tellwe.com'da bakılan fallar!

Evet miraclenil emek veriyor, fala özenerek bakıyor. Bana söylediği iki durum gerçekleşti ancak teferruat şeylerdi. Hayatıma yön verecek gelişmelerden değildi... Asıl olayı olumlu yorumladı bende de, vakit vermedi yakında dedi. Hayırlısıyla çıkar fallarımız umarım. Bu arada herkesin bayramını kutlarım :KK61:

Miracenile bende baktirdim onun yorumu cok degisikti olmayacak bisi de degil ama gerceklesmiste degil
Fallarinin az cok cikiyor olmasi guzel en azindan fal tutturma potansiyeli olan biri anlamina geliyor bu

Crimsona hic baktirmadim burdaki yorumlardan sonra..allahtan bu forum var..olumlama vs sacma sapan isler bence..bi isin olacagi varsa istedigin kadar olumsuz dusun, yine de oluyor..pufff adam gibi falci kalmadi elimizde yaa..bi tek bilge yi merak ediyorum artik..

Falcının olumlama vermesi de ilginçmiş. Modern çağın safsataları olumlama vesaire. Naçizane bu işlerle çok uğraşmış biri olarak, bir şeyi sürekli -olumlu da olsa- düşünmenin o şey hakkında bir bariyer oluşturduğunu düşünüyorum. Bu noktada olumlama vs. sanki o şeyin olmasını imkansız hale getiriyor. Ya da ben çok yüklendim o yüzden hep ters tepti... :KK19: Ancak istediğim şeyleri unuttuğumda ya da düşünmediğimde yolların açıldığını tecrübe ettim. Kısaca, olacaksa oluyor dediğin gibi, ama olmayacaksa çatlasan da olmuyor. En azından yaşaman gereken bir vade, çekmen gereken sabır ve vermen gereken bir sınav olduğu için...

Miracenile bende baktirdim onun yorumu cok degisikti olmayacak bisi de degil ama gerceklesmiste degil
Fallarinin az cok cikiyor olmasi guzel en azindan fal tutturma potansiyeli olan biri anlamina geliyor bu

Miraclenil için umut vaat eden falcılardan diyebiliriz belki... Bana Saraylı Hanım'la aynı olayları anlattı. O yüzden de şaşkınım. Bakalım, göreceğiz. Az çok çıkması iyiye işaret olabilir tabii... Çünkü bende çoğu falcı patladı ve alakasız yorumlardı.

Falcının olumlama vermesi de ilginçmiş. Modern çağın safsataları olumlama vesaire. Naçizane bu işlerle çok uğraşmış biri olarak, bir şeyi sürekli -olumlu da olsa- düşünmenin o şey hakkında bir bariyer oluşturduğunu düşünüyorum. Bu noktada olumlama vs. sanki o şeyin olmasını imkansız hale getiriyor. Ya da ben çok yüklendim o yüzden hep ters tepti... :KK19: Ancak istediğim şeyleri unuttuğumda ya da düşünmediğimde yolların açıldığını tecrübe ettim. Kısaca, olacaksa oluyor dediğin gibi, ama olmayacaksa çatlasan da olmuyor. En azından yaşaman gereken bir vade, çekmen gereken sabır ve vermen gereken bir sınav olduğu için...

Miraclenil için umut vaat eden falcılardan diyebiliriz belki... Bana Saraylı Hanım'la aynı olayları anlattı. O yüzden de şaşkınım. Bakalım, göreceğiz. Az çok çıkması iyiye işaret olabilir tabii... Çünkü bende çoğu falcı patladı ve alakasız yorumlardı.

Crimsonun olumlama değil daha farklı çekim yasası diye bir şey yani olumlama yapmıyorsun nasıl anlatayım kafanda olayı olmuş gibi bir kez canlandırıp kendi farklı şeylere adepte ediyorsun eskisi gibi düşünmeyeceksin v.s

Crimsonun olumlama değil daha farklı çekim yasası diye bir şey yani olumlama yapmıyorsun nasıl anlatayım kafanda olayı olmuş gibi bir kez canlandırıp kendi farklı şeylere adepte ediyorsun eskisi gibi düşünmeyeceksin v.s

Crimson'un bahsettiği şey imgeleme....Yaratıcı İmgeleme..

