tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar uzun bir aradan sonra merhaba tekrar
Epeydir tellwede baktırmıyorum ama dışardan birini buldum Esra isminde. Telefonda ona baktırmıştım 1 ay önce. İşle ilgili dediği şeyleri yaşadım diğer konuların vadesi var. Anlık durumda ve geçmişte de iyiydi. Özelden paylaşırım isteyen olursa

benimle paylasir misiniz?

kizlar kizlar nasılsınızzzz?

1 yildir kendimi uzak tutmuşum tutmuşuuuuum ama yine geldi fal perileri. şöyle bir gecmis mesajlara bakayim dedim kim kimi öneriyodur acaba diye, 4-5 sayfa kadar önce olmasi lazim birbirlerinin fallarini görebiliyor diğer falcılar sanırım diye süpheye düşülmüş. o detayi bilmiyorum ama özellikle 2017-2020 arasi tellwede ciddi bir çoklu profil olayi vardı.
mesaj atip bir bakın yani diyordum aşırı belli şeyler vardi korkmadan ayni seyleri duvarlarinda paylasabiliyolardi. çoklu profil yok diyordu tellwe. ordan anladim ki çoklu profil demek daha cok kazanç demek, o yüzden üstüne düşmüyorlar.
şüpheniz varsa bilin ki isin ardında coklu profil olma olasılığı var. yillarim beni hatta bizi yaniltmadi.
kimleri kimleri burda yazdik, uyardik hey gidi heey.

her neyse kiz yazdım da yazdım özlemişim. esas mevzu şu, bana iş ve para bakimindan tutarli birisini önerirseniz aşiri mutlu olurum. yeni bir iş kurmayi planliyorum hem de aşırı yakın bir zamanda.heyecanli ammmaa bir o kadar da umitsizim. bugün telefondan su ucretsiz uygulamadan baktirdim da, icim kipir kipir oldu doyamadım ya.
ha oralardan kurtulmussun tekrar düşme, ben bakarim hemi de beles diyeniniz varsa da hemen içer yollarim.

Hisli özel fal seçmiştim fotoğraflarımızı da atıp
—bu çocukla aranızda bir enerji bağı yok uzun bir fal olmaz bakamayacam iliski durumu olmayacak—-
Demiş

Böyle yaptıkları var mı
Bana da bakmadı, enerjimiz uymadı diye iptal etti.

Medyumhestia ya attım ben de o yüzden. Anda güzel bakmış beğendim ama vadesine 2 hafta var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…