tellwe.com'da bakılan fallar!

Şu evrenle arayı sıcak tutabilsek düğüm çözülecek aslında Ah be Evren herkese kısmet bize de kör ismet

tam da aradigim bu iste. Hatta tum hayatim boyunca bunu aradim Bilincaltimi temizlemek istiyorum ben de hatta mumkunse aldirmak yok etmek istiyorum benim de temizleyelim benim de

tam da aradigim bu iste. Hatta tum hayatim boyunca bunu aradim :) Bilincaltimi temizlemek istiyorum ben de hatta mumkunse aldirmak yok etmek istiyorum :) benim de temizleyelim benim de

Böyle bir film vardı galiba bilinçaltı temizleme değil de geçmişteki kötü anıları silen bir ilaçla ilgili ne tuhaf değil mi hafızamızı kontrol ettiğimizde unutulmayanlar kötü olan şeyler iyi olanlar pek hatırlanmıyor

Eternal Sunshine Of the Spotless Mind.
Jim Carrey -Kate Winslet.Sevgilisine bi deneyle ilişkilerini hatırlatmaya çalışmasıydı hikâyesi.Çok insanın ortak beğenisi olan bi filmdir zaten.Tam bizim bu bilinçaltı temizleme aşkımızada cuk oturuyo:)

tam da aradigim bu iste. Hatta tum hayatim boyunca bunu aradim :) Bilincaltimi temizlemek istiyorum ben de hatta mumkunse aldirmak yok etmek istiyorum :) benim de temizleyelim benim de
Yarı hipnoz ile uygulanan bi yöntem.Sonrasında bilinçaltı boşaldığı için hayata hemen adapte olunamam gibi durumlar yaşayanlar var.Tabi olumlu yönde bilinç değişikliğe uğruyo çünkü...
Öyle her önüne gelene yaptırîlacak şey değil.Bende profesyonelce yapanın peşindeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…