tellwe.com'da bakılan fallar!

malesef. tellwede kehriban harici herkes patladı. kehriban da olumsuzdu zaten. dediği gibi oldu. ha bir de esince vardı. garip bir şekilde bilmişti. 4 kere fal attım esinceye. 4 ayrı hesaptan. 3 kere aynı tarihlerde aynı özelliklerde biriyle tanışacağımı söyledi. ekim aralık ve şubatta baktırmıştım. 4.de bozdu ama. eskisiyle barışacaksın dedi patladı.

Selena bana da patladi :)

Cadi patladi mi? Hay Allah kahretsin !

Ben DefneSultan i begenmedim :)

Ehhhh, bu durumda Mercury veya Women a ne dersin? Ya da kredilerini verirsin ben yerim eheheh :)
selenaya su attım canım women tam hatırlamıyorum ama baktırdım da salladı gibi geliyor baktırmamış olmam imkansız. profil fotosundan tanıdım. mercury olabilir bir bakayım. ama o da patlayan bir emel vardı geçen sene onun 2. hesabı değil miydi?

Ulan zaten hep olumsuz fallar çikar anasını satayim
2 yil önce bende baktırmiştim Kehribana bana da olumsuz konuşmuştu bir konuda, tabi ki çikti dediği

Gulmisal'e baktıran var mı kızlar? Kahve içip kapattım birine gönderesim var

Ulan zaten hep olumsuz fallar çikar anasını satayim
2 yil önce bende baktırmiştim Kehribana bana da olumsuz konuşmuştu bir konuda, tabi ki çikti dediği

Kehriban bana hep olumlu konustu cikmadi :)

Kehriban olumsuz konusunca cikiyor sanirim, kime olumsuz konustuysa tutuyor ama olumlular i-ihh :) Bana baktigi 3 olumlu fal da cikacak gibi degil.

Kehriban bana hep olumlu konustu cikmadi :)

Kehriban olumsuz konusunca cikiyor sanirim, kime olumsuz konustuysa tutuyor ama olumlular i-ihh :) Bana baktigi 3 olumlu fal da cikacak gibi degil.

Bana olumlu konuşmuş zaman olarak 1.5 ay demişti 2 ay sonra oldu. Ama promosyon fal uzunluğunda bir fal göndermişti tarot göndermeme rağmen. O yüzden bir daha denemem kendisini.

Evet bilemediği taraflarda olmuş.Serüven standartında çok var ya...Ama bi dönem onuda yiyip bitirmiştik vasat masat.

yok canım iptal ettim 1 ay bekletecek neredeyse.. falın fallığı kalmadı. zaten içime sinmemişti. çekim yasası falan diye falı doldurup yolluyor demişlerdi.
Evet canım çekim yasası varmış onun yorumlarında.Aman işte üç aşağı beş yukarı hepsi aynı gibi.

Evet canım çekim yasası varmış onun yorumlarında.Aman işte üç aşağı beş yukarı hepsi aynı gibi.

Bıraksın çekim yasasını allasen olumlamadır enerji akışıdır çekim yasasıdır ne varsa yaptım etksisi itim yasası oldu hep
Çektiğim dingillerin de hepsi umrumda olmayan adamlar

Medyum Emel hesabımı Mercury?? Atmayı düşünürsen canım" falımı unuturum" diyosan at.Bende attım ve üç gün tık bile olmayınca iptal ettim.

şoktayım şu an yaa.. cidden bu emel-mercury olayı doğru mu? ben de 3 gün bekleyip çekenlerdenim.. yine de şok oldum eğer aynı kişilerse..emele baktırmadım ama pek de sevilmiyordu sanırım..

kizlar kizlar misslaydbird e fal attim. Varolan durumu baska bir falcininki gibi yorumlamis ben de iki falci da boyle diyorsa boyledir gibi dusunuyorum. Ama size sormak istedim misslaydbird u nasil bilirdiniz ?

kizlar kizlar misslaydbird e fal attim. Varolan durumu baska bir falcininki gibi yorumlamis ben de iki falci da boyle diyorsa boyledir gibi dusunuyorum. Ama size sormak istedim misslaydbird u nasil bilirdiniz ? :)
ben kahvesini denemiştim onun durumu çok iyi özetlemişti...kahveye gerçekten de çok iyi bakıyor bir konu da söylediği gbi ilerliyor herşey ama daha zamanı var tamam diyebilmem için beğendiğim 2 falcıdan biridir kendisi

Bıraksın çekim yasasını allasen olumlamadır enerji akışıdır çekim yasasıdır ne varsa yaptım etksisi itim yasası oldu hep
Çektiğim dingillerin de hepsi umrumda olmayan adamlar
:):):):):) Çekim yasası hakikaten bizde itim yasası:):) Secret'i tiye alan bi kitap vardıya "içinizdeki òküze oha diyin" isimli çekim yasası bazı noktalarda gerçekten "yok artık yuh "denecek kadar olayı mantık dışı olmasıyla abartıyo.

Misslady'e ben tarot atmıştım.Falı iyimi değilmi onu bile yazamıyorum çünkü anlamadım.O kadar havada sallanan bi yorumdu o kadar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…