tellwe.com'da bakılan fallar!

Mercury e baktiranlar ?? Tutuyor mu fallari ?? Yorumlari hep olumlu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mercury e baktiranlar ?? Tutuyor mu fallari ?? Yorumlari hep olumlu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bgn oturdum tum yorumlari okudum bu baslik altindaki mercury icin hava civa diolar hatta medyum emel falan ayni kisilermis diye yazanlarda var, ben ona yollamistim 20 gun falan toplamda beklemedim bakmayinca eeeh dedim geri cektim sonra tanitim yazisinda kendi icin bu faldir eglencedir gibi seyer yazincada pek ciddeye almadim cunku o kdr iddali seyler yazioduki onceden sanirsin kendisi tanri

bir de birseyi merak ediyorum cidden ya tellwe'deki bircok falci ayni kisi yada bu falcilar bizim duvarimizdaki yorumlari okuyabiliolar yoksa bazi kiilerin ayni seyleri ozellikle soylemeleri imkansiz gibi geliyor

bir de birseyi merak ediyorum cidden ya tellwe'deki bircok falci ayni kisi yada bu falcilar bizim duvarimizdaki yorumlari okuyabiliolar yoksa bazi kiilerin ayni seyleri ozellikle soylemeleri imkansiz gibi geliyor

Evet bencede farkli hesaplari olan falcilar cok.. mesela ben ASK3 ve portakal3 ayni kisi oldugunu düsünüyorum.. cogu burayi okuyor tabi ki ama genelde bes bilemedin on dakkada yazip atan veya kopyalayip yapistiran falcilar daha cok.. ayni seyleri söylemeleri aslinda normal mantikla yürütülmüs soru üzerine cevap veriyorlar nasilsa.. genelde 3-5 aylik vade verip olacak diyorlar.. ben gercekte fal baktirirken kahvemi iciyorum fincani acip anlatiyorlar soru felan sordugumu hic hatirlamiyorum.. ama tellwede sorusuz kahve kimse kabul etmiyor..

Evet bencede farkli hesaplari olan falcilar cok.. mesela ben ASK3 ve portakal3 ayni kisi oldugunu düsünüyorum.. cogu burayi okuyor tabi ki ama genelde bes bilemedin on dakkada yazip atan veya kopyalayip yapistiran falcilar daha cok.. ayni seyleri söylemeleri aslinda normal mantikla yürütülmüs soru üzerine cevap veriyorlar nasilsa.. genelde 3-5 aylik vade verip olacak diyorlar.. ben gercekte fal baktirirken kahvemi iciyorum fincani acip anlatiyorlar soru felan sordugumu hic hatirlamiyorum.. ama tellwede sorusuz kahve kimse kabul etmiyor..

evt seneler once istanbulda yasarken bende gider cafelerde baktirirdim arada ama hicbir zmn niyet sormazlardi yada soru onlar baktiginda eger extra sorun varsa tarot acarlardi burada falcilar senin sorun uzerinde ya olucak ya olmicak die yorum yapio ama benim ilgimi ceken 3-4 kisinin bana baska bir kismet oldugunu soylemsi gerci hepsinin tarifi mesleki tarifi biraz farkliydi ama bilemiorum burcunu birterk tutturdular bilemiorum ama bence ozelikle %100 oyu olan bikac falci kesinlikle ayni kisi

evt seneler once istanbulda yasarken bende gider cafelerde baktirirdim arada ama hicbir zmn niyet sormazlardi yada soru onlar baktiginda eger extra sorun varsa tarot acarlardi burada falcilar senin sorun uzerinde ya olucak ya olmicak die yorum yapio ama benim ilgimi ceken 3-4 kisinin bana baska bir kismet oldugunu soylemsi gerci hepsinin tarifi mesleki tarifi biraz farkliydi ama bilemiorum burcunu birterk tutturdular bilemiorum ama bence ozelikle %100 oyu olan bikac falci kesinlikle ayni kisi

Gece gece uyku tutmadi galiba sizlerdede
kizlar bende bazi hesaplarin ayni kisi oldugunu düsünüyorum ki portakal3 ile ask3 profil resimleri bile ayni onlar ayni anda online oluyolar ayni kisi ztn
ikinci tahminim ikamet ile acikahvem yazi stilleri ayni bana göre ayni kisiler
Simdi gecen yaz gördügüm cogu falci yok birakiyolar bence bi de bu durum var sürekli yeni falci geliyor

