tellwe.com'da bakılan fallar!

Hem de nasıl bu kadar site bu kadar cafe niye var arz talep meselesi ben parmağındaki yüzüğü satıp fal baktıran bilirim, şimdi kurslar bile açılmış gerçi onlar astroloji adı altında ama bir nevi fal işte

Tabi canım basbayağı fal kursu onlar.Ha kahve falı eğitimi yok tabi ama tarot kursu gırla.Bu arada aradım Fatma bacıyı ilkinde başka biriyle görüşüyodu ,ikincide açmadı.Bu saatten sonra rahatsız etmem zaten yarın tekrar denerim.
sistem nası oluyo fal sepeti'nde? yarın sabahtan mı atayım?
Eğer illaki Melek diyosan o çevrimiçi olunca atman gerek.Kollayıp beklemen gerekecek.

Canım ben beğenmiştim ama çıkanı da var çıkmayanıda face de takip edebilirsin girmeden önce yazıyor

Arkadaşlar bu telwedeki Siraz uçmuş duvarına yazmışlar 17 sıradayım falan diye burdaki yorumlardan sonra mı böyle oldu acaba ben 3-4 gün önce kredim bitsin diye 3 TL bir kahve yollamıştım hemende cvp çok hoşuma gitti yazdım sonra bir iki arkadaş daha yazdı yanılmıyorsam şimdi hatun bayağı hızlı ilerliyor bu site yapılan yorumlar bayağı etkili oluyormuş.

oda kötü be canm böyle olunca yığılma oluyor falcılarda savsaklamaya kopyala yapıştır olaylarına giriyor yetişemiyorlar...

benim arkadaşta 8.sırada tam 2 gündür

ya ben 3 kredi diye attım 14ncü sırada dedi.geceden beri bakıyo güya hatun 10ncu sıraya gelebilmişim ha sinir oldum

bekliyoruz bekliyoruz kahve atmıştı o 17.sırada olan bile varmışşşş:44:

benim merak ettiğim sizin yorumlardan sonra az çok belli olur, gerçekten iyimi yoksa bizim yaptığımız yorumlar v.s sayesinde mi oldu

Hadi ya bu kadar bekletiyor mu su an sasirdim? Ben dün gece 12 gibi fal attim hemen bir saat bile bekletmeden yolladi yorumu bende sasirdim cünkü bayaaa sira vardi.. siraya göre bakmiyor demek ki.. gecmisle ilgili bildikleri vardi ama kisa yazmis.. beni belkide dün tartistigim bir falci vardi o yüzden hemen siraya aldi onun düzelttigi yorumunun benzerini yazmis zaten.. kararsiz kaldim..

Son düzenleme:

bence tartışmayla ilgisi yok sıraya göre bakmıyor çünkü ben attığımda tama hatırlamıyorum ama 4 mü 5 mi neydi çabuk sıra geldi, hatta arkadaşım fal attığında 8.sıradaydı sonra 7 oldu ve hop falı yorumlandı ama onunkine şöyle yazmıştı bu fal türünden 3 talep oldu analizlerini yaptık, gibi bir şeyler yazmıştı.

ben sinir oldum duvarına yazdım.dün 14ncü sıradaydım şu an 10dayım ama siz 7 fal bkamış gözüküyosunuz sırayla neden gitmiyosunuz diye.onu yazdım görmedi o sırada 11nci sıraya düştüm ben iyice sinirlendim.tekrar yazdım 11deyim şu andada diye.
geri iade etmiş işte zamanınız kısıtlı galiba falan diye güzel bi dille tabi ama benim yorumlarımı da silmiş.
daha da fal atmam bu ne böyle sırayla gidiyorum yazma o zaman yani

Belki hangisiyle enerjisi tutarsa ona hemen yorumluyordur digerinide bekletiyordur.. ben kahve yollamistim kendisine o an kahve bakasi varmis demek hemen yorumladi

aubina ya baktıran var mı? biri sayfasına ovvv diye yazmış. acaba ne oluyor dedim, çok mu beğenmiş ki ovvv yazmış nedir?

vay anasını neler olmuş burda :) arkadaşlar siraza 4 kere fal yolladım 4üne de bakmadı 1. sırada olduğum halde o yorumlar hiç gelmedi. biri semayı söylemişti ona yolladım güya falımdan sıkıntı almış bakmadı. anlamadım ben baktıracak kimseyi bulamıyorum. kiraze ve portakal dikkatimi çekti ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…