tellwe.com'da bakılan fallar!

slm kızlar medyumhiper nasıl baktıran var mı ?

bir dönem burada çok popüler olmuştu ben de o dönem baktırmıştım ama tamamen sallamasyondu falı..çok çok üzüldüğüm kredilerimdendir ve ücreti de az değildi diye hatırlıyorum.. dua vs hikayesi doluydu..

slm kızlar medyumhiper nasıl baktıran var mı ?

Benimde heba olan kredilerimden.Hiper'e göre herşey on numara beş yıldız olacak.mış mış mış.Yalanda olsa güzel bişeyler duymak isteyince en doğru adres.

allah allah ayrıntılı ve her soruya cevap vererek bakan biri kendisi.ben şimdiye kadar orada düzgün bakan bir onu gördüm.bazen diğerleride tek tük canları isterse düzgün baktı.ama dediğin gibi cnm enerjide tutmamış olabilir.belki çıkan kartlar sadece yazdığı kadardı bilemiyoruzki..
ama sonuç olarak herkesin bence falcı yorumlaması farklı kimine kötü dendi diye kötülüyor.kimine çıktı diye övüyor.kimine istediği söylenmedi diye burada hırsla yorum yapıyor.bence kendinizi anlayan ve enerjiniz tutan kişiyi bulup baktırmak..

klotho'ya ben dee 2 kez baktırdım diye hatırlıyorum.. durum analizini iyi yapıyor gerçekten de ancak geleceğe yönelik tahminleri maalesef çıkmadı bende.. insan olarak iyi biri ancak dediğim gibi artık sadece uzaktan bakıyorum profiline..

Kızlar biraz önce Kızıltepe deki Falcı Fatma ile görüştüm cep nosu aldım

medyumsiraza baktirmissin heralde? Nasildi sence göndermeye deger mi?

Canım siraz a 2.inci baktıran benim maili kullanan bir arkadaşım (eşinden dolayı) şu özel faldan baktırmış beş soru sormuş

örnek olarak veriyorum :

1. hamile kalacakmıyım
cvp veriyor
2. Eşim beni aldatıyormu
cvp veriyor

bunun gibi sorularsormuş cvp larını aldı yani şu an için sorduğu soruların cvp ının çıkıp çıkmayacağı için zaman var

Telde bakiyomuymuş İlknur?Yada farkli bi bilgi aldinmi?

Canım Fatma şöyle dedi.

başkası içip kapattığı vakit bakmıyorum

kendin içip niyetlenecek sin çözüm olarak da ; kapatılan falı kurumaya bırakıp açmadan kargo ile adresine gönderiyorsun telefonunu yazıyorsun
alınca çağrı yapıyor yada o sıra sen takibini yaparsın 30 TL ye bakıyor.
isteyene özel den telefonunu atarım benden almadınız :)
Fincan kırılır v.s diye dert etmeyin özel ambalaj lar var sarıp kutuyla gönderince bir şey olmuyor en azından internet üzerinden kırılacak bir eşya v.s satın almışsanız bilirsiniz. Türkçesi fena değil anlaşılıyor .

Evetttttttttt isterim telefonunu ve varsa adresini..........helal hatuna, kargo super bir fikir hehehhe

yanlşlkla ben ilknuru alıntılamışımmm senmisin kız orda falımı iade et diyen bende onu okuyodumm tam atıcktım onu görnce vazgectm

Ay evet benim saka gibi resmen.. kopyala mis yollamis biraz düzeltmeler yaparak baslarda isim kullanmis sonra onlarida vazgecmis iliskiniz sevdiginiz vs. yazdigi bir kelimesi ise yaramaz baliklarin var tarzi haha sinirden gülüyorum o kadar berbat ki.. insan bagri uyan birseyler kopyalar yaaa su an ki iliskiniz demis evlilik demis.. herif beni aldatmis terk etmis ben ona bunu belirtmisim adam evlilik diyor ben o manyagi napiyim daha Allah belasini verecek mi onu merak ediyorum sadece birde unutmadan o kadin benim arkadasimmiz hahahahaha tabi canimmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…