tellwe.com'da bakılan fallar!

yorumlarınıza göz attım sonra tekrar yazmaya karar verdim :) cezvve deki şeymaya yolladım birini iade etti bakmadı. sonra 2. sırada olmama rağmen 2 gün bana sıra gelemdi sonra ordan başka birine değiştirdm falı biraz alakasız oldu ama neyse dedim. benim faldan yana şansım yok galiba iade ettiler hep :) bir kaç arkadaşımdan missladybird için iyi şeyler duydum. çıktığını söyledikler. hatta bri olumsuz falına kızmıştı sonra falı çıkınca geri gidip bi daha baktırdı :) ben de baktırdım baya bildi. soru sormadan sadece evlilik hayatım dedim her şeyi döktü ortaya. bazı falcıları biri beğeniyor biri beğenmiyor. anına denk geliyor sanırım falcıların ben beğendim ama bir baktırdığıma bir daha baktırmak saçma geliyor. başka falcı arıyorum o yüzden :)

Selam kızlar! Sizin tavsiyelerinizle Sema'ya fal göndermiştim. Dünden beri beklemedeydi. Sonra bugün "faldan sıkıntı aldım, bakamam" deyip iade etti. Korkmalı mıyım? :18:

Sema benim falımı da iade etti. Sıkıntı almış, bakamazmış. Çok fal baktırdım il defa oluyor böyle. Ben de bulamadım baktıracak kimseyi... Soğudum iyice

Sema benim falımı da iade etti. Sıkıntı almış, bakamazmış. Çok fal baktırdım il defa oluyor böyle. Ben de bulamadım baktıracak kimseyi... Soğudum iyice

canım baksana bana da aynı şeyi söylemişti yani o yüzden korkmana gerek yok :) demekki uymamış falımız ona bakmamış :) :) sallamış bence. korkma. bana kimse böyle dememişti. kahve falı çok ilginç ya kartlara neyse de kahveye herkes bakamıyor iade ediyor o yüzden.

Evet şekerim, senin yazdığını sonradan gördüm. Korkacak bir durum yok o halde. Enerjimiz ağır gelmiştir belki Bir de nasıl bekliyorum dün sabahtan beri... Boşuna...

Evet şekerim, senin yazdığını sonradan gördüm. Korkacak bir durum yok o halde. Enerjimiz ağır gelmiştir belki Bir de nasıl bekliyorum dün sabahtan beri... Boşuna...

kahve için missladybird önerirdim. ama şuan kahve falı almıyor. kapatmış ben de baktırcak başkasını arıyorum

kahve için missladybird önerirdim. ama şuan kahve falı almıyor. kapatmış ben de baktırcak başkasını arıyorum

Hmm... Ben de kahve falı seviyorum ya, tarotta bir türlü konsantre olup kartları seçemiyorum. Katina da uymaz bana, iş için baktırıcam. 7 kredim kaldı, bir harcayamadım, harcadıktan sonra daha da baktırmayacağım aslında. :44: Sanki baktırdıkça süreç uzuyor gibi geliyor bana... Ya da çıkmayan fallar yan etki yaptı

ay çok güldüm valla :) evet olumsuz etkilediği doğru da muhabbet olsun diye baktırıyoruz işte ( o yüzden kim biliyo diye uğraşıoruz )

Miraclenil fena degilmis.

Döndüm dolaştım yine Miraclenil'e döndüm Cherry sen baktırdın mı Nil'e?

ay çok güldüm valla :) evet olumsuz etkilediği doğru da muhabbet olsun diye baktırıyoruz işte ( o yüzden kim biliyo diye uğraşıoruz )

Ne bileyim belki de benim hüsnü kuruntumdur. Ama o fallardaki tarihler hep ileri atıyor. Bahar geliyor, yaz sonu oluyor, yaz ortası sonbahar sonu, kışın hemen başı, sonra ocakbaşı filan oluyor, bu hikaye hep böyle gidiyor

Ben baktirdim, zaman, vade vermemis, olay cikarsa yazarim.

