tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellwede 15 kredim var kirazeye fal atıcam ama referansım yok diye falımı iade ederse kredim elimde patlicak. Falımı iade ederse kime baktırayım diye düşünüyorum :26:

ben kirazeden de memnun kalmadim aslinda yani referans istiyor ama fal gonderdigin de de bakiyor bende ilk defa gonderdigimde hic geri cevirmemisti acikcasi yukarida yazdigim 3 kisi disinda bence tellwede kimse yok bakacak yeni insanlar gelmis benim de 4 kredi var harcasam da bitse die dusunuyorum bgnde 1.5 aydan sonra ilk defa turk kahvesi ictim gulminal die biri gelmis ona mi yollasam die dusunuorum sirf eglencesine

Saydıklarından selena ve klothoya baktırdım. Selena açık ara tellwedeki favorim. Hazır fiyatı uygunken kirazeyi de deneyeyim de içimde kalmasın. Gülmsal benimde gözüme takılıyor. Baktırırsan yorumunu yazar mısın

Yaklaşık 1 senedir telwee de fal baktırıyorum. Esinceden çok memnun kalmıştım bugün yorumlarda saraylihanım'a tarot gönderdim bakması için 8.sıradaydım saatlerce bekledim sırf duvarında merakla yorumunuzu bekliyorum yazdıktan sonra falı iade etmiş bana sebep ise benden memnun kalmayabilirsiniz oldu. Anlamıyorum bu insanları sırf bakmamak için her yolu deniyorlar selenaya baktırıcam artık

Bende esince bile fosun onde gideni cikti birde bana akil verdi soyle soyle olucak o zmn oldugunda bana tekrardan baktir ne durum analizi ne karsida sordugum kisinin hayati nede gelecek tutrabildi olucak dedikleri icinde zmn geldi gecti yakinindan gecen hicbirsey olmadi
Zaten ona fal bakarken hem negatif olacagini hemde tutturamayacagini biliordum oylede oldu

2 gündür tarot baktırcam diye uğraşıyorum. Selenaya gönderdim ilk sıra çok diye vazgeçip saraylıhanıma gönderdim o da iade edince tekrar selenaya gönderdim bir baktıramadım hala bekliyorum :) Esince banada akıl verirdi yorumlarını severdim ama artık o da bakmıyor sanırım ücretini arttırmış kim düzgün bakıyor bilemez oldum

MedyumSelena isimli kadında saraylihanım gibi falı geri iade etti yönetime şikayet ettim referansınız düşük deyip kendi duvarında herkesle sohbet halinde para yatıyorsunuz size bakmıyorlar bundan sonra telwee de asla fal falan baktırmıycam. 20-25 lira para yatıyorum kendi kafalarına göre yorum yapıyorlar. Yinede siz bilirsiniz ama önceden daha memnundum. Eskisi gibi değil telwee ...

Canım benim tellwe yönetiminin paypal,mobil ödeme ve kredi kartı òdemesi dışında hiçbi şeyle ilgilendiği yok".Ödeme aşamasında sorun var" dediğinde anında yardımcı olurlar sana.Ammaaaa "falcı niye falima bakmıyo" dediğinde "bu konuda destek veremiyoruz"derler.Tellweninde tellwe falcılarınında ........ kaldıran bizleriz.Topluca keselim falları on kişi yerine iki kişi kalsın bakalım o zaman böyle her falı iade edebiliyolarmı??

Ben tellwede ilk defa baktiricam benimkide mi iade edilcek simdi son 2 kisi kalmisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben tellwede ilk defa baktiricam benimkide mi iade edilcek simdi son 2 kisi kalmisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım hiçbi şey diyemiyorum ,görüyosun bunların sağı solu belli olmuyo.Umarım sana bakarlar,bekle derim ama sakın çekme..

Kızlar çok ilginç bir şey oldu niye böyle oldu anlamadım. Nosferatuya fal göndericektim kartları seçtim onaylama sayfasına geldiğinde bu fal ücretlidir diye sayfadan attı beni. Başka birine yollamayı denediğimde sorun yok niye böyle oldu ki

Yönetimin aynen dediğini aktarıyorum Sitemiz yetenekli falcıları falseverlerle buluşturmak amaçlı kurulmuş bu nedenlede falcıların seçimini kullanıcılara bırakmıştır. Alcıları bizler seçmiyoruz, kullanıcıların oyları ile durumları belirleniyor. Bu sayede 4 bime yakın falcı sitemize kayıt yaptırdı. Çok uyugun fiyatlı ve pomosyon fallar baktılar. Bunu sitemizin bir zenginliği olarak görüyoruz. Tabi dezevantajlarıda var. Bunu engellemek için nöbeti falcı gibi uygulamalar yaptık ve başka uygulamalarda geliştiriyoruz. Servisimizin bu şekilde oluşunun nedeni budur. Karşılştığınız zorluklarıda dikkate alıyor ve çözmek için çalışıyoruz.

Aynen dediğiniz gibi ödeme dışında ilgilendikleri yok 4 bin falcı varmış 4 binide çok iyi site yönetimine göre bencede keselim topluca falları

ayrıca bu iade etmek nedir hakkaten ya?? sanki lütfen hayır için bakıyorlar paramızla rezil oluyoruz...neymiş referansı yokmuş iyi değilmiş artık biz falcı değilde falcılar bizi seçer oldu kendine güvenen insan her türlü bakar arkadaşım.Ama çok doğru burda isimlerini yazarak onların egolarını kaldıran biziz! 3 gün oldu attım hala bekliyorum çektim bende son klothoyağmura attım bundan sonra da tellwe adı anmam gerçekten kredi yüklüyorsun elinde patlıyor

kızlar böyle bir şey olursa seve seve katılırım ben kendi adıma.. keselim falları.. kimse baktırmasın.. işini iyi yapan falcı nerde olsa iş buluyor nasılsa..

Düşünebiliyomusun 4000 falcısının yetenekli olduğunu düşünen bir anlayış..Gelde bunlardan çözüm bekle.Suç bizim vallahi bizim.

Düşünebiliyomusun 4000 falcısının yetenekli olduğunu düşünen bir anlayış..Gelde bunlardan çözüm bekle.Suç bizim vallahi bizim.

Telwe yönetimi aynı falcıların bir kaç nick hesap açtığını açıklasın bilmiyorlar mı sanki bunları bal gibide biliyorlar bence ve bilerek buna göz yumuyorlar biliyor ve buna göz yumuyorlarsa her kuruşum haram olsun.

Kızlar Selena dediğiniz tam ismiyle MedyumSelena degil mi ? Ben ona öğleden sonra fal göndermiştim. Şu anda 4. sıradayım. Yorumunu nasıl bulduğumu yazarım sizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…