tellwe.com'da bakılan fallar!

Sorma hic aklimda yoktu artik yeter yollamak istemyorum daha fazla zaten tutacak olan tutar yazarim buraya ama gecen yaz baya sacma falcilari denemisim cok pembe tabloyu gercek fal sanmisim ona yaniyorum o zamanlar yeniydim :KK30:

oo geçen yazı hiç sorma :KK14: ...önceleri bende yeni fal baktırırken, falcıların her söylenen laflarına inanıyordum o zaman. sonra baktıra baktıra piştik tabi. Şimdi öylemi :KK45: her yoruma atlamıyorum artık. Ama yinede şu fal illetinden tam kurtulamıyorum bir türlü :KK31:

yani canın çikolata, dondurma :131: çeksinde,, yeter ki fal çekmesin :KK53:

Hihi bencede :) Keşke zaafım olmasa hiç. Bi yandan saçma geliyor bi yandanda kahve falı diyince gözüm dönüyor :)) kaptırmam kendimi dimi sonra bütün liraları kahve falına gömmeyim telwede :KK70:

Hihi bencede :) Keşke zaafım olmasa hiç. Bi yandan saçma geliyor bi yandanda kahve falı diyince gözüm dönüyor :)) kaptırmam kendimi dimi sonra bütün liraları kahve falına gömmeyim telwede :KK70:

biz düştük bu yola sen düşme dermişim :KK53: :KK53: benden söylemesi senin iradene kalmış artık :KK51:

Bendeki irade de.... :))) 15 tl altında bi deneme yapayım augur mesela hadi bakalım :KK55:

Biz dustuk sen dusme kardes (kotu yola dusmusuz gibi oldu :KK53: )

Augur gec bence, ilk fal icin fazla hardcore.

Ben FalciSema, KlothoYagmur, Kahince, SezgilerinDili ve SarayliHanim dan birini oneririm kahvede :KK1: Lakin Klothoyu 3 gun bekliyorsun, cok sira oluyor.

Son düzenleme:
Hic bulasma biz kendimizi kurtaramiyoruz
Augurda süpheli herkese tutmuyo gibi

Thalix cnm valla sen bu topiğe yazınca benim duvarda çıkıyor ya bakmayım bakmayım diyordum dün gece dayanamadım okudukça merakım arttı :)) augur denemeyim o zaman, mobil ödeme yapamadım ödenmemiş faturam varmış kardeşimden bi kerelik yükleyim bakalım pek umutlu değilim iyi olacağı konusunda ama merak işte :d

Ben FalciSema, KlothoYagmur, Kahince, SezgilerinDili ve SarayliHanim dan birini oneririm kahvede :KK1: Lakin Klothoyu 3 gun bekliyorsun, cok sira oluyor.

Hihi fal batağı diyorsun demek :KK70: Cnm tavsiyeler için teşekkürler baktırmadan yetiştin bitane seçip denicem bugün :) azda olsa memnum olurum umarım :KK31:

Thalix cnm valla sen bu topiğe yazınca benim duvarda çıkıyor ya bakmayım bakmayım diyordum dün gece dayanamadım okudukça merakım arttı :)) augur denemeyim o zaman, mobil ödeme yapamadım ödenmemiş faturam varmış kardeşimden bi kerelik yükleyim bakalım pek umutlu değilim iyi olacağı konusunda ama merak işte :d

Hihi fal batağı diyorsun demek :KK70: Cnm tavsiyeler için teşekkürler baktırmadan yetiştin bitane seçip denicem bugün :) azda olsa memnum olurum umarım :KK31:

Canim olay $u iyi falci diye bisiy yok neden diyceksin bilen bilir nasi olsa diye düsünüyorsun oda olmuyor neden cünkü mesela benim memnun oldugum bikac falci oldu tutturdularda gercek oldu dedikleri ama ben burda yazdim memnun olmayanlarda cikti
Demekki herkesle enerjisi uyusmuyor diye düsündüm
Tellwe icin bikac uyari arabesk stili olan aci kahvem ikamet efendim bitanem , adalar efsunlar bunun gibi abuk isimleri olanlara pas verme hele bi moonlight diye biri var boyuna reklam ici fos orda fal bakmayi bilmeyen insanlarda var bacim dogruya dogru artik ben kendim fal bakan bi insan oldugum icin anliyorum Kahve falindan cok bisi bekleme haftalik olaylar cikar hersey cikabilir
Tarot katina daha etkili soruna karsilik
Tellwede esince gercekten iyidir dediklerinden cikanlar oldu , onun disinda begendigim henüz fali tutmamis isimler var falcisema var mesela , serüvenin kitap fali var güzeldi sok ediciydi.. koca tellwede 3 isim baska yok hepsi cöp

