tellwe.com'da bakılan fallar!

Cherrycim hic el fali baktirmadim bilmiyorum o yuzden bi ara fos cikan tum fallarimi yazayim burda tam 1 sene oldu baktirmaya basliyali ozelliklede tellwede ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım falım elimde kaldı ya foss olmayan birini söylesen umudum acıkahvemdi

Pericim tellwede en iyi isim şudur diyemem bendeki fallar parca parca tutan oldu ama az mesela ben herrayi begenirim olumsuzuda söyler keza esincenin baktigi tutan fallarimda oldu.. Ikisi disinda tekrar gözden geciririm ama iyi birini görmedim yeni gelenleri dene bence zanfira ve ilalem var fiyatlari uygun

bugün cezvve de bana şeyma promosyon baktı ve her şeyi bildi yani böyle bir şey olamaz dünden sonra ikinci şok yaşadım resmen. Onu da denemenizi tavsiye ederim şiddetle. Ayrıca iki satırda yazmıyor. Paralı olunca çok daha uzun yorum yapıyormuş. Telwedekiler halt etmiş yanında birkaçı dışında.

Peki selena hakkında ne düşünüyorsun canım ?

Canım bu acıkahvem pembe tablocu mu ? Senin yorumunu merak ettim ben çok da kararsız kaldım

Bana olumsuz bir şey demedi ama nokta atışları vardı. Dediğim gibi isim verdi. Gelecekle ilgili yorumlarının çıkma ihtimalinin düşük olduğuna inanıyorum ama bu konuda da şuan negatif düşündüğümü de yazmıştı. Pembe tabloydu yazdıkları. Özelden sana durumu yazarım sımdi.Anlayacağın mayısı bekleyeceğiz.

Anladım gülüm bir arkadaş pembeci demiş o yüzden tereddüte düştüm, açıkçası bana isim neym çok da lazım değil hatta geleceği de çok kaliye almıyorum ama anı bilmek istiyom mesela

Anladım gülüm bir arkadaş pembeci demiş o yüzden tereddüte düştüm, açıkçası bana isim neym çok da lazım değil hatta geleceği de çok kaliye almıyorum ama anı bilmek istiyom mesela

anı bilmek için yağmuru önerebilirim. İsim veren falcının yorumlarının tutacağını düşündüm açıkcası. Büyük bir yetenek bana göre

Pericim ben selana ilk ciktigi zamanlar ve sonradan 2 kez baktirdim ve dedigi hicbir seyi yasamadim 2 . Kez baktirmam burdaki yorumlar yuzunden oldu hatta acaba iyi biliyorda bende mi olmadi bidaha deneyim dedim ama maalesef ben hicbir dedigini yasamadim halende pozitif yorumlar aliyor heralde enerjim uyusmadi

Bana da yazar misin sekerim, merak ettim

anı bilmek için yağmuru önerebilirim. İsim veren falcının yorumlarının tutacağını düşündüm açıkcası. Büyük bir yetenek bana göre

annem ben çok tezcanlıyım yağmuru günlerce beklemeye sabrımın yeteceğini hiç sanmıyorum evet isim bilmek yetenek ama burdan güven kazanıp copy paste yapan falcıyı da biliyom ben ki isim bilen bir diğer falcı bana martın sonunda seni arayacak dediği kişi nisan sonu geldi hala aramadı .. where ız dı yetenek ?

yaaaa neyse ya desia çabuk yorumlar belki. Bide cezvve de şeyma ve akrepceyi denemeni tavsiye ederim

Bacılar Selenden yorum geldi hatun sağolsun benim sorumun haricindeki herşeyi yazmış Yorum bölümünden bunu belirtip sorularımı tekrarladığımda da cevap vermek yerine gitmiş 3 satır olarak promosyonumu yorumlamış , ilginç bir hatun ama nokta atışları var , sıkıntı sorularımın adam akıllı cevabı yok

Seyma nasil ?? Neleri tutturdu ?? Acilarmisiniz kizlar birde hangi fala iyi bakiyor

Cancağızım günahını almayayım ama ben selenanın kulübü takip edip bilgilerimizi aldığını düşünüyom neden dersen benim burda yazdığım çok şey selenanın falında aynen karşımdaydı ilk başta işi ayıkamadım vaaay dedim nasıl bildi bunları , aynı durumu bir arkadaşım da yaşadı , sonra biz işi uyandık ama emin değildik. Ajan salt peri durur mu hemen işe koyuldu ve fake hesaptan yine fal attık daha doğrusu arkadaş attı ki aman yarabbiiiii çok fena çuvalladı hatun bu kez

Seyma nasil ?? Neleri tutturdu ?? Acilarmisiniz kizlar birde hangi fala iyi bakiyor

Canım kendimden anlatayım, bende sevdiğimin adının harflerini tek tek döktü ortaya , ilişkinin nasıl bittiğini bildi , bir de söylediği bir şey var eğer benim sıpa herif narin yerlerini kaldırıp da bana dönme zahmetinde bulunursa bu söylediğinin çıkma olasılığı çok yüksek bunu da mayısta anlarız ancak sıkıntılarımın ne kadar süredir devam ettiğini yazmış ki tarihi çok doğruydu buraya yazmıyom kulübü takip eden nalçak falcılar kopya çekmesin diye bir de bi bölgemdeki rahatsızlığımı bildi. Son olarak iskambilde daha iyiymiş ben kahve baktırdım

Anladim pericim seymayi bi ara denerim o zmn fiyatida uygun.. Selena konusunda hakli olabikirsin falcilar takip ediyor forumu burdan bilgiler aktarmis olabilir biz kendimizi desifre edersek durumumuza gore tanirlar hemen..

Aynen öyle tatlım o yüzden fake hesaptan atıyom artık fallarımı valla orda falcılardan patlayan patlayana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…