tellwe.com'da bakılan fallar!

ayy ilahiii özlemm benii güldürdünn iyiki gördüm ha yoksa atıyodum

Siraz ı denemişmiydin ucuz bir şeyler arıyorsan dene ben 3 gün önce baktırmıştım fiyata göre bayağı iydi

denedim denedim 3 kredilik olmasna ragmen bence fazla iyi siraz bi arkdmda attı ona gelsin onun yorumuda degerlndrme yapıcktım onun hkkında bende

denedim denedim 3 kredilik olmasna ragmen bence fazla iyi siraz bi arkdmda attı ona gelsin onun yorumuda degerlndrme yapıcktım onun hkkında bende

beğendiğine sevindim, bende beğendim tabii işime gelenleri söylediği için şaka bir yana böyle beğeniyoruz ediyoruz sonra tırt yok

beğendiğine sevindim, bende beğendim tabii işime gelenleri söylediği için şaka bir yana böyle beğeniyoruz ediyoruz sonra tırt yok

sormaaaa hepimis begeniyoruz iştee begenmekle kalıyoruzzz
bugün esinceyi bekliyorum radarımda o varrr

Son düzenleme:
Bu birşeymi kadına kargo ile yurt dışından geliyormuş

Iiyi ho$ta cok iyi bakan biriyse anne adi alarakta bakabilir fincan yollamaya gerek yok yani yada teknolojiyi kullanan biri de mi yok yaninda fincan icinin resimlerini atmak kolay olur amma ve lakin kahve falindan uzun vadeli gelecegi görecegini düsünmüyorum

Hadi bakalım hayırlısı ne diyeyim Esince yi beğenende bayağı var ben denemedim.

tatlım esince fena değildir ama şok edici değildir söyliim.. yani beklediğin tipte bir şaşırma olmaz..klasiktir..daha önceden de defalarca söylediğim gibi şu şu burçlardan bir erkekle tanışacaksın diyip 3-4 burç sayabilir.. ben bu tip bakımları sevmiyorum..

Şekerciğim İstanbul un Etiler semtindeki medyum dan bahsetmiyoruz, Mardin Kızıltepe deki bir kadın dan üstelik bu kadın hoca medyum v.s değil ki anne adıyla baksın klasik kahve falı yorumcusu teknoloji olarak internet v.s söylüyorsan 2015 yılı olmasına rağmen (işim gereği o bölgeleri çok iyi biliyorum) hergün saatlerce elektrik kesintisi, internet bağlantısında sorunlar var. yani keşke senin dediğin gibi telwe , binnaz abla gibi olsa hop burdan göndersek bana da çok külfetti geldi kargoyla göndercen sonra teslim alıp almadığını kontrol edecen v.s v.s v.s ama isteyen deniyebilir deneyen olursa da yorumlarını paylaşırlarsa çok iyi olur

Bana mantıklı geldi valla..Olmayacak şey değil.Mardin'e gitmekten kolay.Tek sıkıcı tarafı takibi işte yaa.Ben bi düşüniyim,çok uzak değilim yalnîz İlknur'cum kafa olarak ,her an nosunu isteyebilirim senden.

tamam canım ne zaman istersen

Millet apart bekliyormuş ne bu böyle ya :26:

Millete çıkıyo demek ki.Melek bana iki defa tarot baktı,küçücük bi dediģi dışında hicbiri çıkmadı.Geçmiş ve anda kusursuz başarılı da oda bana bişey ifade etmiyo.
Yalnız insanoğlu fala meraklı harbiden,kimse inanmıyorum demesin.Fal cafelerde òyle ,lafa gelince millet atar tutar fal günah bilmem ne, o kafelerde o kuyruklar o randevular nasıl doluyo hiç anlamıyorum.Biz en azından dürüstçe kabullenmişiz bağımlılığımızı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…