tellwe.com'da bakılan fallar!

Valla bilmem, ben simdi falimi melis96'e gönderdim,
acaba iyi mi ?

Ben yazmıştım onun hakkında, o zaman 25'tl ye baktırdığım için kısa gelmişti yorumu (bu fiyata göre) Ama geçmişi şimdiyi falan bildi, kısa ama güzel yorumladı fal ücretlerini de 10tl'ye indirmiş ben memnun kalacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Sevgili duyek pembekahveye mi yolladin kahve falini?Ben hic begenmedim kirazeden tamamen farkli seyler soyledi melekten de ben kime inanacagim.En iyi ani yorumlayan kiraze gibi geldi sen ne diyorsun?Sana cikan seyleri oldu mu? Pembekahve icimi karartti gerci kiraze de pembe tablo cizmedi ama en azindan hic bilinemeyecek durumu bildi.Sence kime guvenmeli

Melek mi?(3.kisi var eskiden yapiskan kizama sana gelecek agustosta tarot bakti)
Kiraze mi?(hayatinda biri yok zor olur ama olabilir dedi isabetliydi tarot bakti)
Pembekahve mi?(hayatinda biri var ona yonelmis sen yoluna bak dedi kahve bakti)
Rezzan mi?(Yaklasik benzer seyler soyledi kiraze ile yani tarot olmadigindan cok detayli bakamadi.Kahve bakti)

Ben cevap vereyim : hiçbiri bir halt bilmiyor. Sen ne yaparsan kader odur. Çok istiyorsan adamı, düş peşine, ilgilendiğini göster ve bekle kardeş. Olursa olur, olmazsa s...tir edersin, bu kadar. Sen şimdi falcıların lafına bakıp Allah Allah ben bunun peşine gitmeyeyim diyip enerjini düşürürsen , aklını bu işe odaklamazsan tabi ki de bu iş zor olur.

Fal bizim için eğlence olmaktan çıkmış artık, hayattaki kararları fala göre vermek de neyin nesi :KK37: Kendin ne yapacağını bilmeyecek kadar kararsızsan , önce düşünüp bir karar ver derim. Ne istiyorsun ? Adam için uğraşmaya, savaşmaya hazır mısın?

Benim tavsiyem, adama git. Yürürse yürür, yürümezse yapacak bir şey yok. Yok onun koynunda mı diye falcılara para dökeceğimize harekete geçelim. :KK19: :KK19: Kararlarını fala göre değil, isteklerine göre ver. İlkokul mezunu , ağzı laf yapan falcı bacıya soracağına gel bana sor , ben yakında doktoradan mezun oluyorum :21:

Hayat senin, sahip çık derim. Falcı falcı gezip, adamın sana gelmesini bekleyeceğine git cilve yap :KK20: Hayat kimseye bedava bir şey vermiyor, istediğin şeyler için savaşmak ve çabalamak zorundasın. Sen bu adamı istiyorsun gördüğüm kadarıyla, sen bu işi yapamazsan senin için kim yapacak falcı mı? Falı birakıp oturup aksiyon planı yap bence, arayacak mısın, işyerine ziyarete mi gideceksin , öğle yemeğinde baskın yapıp sürpriz mi yapacaksın ? Arkadaşça takılıp yavaşça aklına mi gireceksin yoksa şok taktiği mi yapacaksın, vurkaç mı yapacaksın? Falla vakit harcayacağına taktik düşün derim.

Son düzenleme:
Canim cool olmak kacmak bu adamda kacmak gerekiyor ise yariyor.Kolayi kim ister kim sever?Zor olunca kisi kiymete biniyor.Zoru kacan baligi herkes istiyor.Bunu herkes icin soyluyorum kizlar.Erkekler kolayi istemiyor.İlginizi gosterin cekin su ana su yasa kadar ogrenebildigim bu.Cok yavsayan birini size siz ister misiniz?Adam facede her yazdiginizi begense yorum yazsa falan.Bunalti gelir ondandir ben bir gosterip bir cekmeyi tercih ettim:) Siz ne dersiniz bilmem:) Strateji kazanir ins..

Ama bazi falcilar bu isi gercekten biliyor :/
Yani Melek, Derin ve Taha olmasaydilar ben daha halen ters kisinin pesinde
kusuyor olacaktim :KK43:

Bana öbür falcilar, bekle, birseyler yap, yaklas ona dedileri, hicbirsey olmadi.

