tellwe.com'da bakılan fallar!

bulsunlarrr bilerek kendi adımla geldim. Bir şey anlatmam ortalık yerde ama olurda bele ilgili bir şeyi burdan aldığını sezersem acımam veririm 1 yıldızı yorumu da basarım

bak bu da çok iyi bir göz dağı yiyosa burdan çeksinler kopyaları gerçi manas destanı gibi döşerler araya da öyle can alıcı bi kopya eklerler ki biz de vay beeaa bunu bildi ya tamamdır bu fal deriz

bu arada bu falimpir sitesi komedi falan gibi birsey herhalde

burada bazi arkadaslar herapunzel ovmus die merak ettigim bir yokliim dedim ama cok celiskili seyler soyledi boyle bilmiyorum sanki karsisindaki insana gore serbet verio durumu vardi, sonra kredilerim bitsin die bikac kisiye yolladim herkes cevrimici ama kmse fal bakmiyo yahu parami iade etsinler keske kimse ciddi deil bu sitede

Referanssız bakmadığını söyledi, bu duruma da ayrı şaşırıyorum. Ne alaka?

kızlar kiraze aslında bkıyor refereranssız..sitedeki diğer falcılar biraz üzmüşler onu, rica edip yollarsanız bakıyor. ben öyle yapmıştım.. tespitleri ve zamanı tutturdu bende..falı yollayıp içinde rica ederseniz bakabilir

Aslında olabilir ama klotho ile kiraze arasında kaldım. Klothoyu bekliycem sanırım.

bence bekle ya sonra keşke deme :)
şimdilik kiraze12 ye baktırabilirsin .

Sanırım karalama kampanyasına girmişler onunla ilgili o da önlem amaçlı böyle bi politika izliyor.
Çok rica edersen arkadaslardan duydum diye kabul eder canım duvarına yaz bence

Son düzenleme:

katılıyorum kirazeye rica edersen kıracağını hiç sanmıyorum zaten ses tonundan bile anlarsın cana yakın bir bayan ve çok güzel tespitler yapıyor öneririm.

kiraze için bir yorum yapacağım arkadaşlar, şimdi adı sıkça geçmeye başlayınca fal arşivime bir baktım. ben kendisine geçtiğimiz yıl aralık ayında baktırmışım. sesli yorum yapması güzel tabi ama dediklerinin bir zerresi bile çıkmamış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…