bakım yapıyorum. Sorun yumağı insanlar çoğunlukla orta yaşlı ve kart ne gösterirse onu söyleyebiliyorum. Yani falcı falan değilim hislerim yüksek diyelim. ve çoğuna kötü olsa bile iyi yorum yapmak zorunda gibi hissettiriyorlar çok karşılaştım iyiyse bak gibi. İyiyse iyiliğe hazırlar ama kötü bişey çıkınca bunu puanına yansıtıyorlar yani bakmıyorum artık çok nadir. Bende fal meraklısı biri olarak sana tavsiyem yüzde yüz çıkan ve seneler önce baktırdım şuan tamamen gerçekleşiyor olan kişi önerebilirim birkerebir denemek istersen zaten kendi yaşam koçu falanmış yazmış inceleyebilirsin

Birkerebir e ne baktirmistin sekerim?

Ben sürekli falklubu.com da baktırıyorum yeni bir falcı keşfettim 8 saat süre içinde bakıcaz diye mail geliyor ama 30 dakika içinde bakıyorlar.Fiyatlar da 10 tl ile 30 tl arasında önerebileceğim falcılar Beril taşdelen ,Nurten abla,Zeynep Salafi aslında coğu iyi Dertortağı bölümü içinde cok yardımlarını gördüm Özelikle Mehmet Onur Beyden... Öneriyorum.

Çok oldu ama canım yaklaşık iki sene bu ara tekrar dönmüş sanal fincanı açıktı onu bile tutturdu.
Tarot baktırmıştım ve inanılmazdı zaten duwarındada görebilrisin başarılı

Bu arada fal baktiranlar ortayasli problemliler dedin ya abla cok ayip ettin, ben evde kaldim mesela onun icin baktiriyorum. Gencim ama problem yumagiyim

Tatlım abla demesen iyiydi ya bana fal atanlar hep 40 falandı nadir 20li yaşlar geliyordu herkes güxel yorum bekliyor bi bakıyosun olumsuzluk dolu :) Problemler falla çözülseydi keşke :)

Tatlım abla demesen iyiydi ya bana fal atanlar hep 40 falandı nadir 20li yaşlar geliyordu herkes güxel yorum bekliyor bi bakıyosun olumsuzluk dolu :) Problemler falla çözülseydi keşke :)

Niye sekerim, sevgilisinden ayrilan insanlar baktiriyor cogunlukta, size en garip tipler dusmus anlasilan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…