Ben de derim ki peşinden gitmeden kim ters kim düz anlayamayız :KK1: Belki de o adamla o iş olacaktı, çaba göstermeden , denemeden bilemeyiz ki...Ha zaten adam hayırsız çıkarsa basar tekmeyi gideriz, adam iyi mi kötü mü anlayacak beynimiz varken neden gidip falcıya soralım ki ? :2:

Deneriz, adamdan yüz bulamasak s..tir ederiz.

Deneriz, adamı beğenmezsek s..tir ederiz. Sandığımız gibi cazip bir mal değilse başkasını severiz :21:

Deneriz, ama baktık sonu evliliğe gitmeyecek, çeker adamı karşımıza konuşuruz.

Yani erkekler bizim kadar hesapçı değil, daha düzler. Adam ne diypr anlamak için kripto çözmeye gerek yok, ağzı ne diyorsa beyni de odur.

Son düzenleme:
Canim cool olmak kacmak bu adamda kacmak gerekiyor ise yariyor.Kolayi kim ister kim sever?Zor olunca kisi kiymete biniyor.Zoru kacan baligi herkes istiyor.Bunu herkes icin soyluyorum kizlar.Erkekler kolayi istemiyor.İlginizi gosterin cekin su ana su yasa kadar ogrenebildigim bu.Cok yavsayan birini size siz ister misiniz?Adam facede her yazdiginizi begense yorum yazsa falan.Bunalti gelir ondandir ben bir gosterip bir cekmeyi tercih ettim:) Siz ne dersiniz bilmem:) Strateji kazanir ins..

Vurkaç yap o zaman derim. İlgi göster, iltifatlar et, hediyeler al, poposunu kaldır sonra da birden ilgiyi kes. İlgi manyağı bir insansa allah allah niye gitti diye merak eder.

Sevgili duyek pembekahveye mi yolladin kahve falini?Ben hic begenmedim kirazeden tamamen farkli seyler soyledi melekten de ben kime inanacagim.En iyi ani yorumlayan kiraze gibi geldi sen ne diyorsun?Sana cikan seyleri oldu mu? Pembekahve icimi karartti gerci kiraze de pembe tablo cizmedi ama en azindan hic bilinemeyecek durumu bildi.Sence kime guvenmeli

Melek mi?(3.kisi var eskiden yapiskan kizama sana gelecek agustosta tarot bakti)
Kiraze mi?(hayatinda biri yok zor olur ama olabilir dedi isabetliydi tarot bakti)
Pembekahve mi?(hayatinda biri var ona yonelmis sen yoluna bak dedi kahve bakti)
Rezzan mi?(Yaklasik benzer seyler soyledi kiraze ile yani tarot olmadigindan cok detayli bakamadi.Kahve bakti)

peki hayatında gerçekten biri var mı, biliyor musun?

Ben de derim ki peşinden gitmeden kim ters kim düz anlayamayız :KK1: Belki de o adamla o iş olacaktı, çaba göstermeden , denemeden bilemeyiz ki...Ha zaten adam hayırsız çıkarsa basar tekmeyi gideriz, adam iyi mi kötü mü anlayacak beynimiz varken neden gidip falcıya soralım ki ? :2:

Deneriz, adamdan yüz bulamasak s..tir ederiz.

Deneriz, adamı beğenmezsek s..tir ederiz.

Deneriz, ama baktık sonu evliliğe gitmeyecek, çeker adamı karşımıza konuşuruz.

Yani erkekler bizim kadar hesapçı değil, daha düzler. Adam ne diypr anlamak için kripto çözmeye gerek yok, ağzı ne diyorsa beyni de odur.

Ya biliyorum'da fal baktirmak iyi geliyor bana hahah :KK70:
Hobi ve ayni zamanda terapi gibi birsey oldu artik :KK70:

Ya biliyorum'da fal baktirmak iyi geliyor bana hahah :KK70:
Hobi ve ayni zamanda terapi gibi birsey oldu artik :KK70:

Bende de bağımlılık oldu.

Açıyorum yorumu, bu da sallamış diyip kapatıyorum.

