tellwe.com'da bakılan fallar!

Iki gundur sarayli hanim borsada atak yapti duyan kosuyor.:) burasi cidden falcilar icin cok onemli bir platform.fali cikar cikmaz ama bu ilgiyi hakeden biri bence sarayli,cidden emek veriyor.helali hos olsun ona :)

Umarım öyledir çünkü daha önce açılım görünmüyor diyerek iade etmişti.klasik telwe kahinvangavari kaprisli falcılarından değil sanırım değil mi?

Sen yeni bir hesap ac bence cnm o hesapla seni hicbir falci almaz saka bir yana yeni hesabini al onunla yola devam et fazla negatif oylar kullandiysan afaroz etmislerdir seni:)

Yok yok, bende de oldu öyle. Bir falciyi bilmeden kendim kara listeye aldim ve ondan sonra " bu falcıya fal gönderemezsiniz" diye bir yazi geldi ona fal göndermek isterken

Benim de başıma gelmişti de ben de tam tersi diye hatırlıyordum. Neyse zaten "profiliniz " kısmına tıkladıktan sonra ordaki kara liste seçeneğinden durum anlaşılabilir.

Yok yok, bende de oldu öyle. Bir falciyi bilmeden kendim kara listeye aldim ve ondan sonra " bu falcıya fal gönderemezsiniz" diye bir yazi geldi ona fal göndermek isterken

Yok hayır karalistemde o yok birkaç isim var ama onlar da zaten geçen yılın falcıları online bile değiller bi de ben alakalı olsun olmasın olumlu olsun olmasın en düşük 4 veriyorum ay düşünsenize o kadar kaprisliler ki istisnalar hariç birçoğu zaten complexli vasıfsız insanlar müşteri velünimet diyeceklerine havalara biniyorlar sözüm hakkını verenlerin dışına ☺️☺️ Çok ilginç

O zaman yeni üye kaydi yaptir :/
Yada bir mail at tellweye

O zaman Atart arkadaş bir baksın buna

Siteye mail attım karalisteye almışsanız öyle olabilir diye Cvp geldi baktım yok öyle Bişey ilgilenir misiniz falcıya ulaşıp dedim böyle böyle daha 2 hafta önce tarot açılımım görünmüyor diye iade etmişti yani teknik problemden dolayı gelen cevaba bakar mısınız 'bizim falcılarla böyle bir iletişimimiz yok,biz öyle olabileceğini düşünüyoruz'😡hay allahım ben Tellwe yi flash tv ye benzetiyorum dünya yansa umurlarında değil tey Tey havalarında kimsenin kimseden haberi yok 😀😀falcı kim müşteri hizmetlileri kim açılım karışır,fal görünmez,falın bi hafta bekler olacak olanın hükmü düşer Zaman aşımına uğrar sonra ay enerji alamadım,ay bakamıcam diye iade ederler vs vs,allah a emanet çalışıyo valla bizim sadakalarımızla😃😃😃

Siteye mail attım karalisteye almışsanız öyle olabilir diye Cvp geldi baktım yok öyle Bişey ilgilenir misiniz falcıya ulaşıp dedim böyle böyle daha 2 hafta önce tarot açılımım görünmüyor diye iade etmişti yani teknik problemden dolayı gelen cevaba bakar mısınız 'bizim falcılarla böyle bir iletişimimiz yok,biz öyle olabileceğini düşünüyoruz'😡hay allahım ben Tellwe yi flash tv ye benzetiyorum dünya yansa umurlarında değil tey Tey havalarında kimsenin kimseden haberi yok 😀😀falcı kim müşteri hizmetlileri kim açılım karışır,fal görünmez,falın bi hafta bekler olacak olanın hükmü düşer Zaman aşımına uğrar sonra ay enerji alamadım,ay bakamıcam diye iade ederler vs vs,allah a emanet çalışıyo valla bizim sadakalarımızla😃😃😃

Sanırım 1 yıldız verdiğiniz falcı sayısı fazla, öyle olunca falcılar görüyor yaptığınız oylamayı o yüzden sizi kara listeye almıştır ondan fal atamıyorsunuzdur.

Size ters bir sey soylemedm lutfen mesajı dogru okuyun.. Ben de bi ara sureklı fal gonderdm o yuzden bu tur sitelerin bi süre sora bagımlılık olusturdugu konusuna degındım..

Size ters bir sey soylemedm lutfen mesajı dogru okuyun.. Ben de bi ara sureklı fal gonderdm o yuzden bu tur sitelerin bi süre sora bagımlılık olusturdugu konusuna degındım..

Anlayamadım? Daha önce konuda sizinle konuşmamıştık diye hatırlıyorum.
Sanırım Atart'ın mesajını alıntılayacaktınız.

Son düzenleme:

Bilemedim şimdi , o zaman yeniden başka bir isimle kayit yol tellweye ?

arkadaslar nette su falı baktırmak ıstıyorum daha once nette su falı baktırıpp memnun kalan arkadaslar var mı dediklerinı yasadım dedıgınız birde telwede binnaz die bir yorumcu var suya bakan daha önce baktıran oldumu lütfennnn acillll cvp yazamısnızz hemen baktırmak ıstıyorummmm sımdıden tsk :)

ben telwede selena ya baktırmıştım çok memnun kalmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…