Kizlar telweede saraylihanimin dedikleri cikiomu kahve atsammi? Biliosunuz dun gece rezzanabla moralim i cok bozdu hatta sordugum soruyu da geri cektm siteye mail atip.fikir verin canlar

Ben takilma derim rezzana bir kere baktirdim bir halt bilemedi bende:KK1: sarayli hnm iyi ben beğeniyorum denemeni oneriyorum kirazeyide deneyebilirsin.bnm sana onerim bu kadar duygusalsan iliskinle ilgili pek fal baktirma,kendimden biliyorum insan etkileniyor.olumsuz falin etkisiyle fala kosuyorz tekrar bu da kisir dongu oluyor :/

Ben takilma derim rezzana bir kere baktirdim bir halt bilemedi bende:KK1: sarayli hnm iyi ben beğeniyorum denemeni oneriyorum kirazeyide deneyebilirsin.bnm sana onerim bu kadar duygusalsan iliskinle ilgili pek fal baktirma,kendimden biliyorum insan etkileniyor.olumsuz falin etkisiyle fala kosuyorz tekrar bu da kisir dongu oluyor :/
evet canim haklsini en iyisi bi sure baktirmamak benim icin.

Kizlar telweede saraylihanimin dedikleri cikiomu kahve atsammi? Biliosunuz dun gece rezzanabla moralim i cok bozdu hatta sordugum soruyu da geri cektm siteye mail atip.fikir verin canlar

Benim yeni sayılır Saraylı'ya bakımım onun için çıktı veya çıkmadı iki ay sonra söyleyebilirim.Rezzan ile ilgili Binnaz abla topikte yazdım sana fikrimi,hiç kafanda kurduğuna,üzüldüğüne bence değmez.

Tamam kizlar denicem bakalim kahvemi yapip.alcanzarcim sana da tesekkurler umarim guzel ferahlatici seyler duyarim gerci ozaman da pembe tablo derim :))
Rica ederim canım ne demek..İnşallah güzel ve olacak şeyler duyarsın Saraylı'dan.
Biraz acele et, çok kişi olursa sirada, bugün sana sira gelmeye bilir :))

Evet ya aynen öyle,çok sıra olduğunda gece 24:00-01.00gibi bakımı yorulduğu için bırakıyo Saraylı,banada bi sonraki gün geç saatte gelmişti yorumu.

Selam kızlar, en sonunda Saraylıhanım'a baktırabildim. Çok detaylı emek verilmiş bir bakımdı, enerjisini sevdim. Yalnız ilginç bir şey oldu. Saraylıhanım'ın öngörüleri ile Miraclenil'in söyledikleri neredeyse bire bir... Anlattıkları mekanlardan kişilere kadar. Sadece Miraclenil zaman vermedi, yakın gelecek dedi. Saraylıhanım zaman verdi. Bu açıdan bakınca, eğer Saraylıhanım'ın dedikleri çıkarsa Miraclenil'i de pek yabana atmamak lazım diye düşünüyorum. :KK31: Saraylıhanım'a baktıranlara sorum var; kendisi verdiği tarihler konusunda ne kadar isabetlidir?

Kızlar saraylı için bende kredi yükledim az önce kartları seçip gönder dediğimde bu falcıya fal gönderemezsiniz yazısı geldi.neden olduğuna dair bi fikri olan var mı😞

Kızlar saraylı için bende kredi yükledim az önce kartları seçip gönder dediğimde bu falcıya fal gönderemezsiniz yazısı geldi.neden olduğuna dair bi fikri olan var mı😞

Fal alımını kapamış olabilirmi??

Umarım öyledir çünkü daha önce açılım görünmüyor diyerek iade etmişti.klasik telwe kahinvangavari kaprisli falcılarından değil sanırım değil mi?

Bu tür site ve programlar istemeden de olsa insanı bagımlı kılıyor ve bir kere daha bir kere daha derken bir bakmısın zamanının cogunu orada harcamıssın..

X