Gece gece uyku tutmadi galiba sizlerdede
kizlar bende bazi hesaplarin ayni kisi oldugunu düsünüyorum ki portakal3 ile ask3 profil resimleri bile ayni onlar ayni anda online oluyolar ayni kisi ztn
ikinci tahminim ikamet ile acikahvem yazi stilleri ayni bana göre ayni kisiler
Simdi gecen yaz gördügüm cogu falci yok birakiyolar bence bi de bu durum var sürekli yeni falci geliyor

o ikisinin ayni kisi olduklari bariz zaten

ama ikamele acikkahveme baktirmadim hic

ben esince ve karanliklarprensesinin ayni kisi olmasindan supheleniyorum nedense oyle bir his var icimde

ya bazi insanlar ortak calisio cunku birbirini tutan bazi fallar olamaz ayni yorumlar ayni sekiller, bunu ticari olaya dokenlerin yaptigi bu sanirsam

baktırmadım sen esaslı falcı arıyosun ama oyle bırısı henuz yok:KK9:istanbulda oturuyosan ıst falcılar topıgını bı karıstır ıstersen yıgıt var cezmı var ıkısınıde denemedım ama cezmı ıyı sanırım bıraz daha bekleyıp yorumlara gore onu denıycem:)

Öyle etkilileri dinlemekten de korkuyorum :KK53:

kızlar size bir falcının 1 ay içindeki tutarsız iki falını yazıyorum yazıyorum ki boşuna paranız gitmesin ...tellwedeki trelawney in falları;

bu 15.03.2014 teki falı iskambil yollamıştım.

Merhabalar. Falınıza ilk olarak şöyle bir baktığımda bir ihanetle karşı karşıya olduğunuzu görüyorum. Sevgiliniz olmadığına göre bunun çevrenizdeki birileri tarafından olacaktır. Gözünüzü dört açmalısınız. Yakın zamanda evleneceğiniz kişi ile tanışacaksınız. Bu yine ailenizin önerdiği biri yada çıkacağınız bir yolculukta tanışacağınız biri olacak. . Koyu renk saçlı biraz sinirli bir tip ancak iyi yürekli bir erkek ve gerçekten bu kişiden çok hoşlanacaksınız görür görmez. Beyefendi ile yaz sonuna doğru nişan görünüyor. Sizin tanışma ve sevgili olma sürenizde 1 ay içersinde olacak zaten. Hızlı ve tutkulu bir ilişki olacak. Anne biraz mırın kırın etse de baba damadı çok sevecek ve anneniz onun sayesinde daha ılımlı bakacak ilişkinize. Bir erkekten alacağınız hediye görünüyor. Romantik bir hediye değil aile içinden bir erkekten gelebilir hediye. Her ne kadar sıkılmış olsanız da ve endişe içersinde olsanız da sonuç kartınız mutluluğu gösteriyor. Son olarak iş hayatı ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu. Yeni bir iş veya terfi olabilir. Sorunuz varsa buradayım 5 yıldızınızı esirgemezseniz mutlu olurum sevgiler...

bu da dün tarot baktırmıştım.İşyerimde ilgilendiğim bi çocuk vardı onunla ilgili..Ama ona yoğun değilim..yeni biri olurmu diye sordum ki diğer falında var demişti...cevaba bakın..diğer faldaki iş yorumuyla şimdikine bakın...zaten işle ilgili yorumda istemedim...sakın diyim paranız boşa gtmesn

Merhabalar. Öncelikle dua, muska gibi konularda tecrübem yok bu yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemem. Bir uzmana danışırsanız daha sağlıklı olur. Falınıza baktığımda bu beyefendiye gerçekten kalpten bağlandığınızı görüyorum. O sizin için yasak elma adeta. Temiz duygularla seviyorsunuz onu. İçinizde ne fırtınalar koptuğunu bir siz bilebilirsiniz. Akşam onunla yatıp sabah onla uyanıyorsunuz. Beyefendi düzgün hatlara sahip yakışıklı bir bey. Açık kumral olabilir. Ancak kadın düşkünü biri kendisi. Her erkekte çapkınlık vardır az biraz ama onunkisi fazla. Çok kadının kalbini çalmış. Ama şöyle bir şeyde var eğer birine gerçekten aşık olursa o kişiye sadık olur. Sizinle ilgilenmesine bakılırsa sevgilisini gerçekten sevmiyor. Evet sizden hoşlanıyor ve yakın zamanda sevgilisinden ayrılacağı görünüyor. Kadın ona güvenmiyor: Oda onun nasıl biri olduğunu çözmeye başlamış ve güvenini kaybetmiş. Bu arada büyü veya kötü şansın peşinizi bırakmadığını düşünüyorsunuz. Ancak büyü söz konusu değil. Evet hayatınızda talihsizlikler yaşamışsınız ve yaşamaya da devam ediyorsunuz. Bu sizin kaderiniz. İlerleyen zamanlarda da çok güzel günler sizi bekliyor diyemiyeceğim. Bazı olumsuz olaylar yaşanacak. Çoğu şey ters gitmeye başlayacak. Hastalık veya kazalar olabilir. İş hayatınızda da maaşınızı alamama, işten ayrılma veya çıkarılma durumları olabilir. Bunları 1 ay içersinde yaşayacaksınız. temmuzdan sonra ferahlayacağınız günler başlayacak. Biraz zamana ihtiyacınız var. Çok emekler vermiş eziyetler çekmiş bir bayansınız. Bunları arkanızda bırakacaksınız. Düşündüğüz bey geleceğinizde çıkmıyor. Bende ilişki olacağını hissedemedim. Yaramaz biri. Sevgili olsanız bile sizi mutlu etmez. Farklı bir yaşam tarzı var. İş hayatınızda ise çabuk toparlanacaksınız ve yükseleceksiniz. İtibarınız artacak. Yorulacaksınız ama siz kazanacaksınız. Yaşadığınız olaylar yüzünden zaten aşk düşünecek vaktiniz olmayacak. Hayatınız düzene girdikten sonra ise yeni biri hayatınıza girebilir. Şuan kendisini tarif edemiyorum. Sadece yeni biri olarak çıkmış kartlarınızda. Sorunuz varsa buradayım sevgiler..

