tellwe.com'da bakılan fallar!

Selenaya bende baktirmistim sevgilimden ayrildiktan hemen sonra.. bana sen iki haftaya yeni birisiyle tanisacaksin ve eski erkek arkadasin bunu görüp kiskanip senin ayaklarina kapanacak demisti.. he deyip gecmistim fali.. ben o kadarcik sevmemistim hemen baskasina takilayim.. bazen keske olabilseydim diye düsündügüm oldu sinirli anima denk gelince ama yok yaaa ben öyle olamiyorum.. ne diyeyim sevmeyipte seviyorum diyenler utansin bende cok fena toslamisti yani..

bu arada damdakikemancıyı deneyen oldu mu aranızda. fal bakmıyormuş enerji veriyormuş. Varmı enerji alıp memnun kalan

:) öyle mi o zmn seruvene baktırayım eyer baktrdıgın falstarsa memnun kalırsan onada yollarım :) 2 kişi seccem bugun

starlı birşey hatırlıyordum şimdi baktım evet baktırmışım. yaşadığın durumu iyi özetlemiş ama kart anlamlarını sıralamış gibi bir fal olmuş.

Falcısema da fena değil. ama yeni baktırdım net birşey diyemiyeceğim. medyum selenaya da baktırdım dedikleri çıkmamış.

bu arada acıkkahvemede baktırmışım. ne uzun yazmış öyle, okuyamam şimdi

ve serüvenin işle ilgili dediği bir şey çıkmış, sonradan farkettim. Ya ben baktırdıklarıma ikince kez baktıdıklarımda olmuş. kime ne baktırdım diyerek, bir zahmet edip bakmadığım için, boşuna param gitmiş hey allahım

saolasın cnm :)o zmn aksama falcısema ile seruvene baktırayım :)

saolasın cnm :)o zmn aksama falcısema ile seruvene baktırayım :)

açıkkahvemi şimdi okudum ikide bir cümle başında .....hanım, ....hanım, ...hanım.. laf kalabalığı gibiymiş.. .birde herşey çok güzel olacak,ışığı gördüm, uçacaksın az kaldı tarzında fal olmuş. tam bir komedi...çok sıkıntılı bir dönemimde baktırmışım belkide ondan öyle yazmıştır. sonuç itibariyle bla bla bla... enerjisi tutupta memnun kalanlarda var bilemiyorum.

aynen bende de klothoyagmur olmaz ya bu da dedikleri şeyleri yaşadığım için güvenimi kazandı canım

HAhaha insanonun falini okuyunca agit yakildigini ne kadar acinacak durumda oldugunu falan düsünüyor bence tamamne negatif enerji veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…