tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellwe topikte ismin etkisi altındayız galiba farkında olmadan.Binnaz kapanmasına rağmen dünden beri adı geçenlerin hepsi tellweden.

Missladybird fal fiyatlrında indirim mi yapmış bana mı öyle geldi? Bu kadar uygun değildi diye hatırlıyorum fiyatları ama emin değilim

ayy evet ya.. binnazı neden kapattılar ki?? bari yeni sayfa acsak online fallar diye..hiç isim vermeyelim direkt..reklam olmasın

Alcanzarım içimizdeki öküze oha da desem , içimdeki eşeğe deeeh deeeh de desem ya da kedi gibi gel pisi pisi de desem karşılığında gördüğüm pençelerini bilemiş insanlar
Tek bir şeye inanırım Murphy Kanunları , istediğin vazgeçtiğinde olur , sigara yaktığında beklediğin otobüs gelir

Murphy kanununuda test ettim,bıraktım, ama oda sökmedi bana bacı.Ho'oponopono yöntemi namı diğer zero limit(af,özür,sevgi,teşekkür)buda bende tırt.Secret zaten Allah'a emanet.Yok olmayacak bu böyle .İyi bi spirütüel danışman bulup kendimi psişik check-up'a sokucam.Eft,regresyon,enerji,hipnoz Allah ne verdiyse artık:)

Faydasını görürsen kurbanın olam haber et Son çare kutsal toprakları öpmek :)

insallah cikar bana dedijleri de haberdar ederim burdan size ama sunu soyleyebilirim elysia ile paralel seyler soyledi

Misslady'e ben tarot atmıştım.Falı iyimi değilmi onu bile yazamıyorum çünkü anlamadım.O kadar havada sallanan bi yorumdu o kadar yani
doğrudur canm ama kahvesi gerçekten iyiydi benm için ki zaten burdan biri fincanın içini okuyor diye yorum yapmış ona istinaden atmıştım memnun kaldımm ben :))

Faydasını görürsen kurbanın olam haber et Son çare kutsal toprakları öpmek :)
Vallahi ciddiyim ben,her ne kadar ciddi görünmesemde:).Eft'yi araştırıyorum özellikle...Bilinçaltında geçmişten gelen tüm fazlalıklar temizleniyo ve olaylara tepkin farklılaşıyo zamanla.Evrene nasıl isteğini doğru gönderebileceğinin farkına varıyosun.Sadece işin ehlini araştırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…