tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar tellwede 40 kredim var kime atsam ne yapsam nasıl bitirsem herkese de baktırdım tellwede 1 yıldır. kimseninki tutmadı. en son crimsona atarım diye bir 40 yükledim o da uzakta yapmış durumunu kaldım öyle...

Valla sekerim, senin yerinde olsam ya azicik TatliCadim yi beklerim, ya da Selena, Klotho, Sema kombosuyla altin vurus yaparim :)

ben de fal yorumu gönderdim dün bakımı yapmış,beğendim bakımını şuanki durumumu bilmiş,beklentilerimi söylemiş birde yakın gelecek hakkında yorumlarda bulunmuş bekleyip göreceğiz. benimkiyle biraz tartışmıştık onu bilmiş gönlümü alacağını söylemiş aldı gerçektende bakalım diğerleri çıkacakmı

Alcanzar biz seninle ayni gun girmisiz foruma 25agustosta kutlama yapalim
Evet evet aynı tarih bizim giriş.Çıkan fallarımız olsaydî onları yazıp kutlardık.Artık çıkmayanları yazıp kutlarîz bizde.:)
Bu arada òzel mesajlarda beş dakika beklemenin kalkması on numara beş yıldızlık değişim olmuş.

Cherry'nin dediği gibi sabrın varsa Tatlıcadı derim.Uzakta tabi ne zaman gelir muamma...
Bu durumda elediğini düşünürsek Tatlıcadı'yı ,Women denenir derim.
Saraylı 'danda büyük bir çoğunluk memnun.Oda aklında bulunsun.

ben saraylıyla tatlıcadıyı geçen yıl denemiştim canım hiçbir dedikleri tutmadı

Kızlar çıkan fal haberi ile geldim. Seruvenin 1.5 ay önce baktığı fal vardı. Bir kaç şey söylemişti o an için olmaz gözüyle bakmıştım ama bugün öğrendim ki söyledikleri doğruymuş. Ama çıkmayan kısımlarda olmuş.

Hemde Serüvenhiç belli olmuyo fal işi. Umarım iyi bişeydir.Bende geçmiş için çok iyiydi ama çok fena patladı üç falıda

Bende de Venüs da tutturmuş. Hoşlandiğim kişi ile küslük suskunluk gibi bir durum olacak dedi, oldu

Bunu dediğim gibi Saraylı, Miraclenil ve Kiraze de bildiler. Onlar nedenini de bildi bahsetmiştim zaten burda

Hemde Serüvenhiç belli olmuyo fal işi. Umarım iyi bişeydir.Bende geçmiş için çok iyiydi ama çok fena patladı üç falıda

Aynen baktığında ben beğenmemiştim. Yok böyle bi şey filan diye düşündüm de varmış aslında. Bi de senle ilgilenen biri var demişti o an için yanlıştı ama 3 hafta sonra ortaya çıktı o kişi. Ama ilişkimle ilgili verdiği zamanlar baya yanlış eylülden önce bi şey olmaz demiş ama haziranda oldu yani.

Valla sekerim, senin yerinde olsam ya azicik TatliCadim yi beklerim, ya da Selena, Klotho, Sema kombosuyla altin vurus yaparim :)
canım cadı patladı 8 9 ay geçti üstünden selena ilk baktırdığımdı o da patlamıştı geçen ekimde. klothoya 2 defa tarot bir defa aşk tarotu baktırdım 3 de patladı. sema da saçmalamıştı bana:/

Selena bana da patladi :)

Cadi patladi mi? Hay Allah kahretsin !

Ben DefneSultan i begenmedim :)

Ehhhh, bu durumda Mercury veya Women a ne dersin? Ya da kredilerini verirsin ben yerim eheheh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…