Hele o Pembekahve salladıkça sallamış bu nasıl bir faldır Allahın aşkına hiçbir ayrıntı yok aynen yazıyorum :

Merhabalar canım hoşgeldin sayfama:KK66: falın çok temiz ve ferah görünüyor falın demek istiyorum ben çok beğendim.Sen çok sabırlı bir bayansın kolay kolay sinirlenen bir yapın olmadığını görüyorum ben fakat sabrın çok zorlandığında patlıyorsun diye düşünüyorum.Burada karşında bir erkek var fakat bu geçmişinde olan biri değil yani yeni bir tanışma ,kumral uzun boylu zayıf biri bu kişi senin karşına geçip konuşmak isteyecek çok temiz ve güzel konuşmalar olacak bunlar tekrar bir birliktelik olacak aranızda ben öyle görüyorum.yaz aylarında olacak bu kişiyle görüşmen ben o şekilde hissediyorum.3-4 kız arkadaşınla buluşacaksınız ve bir kız arkadaşınızın anlatacağı haberlere çok sevineceksiniz diye çıkıyor,aile içerisinde bir hasta var diy düşünüyorum buna biraz üzüntü yapıcaksın fakat önemli değil geçici bir hastalık olacak bu merak etme hiç.

Hele o Pembekahve salladıkça sallamış bu nasıl bir faldır Allahın aşkına hiçbir ayrıntı yok aynen yazıyorum :

Merhabalar canım hoşgeldin sayfama:KK66: falın çok temiz ve ferah görünüyor falın demek istiyorum ben çok beğendim.Sen çok sabırlı bir bayansın kolay kolay sinirlenen bir yapın olmadığını görüyorum ben fakat sabrın çok zorlandığında patlıyorsun diye düşünüyorum.Burada karşında bir erkek var fakat bu geçmişinde olan biri değil yani yeni bir tanışma ,kumral uzun boylu zayıf biri bu kişi senin karşına geçip konuşmak isteyecek çok temiz ve güzel konuşmalar olacak bunlar tekrar bir birliktelik olacak aranızda ben öyle görüyorum.yaz aylarında olacak bu kişiyle görüşmen ben o şekilde hissediyorum.3-4 kız arkadaşınla buluşacaksınız ve bir kız arkadaşınızın anlatacağı haberlere çok sevineceksiniz diye çıkıyor,aile içerisinde bir hasta var diy düşünüyorum buna biraz üzüntü yapıcaksın fakat önemli değil geçici bir hastalık olacak bu merak etme hiç.

Ulan bu ne yahu,
bana yazdigi fal bunun iki üc kattiydi ve gayet tutarliydi, oda bozmus isi desene.
Üzgünüm ya, bende tavsiye etmistim onu :<

Bende de bağımlılık oldu.

Açıyorum yorumu, bu da sallamış diyip kapatıyorum.

Yalnız bana biraz daha uzun ve dediğim gibi Melek ile tanışacağım kişiyi hemen hemen aynı şekilde betimlemişti. Sana özensiz bakmış galiba.:/

Son düzenleme:
Yavsayan eskiden bir kiz var ama bu adama ne kadar cok yavsarsam o kadar cok kaciyor ben cozdum.Ondan cool duruyorum.O kiz surekli her dedigine bir cvp yazma pesinde.Melek eskiden biri var ortaya cikmis once bunun hosuna gitmis snra asiri ilgisinden bikmis hemen dedi.Onunki mantikli olabilir ama bilmiyorum ben sabirla ozgoktunun verdigi duayi okuyup cool durup arada haftada bir kendisine yazip bekliyorum.Bu acidan kirazcanin yorumu daha mantikliydi onu oneririm ani bilio.

Kizlar bu araya duaya dustum...Duhan suresi 3 defa okuyun diyorlar dilek icin buraya yazmak yasak ama bulursunuz.Onu okudum regliyim umarim etkilemez.Ayrica ozgoktunun verdigi dilek duasi kuran 9.cuz araf suresinin bir bolumu var...Yani hani en azindan rahatliyorsunuz...

Yavsayan eskiden bir kiz var ama bu adama ne kadar cok yavsarsam o kadar cok kaciyor ben cozdum.Ondan cool duruyorum.O kiz surekli her dedigine bir cvp yazma pesinde.Melek eskiden biri var ortaya cikmis once bunun hosuna gitmis snra asiri ilgisinden bikmis hemen dedi.Onunki mantikli olabilir ama bilmiyorum ben sabirla ozgoktunun verdigi duayi okuyup cool durup arada haftada bir kendisine yazip bekliyorum.Bu acidan kirazcanin yorumu daha mantikliydi onu oneririm ani bilio.

Niye herkes bu adamın peşinde ben de bunu çözemedim Brad Pitt mi ne :KK37:

Bu adamdan bir halt olmaz bence, kesinlikle b.k çıkar :KK50:

bendede bagimlilik oldu fala sardim iyice
su an sellinius a baktiriyorum
hala 3 kredim var onuda harcayim birinede kurtulayim :KK1:

X