Son düzenleme:
bir de dün tarotcini fal göndermiştim bence kahinokeanos la ikisi aynı kişi....bir üslup bu kadar mı aynı olur? verdiği ay süreleri büyük harfle yazmaları söylenen temenniler falan...

fal baktıracaksanız kesinlikle farklı hesaplardan yollamak lazım ki sizi tanıyıp nabza göre şerbet vermesinler...

bir de dün tarotcini fal göndermiştim bence kahinokeanos la ikisi aynı kişi....bir üslup bu kadar mı aynı olur? verdiği ay süreleri büyük harfle yazmaları söylenen temenniler falan...

fal baktıracaksanız kesinlikle farklı hesaplardan yollamak lazım ki sizi tanıyıp nabza göre şerbet vermesinler...

Canim sen mercury e baktirmismiydin?

pardon başlık yanlış oldu, soru istemesi olacaktı.

evet ozlem23 ve emily_bostonci'ya kesinlikle katılıyorum; çok iyi ve sizle enerjisi tutan bir falcı zaten sizden soru beklemez, fincanı veya kartları açtığında patır patır söyler ne var ne yok. benim de reelde baktırdığım fallarda kesinlikle soru falan istemiyolardı yani, kendileri ne var ne yok söylüyolardı hayatımda olanları. bu sitede çoğu falcı soru istiyor, tuhaf yani, madem kendine güveniyosun niye soru istiyosun?

ha iyi falcılar elbette var, yok demiyorum. sizle frekans tutunca nokta atış yapabiliyorlar. ancak ben şu an bu siteye ödediğim paraya acıyorum, çok büyük bi miktar değil tabi ama yine de üzülüyorum. ha baktırmasam içimde ukte kalacaktı, rahatlattım bi şekil kendimi. bıraktım artık fal olayını. reelde memnun olduğum 1-2 falcı var, onlardan şaşmam artık. çünkü o yüzyüze falcılarım ben soru sormadan patır patır ne var ne yok söylüyolardı.

bir de bağımlılık oluyor bu sanal fal, bi daha bi daha bi daha baktırmak istiyosun, doymuyosun. olan paralara oluyor.

bana denilen vadelere daha var, zaman geçtikçe yorumlarımı yazacağım tabi toplu şekilde, kim patladı kim çıktı vs.

Son düzenleme:

telvedeki falcı sayıları düşmüş. :KK23: 2000 nin üzerindeki falcı sayısı 146 ya düşmüş. O zaman demek ki bir falcının birden fazla ek hesabı varmış ki, elene elene 146 ya düşmüş... Çünkü bir ara farklı hesapları olan falcıların tespit edileceği yönünde çalışmalar yapılacağı söylenmişti. :KK23: Demek hala daha bunun tam önüne geçilmemiş..:KK51:

Canim sen mercury e baktirmismiydin?

baktırdım canım geçen sene hem de iki kere falan... su falı bakmıştı galiba...sesi yorumu güzelde söyledikleri çıkmadı...

adam akıllı fal bakan geçen seneki fallarıda göz önüne alırsam klothoyagmurla, kahin vanga var bana dedikleri çıkan bi de gerçekçi yorum yapan...

baktırdım canım geçen sene hem de iki kere falan... su falı bakmıştı galiba...sesi yorumu güzelde söyledikleri çıkmadı...

adam akıllı fal bakan geçen seneki fallarıda göz önüne alırsam klothoyagmurla, kahin vanga var bana dedikleri çıkan bi de gerçekçi yorum yapan...

Kahinvanga bende cikmamisti
klothoyamurda isabet var gibi ama bilemiyorum tekrar yollamam gerek aslinda ondada ne zaman atsam sira var beklemeyi sevmiyorum

X