Merhaba zor bir süreçteyim bende o yüzden bi haftada neredeyse bütün siteleri denemişimdir. Bu süreç için baktırdığım kişiler -------
---Tellwe---
Falaniyethakkaniyet- bu adamı seviyorum daha önce dedikleri oldu. Fakat bu sefer ne olacak bilmiyorum. Tekrar barışma vermiş ama çok fena bir durum o yüzden barışma bir mucize benim için. İki aylık süreç vermiş.
Herra----- daha evvel dediklerini yaşadım. Dobra açıkça demişti bana sana aşkı yok sevgisi var diye. O nedenle seviyorum. O da barışma vermiş yakın zamanda.
Medyumemel----- şu an yaşadığım olayı aylsr öncesinden söylemişti. Sonrasında başkasıyla tanışacağımı söylemiş ama tarif ettiği kişi yine aynı kişi diyebilirim. Netleştirmek için bir daha baktırdım. Hiç bir bilgi vermedim. Durumu bilmiş yine ki eski fallara dayanarak fal bakması mümkün değil aynı hesapla bir sürü kişiye baktırmıştım.Eskiden geri dönüş var diyor. Temmuz sonuna kadar Ama bilemem.
Medyumselen@----- bu kadın hakkında çıktı veys çıkmadı diyemeceğim. 3.falım eskiden geri dönüş yok yenisiyle tanışacaksın dedi. 1-2 ay süreç vermiş o da.
Serüven------şu anki durumu tarif etmiş ruh halimi çok güzel bilmiş. Yeni biri diye demiş.
Kahinson---sanal fal attım biri seni çok kıskanıyor demiş olması muhtemel ama emin değilim ve yeni bir aşk vermiş wvleneceksiniz falan demiş

BİNNAZ
Ester kiraldı sanırım sadece aşk hayatımı sordum hiç bir bilgi vermedim kart açıklaması yapmış doğru düzgün birşey dememiş.
Efsun aksoy----- ona açıkça sordum barışma olacak demiş
Mert ışıktı sanırım---- ona bilgi vermedim şu burçtan biriyle ilişkin olacak demiş gerisi klasik laflar verdiği burç onun burcu ama olurmu bilmem.
Fal sepeti-----
İlkay gür--- çok methedildi. Hakikaten dobra kadın açıkça söyledi herşeyi ama gelir ama sen barışırmısın bilmem dedi. Bende bilmiyorum valla.
Birine daha baktırdım burada ismini unuttum e li bişeydi. O da pek bişey söylememiş karskter analizi yapmış durmuş ben barışma varmı dedim o ise ilişki olsa şöylr olur böyle olur falan demiş. Evlilik yok demiş ama ben onu zaten merak etmiyordum.
Duruma gelince gerçekten zor bir durum bizim barışmamız falan. Gelse bir türlü gelmese bir türlü. O nedenle kim haklı kim haksız göreceğiz herkes ağustos a kadar bir ilişkim olacağı konusunda hem fikir. Ben ne onu affetmek istiyorym ne de başkasıyla olmak. Tek istediğim şu acının geçmesi o kadar. Allah büyük. Tek bildiğim bu.

melek öz nasıl bir falcı arkadaşlar? önceki sayfalarda övenler olmuş? bir de miss lady bird demişsiniz? ben yabancıyım bu konulara biraz?
geçenlerde serüvene baktırdım kitap falı, onun dışında kimseyi blmiyorum. serüvenin yorumuda tutup tutmadığı ağustosda belli olacak..
kahve falında kimi öenririsiniz. yardımmmm....

ben serüvene baktırmıştım. söylediklerinin hiç biri çıkmadı da tutmadı da. zaten sadece sorduğum sorulara cevap vermiş. ben genel fal bakımı istemiştim. bunu kimse yapmıyor! missladybird e baktırdım. açıklama yapmadan bildi bnmkileri ama beğenmeyenler de var (tüm falcılar için geçerli) melek özü bilmiyorum hiç online görmedim kendisini. bir de dün falaniyethakkaniyete baktırdım hoşuma gitti diyebilirim. bugün kirazeyi denemeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…