Katinani bakmaya ben talibim bu arada özelden yaz biilgilerini :KK34:

Hahaha yorumuna koptum gercekten ne kadar güzel yazmissin ilk fal icin Augur fazla hardcore diye :KK70: bencede öyle tamamen katiliyorum sana :)))

Canim olay $u iyi falci diye bisiy yok neden diyceksin bilen bilir nasi olsa diye düsünüyorsun oda olmuyor neden cünkü mesela benim memnun oldugum bikac falci oldu tutturdularda gercek oldu dedikleri ama ben burda yazdim memnun olmayanlarda cikti
Demekki herkesle enerjisi uyusmuyor diye düsündüm
Tellwe icin bikac uyari arabesk stili olan aci kahvem ikamet efendim bitanem , adalar efsunlar bunun gibi abuk isimleri olanlara pas verme hele bi moonlight diye biri var boyuna reklam ici fos orda fal bakmayi bilmeyen insanlarda var bacim dogruya dogru artik ben kendim fal bakan bi insan oldugum icin anliyorum Kahve falindan cok bisi bekleme haftalik olaylar cikar hersey cikabilir
Tarot katina daha etkili soruna karsilik
Tellwede esince gercekten iyidir dediklerinden cikanlar oldu , onun disinda begendigim henüz fali tutmamis isimler var falcisema var mesela , serüvenin kitap fali var güzeldi sok ediciydi.. koca tellwede 3 isim baska yok hepsi cöp

Katinani bakmaya ben talibim bu arada özelden yaz biilgilerini :KK34:

Sağol cnmm gerçekten dediğin doğru fal işi biraz şans enerji mi tutması gerekiyor ne oluyor bilmiyorum ama ben inanıyorum hislere sezgilere.. En yakın örneği annem faldan falan hiç anlamazdı ama altıncı hissi çok kuvvetlidir temiz kalplidir, negatif enerjiyi çeker alır ilginç bi şekilde. Benim zorlamalarımla işte eline kahve tutuştururdum annecim bak içine ne doğarsa diye :) öyle öyle arada bakmaya başladı. Hayatımın çok önemli dönüm noktası diyebileceğim bi zamandan bi kaç gün önce fal baktı inanılmaz ama birebir yaşadım, atıp tutturmanın mümkün olmadığı ayrıntılar falan gerçekten şok ediciydi. Her baktığı fal böylemi hayır tabiki :) bende bu telwede 10 15 liradan fazla fiyatı olan fal baktırmicam zaten o kadar limitim yok eğlencesine bakalım ne denk gelcek :) özelden yazıyorum çokk teşekkürler :KK66:

Ayın son günü yıldıznameye uygunmu?Ne alâka ya? Hergün uygundur.Seruvenin de falı fena değildi ama burda batırmış bîrakmış yani.Kitap falının kendine özel duası var benim bildiğim.
Aileden kalma o eski kitap serüvende var demek:)
Gıcırtadarak açtığı bir asırlık sandıktan o tozlu kitabı çıkaracak ve bakacak,kendiside Hogwarts mezunu sanırım Seruven Potter.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dfghjkj. sevgili alcanzar konuya artık fal/falcı muhabbetinden ziyade senin mesajlarındaki mizah için geliyorum.:p

Asicicek'e sanal fincan yolladım az önce, güzel yorumladı içinde olduğum durumu. gelecek için zaman dilimi verdi merak ettiğim konuda, yaz ayları diye. bakalım olacak mı :KK31: gerçi baktırdığım tüm tarot, katna ve sanal fincanlarda hepsinin ortak noktası oldu bu yaz mevzusu :KK31:

dfghjkj. sevgili alcanzar konuya artık fal/falcı muhabbetinden ziyade senin mesajlarındaki mizah için geliyorum.:p

Başka türlü arada geyiğe vurmadan olmuyor artık kardeş,yazıyoruz ediyoruz,debelenip duruyoruz Allah rızası ićin online falda tastamam tek bir kişi çıksa.Ne için geldiğin önemli değil,önemli olan burda olman.Hoş geldin sefa geldin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X