tellwe.com'da bakılan fallar!

peri cezvede promosyon falı ıstedıgımız falcıya yollayabılıyomuyuz yoksa telvedekı gıbı havuza duşup isteyen falcımı yorumluyo?

Tellwedeki gibi gülüm ama tek fark cezvve'de bot yok ordaki falcılar yorumluyor genelde yeni başlayanlar, bazen vipler de yorumluyor rica edersen

Her defasında son son diyorum ama durduramıyorum kendimi. Falımpir bitti şimdi de tellweye sardım. 2 gündür baktırdığım fallarla ilgili bilgi olsun istedim.
MedyumEmel : Katina baktırdım. Olumlu konuşmuş her baktırdığım falcı gibi. Büyü falan bahsetmiş ama kimsenin böyle birşey yapacağını sanmıyorum açıkcası. O paraya başka bir falcı denenebilir.

Almula925 : Katina baktırdım. Herkes gibi oda olumlu konuştu. Anda iyiydi. Tarih vermiş. Bakıp göreceğim.

İkamet : Kahve falı baktırdım. Oda olumlu yazmış. Durum değerlendirmesi ve kişilik analizi iyiydi.

Dilara8 : Kahve falı baktırdım. Herkesle aynı sonucu yazmış. Zaman vermiş. Durum analizi iyiydi.

Umutferah : Kahve falı gönderdim. Kişiyi fiziki olarak tam tarif etmiş. Oda olumlu yazmış. Durum analizi gayet iyiydi.

Medyum Selena : Su falı gönderdim. Harikaydı. Fiziki tarifi birebir aynı. Yaptığı işi, kardeşini, çevresindekileri birebir anlatmış. Geçmiş ve anda çok çok iyiydi. Diğer tüm falcılar gibi aynı sonucu yazmış ve zaman vermiş. Kesinlikle tavsiye ederim. Verilen parayı sonuna kadar hakediyor.

Kiraze12 : Katina baktırdım. Referans olmadan bakmıyormuş. Ama inat ettim baktırdım. Ve inanın buna değdi. Çok iyiydi. Geçmiş ve anda çok başarılıydı. Oda diğer baktırdıklarımla aynı sonucu söyledi. Tarih verdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Rehber : Kahve falı baktırdım. Herkesle aynı şeyleri söylemiş. Olumlu konuşmuş. Ama kısa bakmış ve yıldızname baktırmamı önermiş. O parayı veremeyeceğim.

Klothoyağmur'da henüz 11.sıradayım bekliyorum. Şimdiye kadar baktırdığım hemen hemen tüm falcılar aynı sonucu söylediler hatta olayların nasıl gelişeceğini bile hemen hemen aynı tarif etmişler. Verdikleri zaman aralıkları da birbirleriyle aynı sayılır. Umarım yanılmazlar. Ama özellikle medyum selena ve kirazeyi tavsiye ederim.

acikahvem :/
ben onun ikamet ile ayni kisi oldugunu düsünüyorum
fallarida agit gibidir resmen hem de uzuncadir
cok önceden baktirmistim pembe tablocudur kendisi

bunu okuduğum iyi oldu ,teşekkürler:) selenayı bekliyim o zaman fakat ben tarot seçmiştim umarım onda da iyidir...
kirazede katılıyorum harika tespitleri var nerdeyse yanımda yaşıyor dedirtti :) klathoyu bende bekliyorum kaç gün oldu hala sıram yaklaşmadı bile beklememize değer umarım ...

Son düzenleme:

Ya selena bende mükemmeldi. Yani birebir tarif nasıl yapar aklım almıyor. Yani herşeyiyle durumu tam olarak anlatmış. Kiraze'de aynen öyle güzel tespitler yapmış. Beklemeni tavsiye ederim Selena için. Klotho çok girmiyor galiba. Ama böylede uzun süre bekleyince tadı kaçıyor ya. Bugün hiç girmedi siteye.

aynen canım hiç bakmamış bu kadar kişi olumlu demese vazgeçmiştim :)
selena da girmiyor sanırım bu aralar, ilerlememiş benim yarına yetişse bari:)

Hatunlar selena konusunda sizleri uyanık olmaya davet ediyorum burda herşeyinizi anlatmayın ve ona fal atacaksanız fake hesaptan atın derim zira ben onun kulübü takip ettiğini düşünüyorum

Valla canım Selena her baktığından sonra dinleniyormuş. Arka arkaya bakmıyor yani. Ben 3. sıradaydım dün akşamüzeriydi. Bugün öğlen bakmış. Yani Klotho'dan daha hızlı. Bende çekmek istemiyorum onun gibi övgü alan başkada kalmadı zaten baktırmadğım. O yüzden bekleyeceğim.

Cherrycim hic el fali baktirmadim bilmiyorum o yuzden bi ara fos cikan tum fallarimi yazayim burda tam 1 sene oldu baktirmaya basliyali ozelliklede tellwede ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…